Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

09 sty 2009, 14:35

witajcie dziewczynki!
miszka pisze:Natalie miala w nocy stan podgoraczkowy tak 37,4 pozniej 37,6,kurcze i rano kaszlala,kataru nie ma

u nas położna powiedziała nam że u takich maluszków do 38 to nie gorączka,chyba chora jest ta baba ale nie wiem może faktycznie :ico_noniewiem: oby tylko twoja niunia była zdrowa!
miszka pisze:ale taki popietrzony jest ten ksiadz tutaj ze rece opadaja.Powiedzial ze nam nie ochrzci dziecka jezeli rodzice chrzestni beda w wolnych zwiazkach

to cie pociesze ochana że u mnie w szczecinie też mam taki kościół i takich tam księży że szok :ico_szoking: też robili nam kłopot ponieważ my nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny a oni go nie uznają :ico_puknij: więc szwagier znalazł nam inny kościól gdzie nawet nie wymagają żadnych zaświadczeń o bierzmowaniu,ogólnie to powaleni są ci księża,współczuje wam!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 sty 2009, 14:43

Agusia1982 pisze:u nas położna powiedziała nam że u takich maluszków do 38 to nie gorączka,chyba chora jest ta baba ale nie wiem może faktycznie oby tylko twoja niunia była zdrowa!
No to mnie uspokoilas kochana :ico_sorki: Ja juz troche przewrazliwiona jestem,ale po tych przejsciach w szpitalu,boje sie kazdego kichniecia :ico_noniewiem:
Agusia1982 pisze: też robili nam kłopot ponieważ my nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny a oni go nie uznają więc szwagier znalazł nam inny kościól gdzie nawet nie wymagają żadnych zaświadczeń o bierzmowaniu,ogólnie to powaleni są ci księża,współczuje wam!
Nie no idioci.Brat mojego meza,bedzie chrzestnym,w Polce bez problemu ochrzcili swojego syna mimo ze w ogole zadnego slubu nie maja,a tytaj k**********chrzestnym nie moze byc.Oczywiscie sklamiemy,ze jest samotny jak palec,gorzej jak Kacper w kosciele powie do niego tato?Ja nie mam zamiaru miec jakichs przypadkowych ludzi ,maja byc dokladnie Ci dwoje i nikt inny i ten baran powinien sobie to wbic do tepej bani,ze najlepszymi rodzicami chrzestnymi dla dzieka sa Ci ktorzy je kochaja,a nie Ci ktorzy sie nie bzykaja :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 sty 2009, 14:51

Ja leje ale debil z tego ksiedza :ico_olaboga: boze oni czasem mysla ze maja jakies moce nadprzyrodzone czy co :ico_zly: ja jak pojade do PL to chce mala ochrzcic ale ja mam probvlem ze nienawidze Igi chrzesnego :ico_zly: i nic nie moge na to porodzic bo to brat Marcina i on nikogo innego nie wezmie na swiadka :ico_noniewiem: wiec dlatego mi sie zabardzo na te chrzciny nie spieszy bo nigdy w zyciu nie dam mu Igi na rece :ico_nienie: kose mam z nim straszna chociaz on mysli ze juz wszystko ok to ja mu dopiero pokaze :ico_zly:
Dobra lece troche posprzatac jak Igol spi :-)
aaaaaMiszka mi sie wydaje ze ta temperaturka lekka to normalne ale lepiej ja obserwuj ostroznosci nigdy nie za wiele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 sty 2009, 15:04

mmarta81 pisze:Ja leje ale debil z tego ksiedza boze oni czasem mysla ze maja jakies moce nadprzyrodzone czy co
On w ogole gadal ze mna jak z jakims tumanem :ico_zly: Nienawidze tego robic,ale normalnie mialam ochote mu powiedziec,ze ja tez tak jak on skonczylam studia i moze sie nie silic na obnizanie pulapu zebym go mogla zrozumiec :ico_zly: Zreszta to nie wyksztalcenie swiadczy o naszym poziomie intelektualnym,a on ze mna rozmawial jak z dzieckiem przed komunia :ico_zly:
mmarta81 pisze:ja mam probvlem ze nienawidze Igi chrzesnego
Oj rozumiem Cie kochana,ale to trzeba ,ze tak powiem odfajkowac,dla naszych dzieci,co zrobic :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:aaaaaMiszka mi sie wydaje ze ta temperaturka lekka to normalne ale lepiej ja obserwuj ostroznosci nigdy nie za wiele
Mierze jej teraz co 5 minut i jest ok,ale tak jak piszesz mam nadzieje ze to normalne po szczepiniu.Ona dzis spi caly dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 sty 2009, 15:54

miszka, no ale debil z tego ksziedza to ja juz sie boje co bedzie z chrzcinami Kacpa my slubu nie mamy przeciez, myslalam ochrzcie na wielkanoc jak do PL pojedziemy ale Piotrek chce tu chrzcic :ico_noniewiem: bo jak cala rodzine zbierzemy on z Poznania ja z Żagania a to kawal drogi , tylko ja tak chcialam calej rodzinie pokazac Kacpra tak by oczuli ze on jest zywy prawdziwy nowy czlonek rodziny a nie jakis tam kacper z Irlandi :ico_placzek:
Wogle powiem wam ze sie z Piotrwm porozumiec ostatnio nie moge on mi zarzuca ze go nie przytulam ani bziaka nic :ico_noniewiem: a ja naprawde nie mam na to ochoty boje sie ze sie oddalamy od siebie on mi to mowi caly czas bo to widzi i jet mu przykro, cala moja czulosc zeszla na Kacpra i nawet nie mam ochoty na jakis seksik czy cos no nic az sama jestem zla na siebie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 sty 2009, 16:34

Adia ty to sie nie masz co martwic my jeszcze nadal nic od porodu!!!!zero sexu!!! albo nie mam ochoty albo jestem zmeczona i tak ciagle cos...a jak mu sie cos nie podoba to niech sobie idzie do innej ma moje blogoslawienstwo-ja tylko poprosze 800F alimentow na dziecko :-D :-D :-D
a tak serio to nam sie nie ukladalo na poczatku teraz jest ok nawet bez tego sexu :ico_oczko:
i mysle ze kazdy zwiazek ma wzloty i upadki i Wy teraz jestescie troche w dolku no ale zaraz sie wdrapiecie wyzej :ico_brawa_01:
przestalas karmic piersia i zaraz Ci sie nastawienie do sexu zmieni :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 sty 2009, 16:54

mmarta81 pisze:i mysle ze kazdy zwiazek ma wzloty i upadki i Wy teraz jestescie troche w dolku no ale zaraz sie wdrapiecie wyzej

oby oby :ico_sorki: bo ten dolek to juz dlugo trwa..
Kacper dzis tak xle spi ze szok co chwile sie wybudza i poplakuje mam nadzieje ze nie bedzie chory bo Piotr jest zagrypiony i mnie tez cos bierze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 sty 2009, 20:32

mmarta81, przeczytalam gdzies ze Ty bylas w Polsce w terminie jednego szczepienia, wiec jak to bylo potem? zaszczepili Igę pozniej? nie bylo awantur?
Bo ja pewnie polece do Polski po szczepieniu na 6 miesiac, czyli w kwietniu, nastepne wypada dopiero w pazdzierniku, ale ja nie wiem czy w ogole wroce....duzo pisac nie bede na razie, ale chyba wracam do Polski z Alkiem. Bez P....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 sty 2009, 21:30

Zirca ja nie mialam zadnego problemu zadzwonilam powiedzialam ze ominelam termin szczepenia i umowila mnie na nastepny mozliwy czyli na 13.01 -wiec dopiero idziemy
A co do PL to tam nam bylo jak w niebie obiadki sprzatac nie trzeba dziecko mi z rak sami wyrywali wogolen nie tesknilam za powrotem tutaj-a Marcin galy wywalil jak mu tydzien temu powiedzialm ze 17.02 lece znowu na 1,5 miesiaca do PL :-D niech spada-duzy jest zadbac sam moze o siebie :ico_haha_02:
nic sie nie martw Z :ico_haha_02: irca na tydzien pojedziesz i sie mezowi oczka otworza zobaczysz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 sty 2009, 23:40

No widze ze nastał jakis kryzys z tymi naszymi chłopami :ico_olaboga: u mnie lajtowo ale też niekieedy mam juz dość wszystkiego , nawet mojego kochanego Jareczka nie wiem czym to jest spowodowane ale chyba checiom pobycia samej a nie cały czas na wysokich obrotach :ico_noniewiem: . My dzisiaj byliśmy na badaniu krwi mały był bardzo dzielny płakał tylko troszke . Nie chce go chwalić ale coraz lepiej spi w nocy od 20 do 2:40 a potem do 5 i 8 wiec chwała mu za troche snu mamusi :ico_brawa_01: oby tak dalej albo jeszcze lepiej .

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość