Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 maja 2009, 19:10

a U Was bedzie Zuzanna, nic sie nie zmienilo??
nic sie nie zmieniło :-D
niestety nie jestem w stanie przewidziec kiedy urodze, czy przed terminem czy po.
tego to chyba nikt nie jest w stanie przewidziec :ico_oczko: dobrze ze nie mozna przenosic w nieskonczonosc :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie przeszkadza mi to, ale dziecka bym tak nie nazwala mgr Tosia hehe
Tosia to ładnie ale Antonina okropnie :ico_olaboga:
choc moj maz mowil na poczatku ze Zuzanna to tez brzmi jak dla starej babki :ico_puknij: wiec kazałam mu wybrac inne imie ale stwierdził ze sie przyzwyczaił do Zuzi i teraz mu sie podoba :ico_noniewiem: I zrozum tu faceta :ico_oczko:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

13 maja 2009, 09:12

cześć dziewczynki troche mnie tu nie było a to dlatego że mężuś miał wolne sobota niedziela poniedziałek wtorek i nawet komputera nie włączyłam spedzilismy razem dużo czasu pozałatwialiśmy dużo spraw i posprzataliśmy mieszkanko :)
ziolo007 ja pisałam wam już kiedys że kłuje mnie i boli w podbrzuszu najbardziej tak z prawej strony teraz dokucza mi to od czasu do czasu jak za dużo pochodze i porobie. Brzuszek mi sie obniżył i coraz częściej mam nieregularne skurcze.
Wczoraj spakowałam torbe do szpitala bo juz coraz bliżej do daty porodu moj mąż ciągle ma nadzieje że Oluś troszke się pospieszy bo juz się doczekać synusia nie może :)
Ja mam juz wszystko wyprane wyprasowane i poukładane pościel mama ubierze jak bede w szpitalu bo teraz jeszcze by sie zakurzyło
Jade dzis odwiedzic ciocie która urodziła 4 maja dodam że ma 40 lat i 19 lat różnicy między dziećmi u koleżanki która urodziła we czwartek byłam juz w piatek w szpitalu teraz kolej na mnie hehe

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

13 maja 2009, 10:44

cześć dziewczyny mój dzień całkiem miło się zaczął - mężuś wrócił z 24h dyżuru, drugi pokój prawie skończony ale to co najważniejsze moja mamusia dzisiaj przylatuje do nas więc bardzo się cieszę:)
Ciasto zarobione, obiad praktycznie przygotowany, ogólnie z najgorszego kurzu posprzątane choć mama wie, że przyjedzie pomóc mi w posprzątaniu bo mężuś praktycznie ciągle będzie w pracy.
Wczoraj odebrałam wyniki krwi i moczu i okazało się że mam niski poziom hemoglobiny co okazuje się, że Miki zabiera mi tego mnóstwo bo ja naprawdę jem dużo ciemnych rzeczy, zielonego i ogólnie dobrze się odżywiam. Faktem jest, że ja przez całą ciążę nie brałam żadnych witamin w formie kapsułek jedynie Folik. Cóż dzisiaj się dowiem, bo idę na wizytę do pani doktor - zobaczymy co mi powie:)
A jak u wam mija dzionek.
Monis fajnie że masz już wszystko gotowe w sumie czas i pora:) teraz tylko oczekiwać bąbelka:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 11:34

Witajcie kochane czerwcowki!
5thelement, ja wczesniej mialam hemoglobine 15, a teraz spadla mi do 12.2 :ico_szoking: monis, ja skurcze tez juz mam, wczoraj w nocy byly mocne, a w nocy juz mniej, ale przez to budzilam sie wiele razy. Zauwazylam,ze jak duzo chodze, to te skurcze sa czestsze, chyba,ze to tylko jakis zbieg okolicznosci. Ja dzisiaj dalej prania nie zrobie, bo jest okropna pogoda, oby jutro sie wypogodzilo, bo juz odkladam w nieskonczonosc :-D Najwazniejsze,ze plan porodu juz napisany :ico_brawa_01:
Musze sie zabrac w tym tygodniu za porzadne sprzatanie, bo okazalo sie,ze na pewno sie nie bedziemy przeprowadzac.
Ja czuje sie jakos brzydko :ico_zly: Tlumacze sobie,ze bede miec slicznego synka, ktory mi zabiera urode.
monis, to juz tylko 20 dni do terminu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 12:20

Ja wstawiłam dzis pranie bo ladna pogoda i pewnie szybko przeschnie , jeszcze mam troche prasowania wiec zajecie na najblizsze godziny mam :ico_oczko:
Byłam na zakupach no i w koncu kupiłam kosmetyki dla Klusi, zdecydowałam sie na Nivea zobaczymy :-)
ja wczesniej mialam hemoglobine 15, a teraz spadla mi do 12.2
ja miesiac temu miałam 10 :ico_noniewiem: choc staram sie jesc to co najzdrowsze no i ciagle jestem na witaminkach i biore zelazo. W tym tygodniu zrobie badania wiec zobaczymy :ico_noniewiem:
Najwazniejsze,ze plan porodu juz napisany
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no jestem z ciebie dumna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 13:55

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no jestem z ciebie dumna :ico_oczko:
:-D :-D :-D
Powiem Wam,ze chyba mam skurcze przepowiadajace, nazwalabym to takim spinaniem sie miesni i takim promieniujacym bolem na calej powierzchni brzucha. Powtarzaja sie dosc czesto. Szkoda,ze nie wiem jak to dlugo bedzie trwac do tych dlugo wyczekiwanych mocnych skurczy. Sprobuje dzisiaj pochodzic po schodach :-D

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

13 maja 2009, 14:07

monis, Super że wszystko gotowe dla dzidzi.

5thelement, ja mam za wysoki poziom leukocytów w moczu więc biorę tabletki ziołowe na nerki bo maleństwo uciska i gorzej pracują.
:-D Najważniejsze,ze plan porodu już napisany :ico_brawa_01:
Brawo !!! super wiadomość że zostajecie na swoim mieszkaniu teraz się przeprowadzać było by straszne.
kosmetyki dla Klusi, zdecydowałam sie na Nivea zobaczymy :-)
ja jadę dzisiaj do reala bo jest pronacja butelka 500ml kosztuje 14zł więc się opłaca Tez będę używać Nivei bo przy Dominice się sprawdziło tylko nie znoszę oliwki wiec będzie mleczko nawilżające.

Wczoraj w końcu kupiłam pościel do kosza, zaraz wstawię wam zdjęcia

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 14:19

Powtarzaja sie dosc czesto.
jak czesto :ico_szoking: moze juz sie cos zaczyna :ico_sorki:
Wczoraj w końcu kupiłam pościel do kosza, zaraz wstawię wam zdjęcia
czekamy w takim razie :-D :-D
nie znoszę oliwki wiec będzie mleczko nawilżające.
ja tez nie lubie oliwki ale kupiłam i to i to bo do szpitala trzeba oliwke wziac wiec tez kupiłam :-)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

13 maja 2009, 14:33

Obrazek
W środku moja pociecha udaje niemowlę :-D :-D :-D
jeszcze jest baldachim ale go nie zakładaliśmy. Dzisiaj kupie proszek i w końcu wezmę się za pranie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2009, 14:40 przez myszka_g, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 14:35

ramonka, na pewno sie nie zaczyna. bo jak sie zacznie to skurcze beda bardzo bolesne, a teraz to tak do zniesienia wszystko jest. Tylko ja to wolalabym od razu zeby mnie skurcze wziely, a wiadomo ile ja jeszcze czekac musze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość