Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

13 wrz 2012, 21:28

witam :-) u nas jakoś leci :-) tak jak podejrzewałam, lewa jedynczka już wyszła, a więc mamy 2 ząbki :-D a poza tym to mały strasznie zakatarzony jest :ico_placzek: jutro mieliśmy mieć szczepienie na pneumo, ale idziemy tylko po jakieś syropki bo katar nam nie przechodzi i kaszelek się pojawił :ico_sorki: ostatnich kilka nocek strasznych było, mały budzi się co 1-2godziny z przeraźliwym płaczem, mam wrażenie że znów jakiś ząbek się pojawi wkrótce..
ale zimnooo ja chce LATO!!!!
hihi a my odwrotnie, tzn ja z Piotrusiem- nie lubimy gorąca i cieszymy się że lato mija :ico_sorki: ale my to wyjątki od reguły pewnie :ico_wstydzioch:
bo kaszlal i w tym samym czasie Zuzia miala antybiotyk i Andrzejek tez byl chory,
nas pewnie teraz to samo czeka :ico_sorki: ale kurcze znów się potwierdza- Piotrek to jakiś wyjątek: jak wszyscy chorują- jemu nic nie dolega, nawet rotawirus 2 razy go ominął, ale kurcze jak wszyscy zdrowi to ten choruje :ico_sorki:
kontrola dopiero w pazdzierniku,bo teraz mowi,ze szkoda go kloc.
a powiedz mi, bo pewnie się orientujesz, kiedy powinno być 1 kontrolne badanie krwi? bo Ty morfologię robisz dlatego że Szymek wcześniak, czy tak normalnie? bo nam kiedyś pediatra wspomniała że niedługo zrobimy morfo, ale to niedługo już 2 miesiące trwa i nie wiem czy warto dopominać się o skierowanie i jak wyzdrowiejemy zbadać czy czekać :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 wrz 2012, 21:50

hihi a my odwrotnie, tzn ja z Piotrusiem- nie lubimy gorąca i cieszymy się że lato mija :ico_sorki: ale my to wyjątki od reguły pewnie
i tu sie mylisz :ico_oczko: ja też jestem zimnolubna :-D

i zdrówka życzę dla Piotrusia oraz gratuluje drugiego ząbka :ico_brawa_01:

brodzikowa to super!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 wrz 2012, 23:12

zbadać czy czekać :ico_noniewiem:
- olać,jesli nie ma podstaw,to po co go meczyc?! Moj Andrzejek dopiero jak mial 4 lata,mial pierwszy raz krew badana,Zuzka dopiero jak operacje miala i do tej pory wcale. Szymek mial badana ze wzgledu na wczesniactwo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 wrz 2012, 08:29

a poza tym to mały strasznie zakatarzony jest
zdrówka :ico_sorki:
moja Agatka z rana pokasłuje i furczy a w dzien już tylko pofurkuje troszke ale bez kaszlu. to ja sama nie wiem czy ona chora czy zdrowa :ico_noniewiem: jak rano zakropie to fridą wyciągam po jednym małym glutku i tyle :ico_noniewiem:

Wiśnia i jak te wyniki? mam nadzieję że tych krwinek nie jest jakoś bardzo mało? bo jak piszesz że tylko o 1 to zależy przy jakich jednostkach.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 wrz 2012, 09:01

np. na moich wynikach sa takie normy czerwonych krwinek 80.-95...a Patryś ma 69,7. Czyli sporo za mało.

[ Dodano: 14-09-2012, 09:02 ]
nocka super...tylko jedna pobudka :ico_szoking: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 wrz 2012, 09:10

np. na moich wynikach sa takie normy czerwonych krwinek 80.-95...a Patryś ma 69,7. Czyli sporo za mało.
to Ty masz całkiem jakies inne jednostki :ico_szoking: u mnie to norma 3,10- 4,30 w naszym lab. i tu Agatka sie mieści w normie bo ma 3,20. ale w szpitalu normy mieli 4,0- 5,9 a ona miała 3,17 to niby sporo poniżej. ale chyba jak jest ok 3,5 to juz jest OK dla malucha

[ Dodano: 14-09-2012, 09:11 ]
nocka super...tylko jedna pobudka :ico_szoking: :ico_haha_02:
:ico_brawa_01:
moja Mała je 2 razy ale bez tego cyce mi pekają wiec lepiej że wstaje :ico_sorki: póki co oczywiście :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2012, 11:36

chora czy zdrowa
- ja mysle,ze zwalczyla juz infekcje :ico_sorki:
nocka super...tylko jedna pobudka :ico_szoking: :ico_haha_02:
- super! To tak jak u nas :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 wrz 2012, 12:58

witam!!!

ja mam sajgon caly wrzesien. musze pozaliczac stara szkole i w koncu sie obronic. no i od pazdziernika ide jeszcze na rok do szkoly policealnej wiec teraz zbieram papiery by moc sie zapisac.
bylam wczoraj z karola u lekarza i powiedziala ze wyniki sie poprawily ale znow nas nie zaszczepila przez te rzadkie kupki caly czas dostaje probiotyki i nic nie pomaga.
karola rosnie jak na drozdzach juz nosi rozmiar 74 a zuzka 104-110
no i mamy skierowanie z zuzka do logopedy. doktorka powiedziala aby sie nie martwic ale trzeba sprawdzic wiazadelko inne rzeczy w jej buzi czy przez to nie mowi

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

14 wrz 2012, 14:43

ja tak na szybko, bo mały piszczy już.. byliśmy u lekarza, na szczęście to tylko zwykłe przeziębienie.. ale prawdopodobnie wywołane jest ząbkami- idą nam górne jedynki :ico_szoking: pediatra powiedziała że niby za szybko, no ale z dwojga złego lepiej że teraz, ponoć im wcześniej tym łagodniej wychodzą :ico_noniewiem:
dzwoneczek82 napisał/a:
nocka super...tylko jedna pobudka :ico_szoking: :ico_haha_02:
- super! To tak jak u nas :-D
i u nas tez :ico_brawa_01: aż się zdziwiłam :ico_oczko:
rybka :ico_tort: za 5 miesięcy dla Szymka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2012, 15:45

rybka :ico_tort: za 5 miesięcy dla Szymka :ico_brawa_01:
- dzieki :-D

[ Dodano: 14-09-2012, 18:07 ]
doktorka powiedziala aby sie nie martwic ale trzeba sprawdzic wiazadelko inne rzeczy w jej buzi czy przez to nie mowi
- hmmm,moja Zuzia tez malo mowi,dopiero teraz jak poszla kilka dni do przedszkola,to sie rozgadala.Byl moment,ze juz mozna sie bylo z nia dogadac,potem znowu sie zaciela i teraz znowu fajnie zaczyna mowic,nie martw sie :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość