Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

16 lut 2009, 13:37

hej dziewuszki!

ja tylko na chwilę póki mała spi, dopiero udało się nam ją ululać. Cały czas męczą ją te gazy, napina się, pręży a nie może bączka puścić. ręce mi już opadają :ico_placzek: nie pomaga espumisan, wodę koperkową wypluwa... już nie wiem co robić. jedynie infacol troszkę jakoś tam działa. trzeba to przeczekać popropstu chyba. Pozatym malutka ma trądzik, na początku były to małe krosteczki a teraz przyschły i na policzkach ma takie szorstkie jakby tarkę miała. dziś pół nocy płakała nie wiadomo czemu. chyba własnie przez te gazy.

jak trochę pospi to obudzę ja na karmienie a potem skoczymy do sklepu na chwilę wozki obejrzeć bo chyba jednak kupię jej nowy a ten oddam bratu bo u niego dzieciątko będzie w maju.

my chcemy ochrzcić Olę na Święta Wielkanocne, niedlugo trzeba będzie zacząć to załatwiać.

pozdrawiam, miłego dnia dziewczyny!

modem nawala i już któryś raz to piszę i próbuję wysłać :ico_zly:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 14:16

aniabella pisze:na policzkach ma takie szorstkie jakby tarkę miała

a to nie skaza białkowa? bo to właśnie takie szorstkie policzki dziecku sie robią...

zjadłyśmy zupke, ola na razie odpukać urocza - zrobiłyśmy pod naszyjnik z makaronu i żelków, teraz ogląda bajeczkę. za oknem takie cudne słoneczko i bardzo mi smutno że nie moge z moimi skarbkami chociaż na 15 min wyjść :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 lut 2009, 14:21

witajcie :-)
ja dziś rano byłam załatwić chrzciny, mamy w tą niedzielę :-D , oby synuś nie płakał, jutro przyjeżdża moja babcia a we środę przylatuje braciszek, już nie mogę się doczekać :-D , u nas w nocy przymroziło, ale teraz jest na plusie i jest słonko, chyba pójdę z synkiem na spacer :-)
na obiad jest dziś kapuśniak ja nie lubię więc sobie zrobię coś innego

[ Dodano: 2009-02-16, 13:23 ]
Beatris60 pisze:
aniabella pisze:na policzkach ma takie szorstkie jakby tarkę miała

a to nie skaza białkowa? bo to właśnie takie szorstkie policzki dziecku sie robią...

no właśnie to samo chciałam pisać, mój synuś ma skazę i ma właśnie takie krostki i ta twarz jest taka szorstka jak tarka próbowałam bephantenem, ale nic i użyłam tego co mi zapisała i już po pierwszym razie smarowania są efekty

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 lut 2009, 14:28

A u mnie znowu sypie śnieg, więc ze spaceru d.... :ico_zly: wózek chyba na płozach musiałabym mieć

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 14:38

mysle nad ta dieta swoja - bo jak czytam co piszecie to widze ze najlepiej sie maja dzieci ktorych mamy wszystko jedza...mam chec na wszystko ale boje sie bolu brzuszka, placzu...wczoraj mi pediatra powiedziala zeby do 2 m-ca trzymac diete...tylko ze diete mam a jego i tak brzuszek boli...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 14:41

donatka26 pisze:na policzkach ma takie szorstkie jakby tarkę miała
my takze mamy z tym problem ale to podobno lojotok

[ Dodano: 2009-02-16, 13:43 ]
Beatris60 pisze:mysle nad ta dieta swoja - bo jak czytam co piszecie to widze ze najlepiej sie maja dzieci ktorych mamy wszystko jedza...mam chec na wszystko ale boje sie bolu brzuszka, placzu...wczoraj mi pediatra powiedziala zeby do 2 m-ca trzymac diete...tylko ze diete mam a jego i tak brzuszek boli...
moja mala miala gazy jak jadlam tylko kuyrczaka m atchew i ziemniaki.... zaczelam jesc wszystko i robi jedna duza kupe na dzien troche sie pomeczy ale jest ok

wlasnie jem ciastka a mala karmie cycerm

to ile wasze dzieciaczki spia w dzienn??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 lut 2009, 15:37

ja wlasnie wróciłam ze spaceru, za godzinkę mam masaż :-D
milutka204 pisze: to ile wasze dzieciaczki spia w dzienn??

mój różnie, nieraz drzemie 3razy w ciągu dnia po godzince, nieraz śpi raz po 3 godz. a nieraz drzemie po 15min-30min, zależy od dnia :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 lut 2009, 15:58

hej hej :-)

ja juz po wyczynie... :ico_sorki: nogi mi w de weszły, mięśnie czuję wszystkie, łącznie z tymi wewnątrz ud :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki: gdyby tylko tak nie pizgało, to byłoby lepiej, bo teraz się boję, czy się zbyt zimnego powietrza nie nałykałam :ico_olaboga: :ico_chory: noo, ale troszkę musiałam się spocić :-D , od razu mi lepiej i więcej mam siły psychicznej po takim wysiłku :-D

milutka204 pisze:to ile wasze dzieciaczki spia w dzienn??
oo, mój różnie :-) ma czasami tak, że po jedzeniu pada i śpi do kolejnego, a czasami drzemie chwilkę, a potem gada i macha łapkami i nóżkami :-D ładnie śpi na spacerku pierwszą godzinę, potem już ma oczka otwarte :-) a przed kąpiela, jak zasypia to go wybudzam, powoli szykuję, kładziemy się na brzuszku, masujemy brzuszek na sucho, itd, a po kąpieli zjada i juz zasypia w kołysce :ico_sorki: no i wtyedy włączam mu karuzelkę, bo go niesamowicie uspokajają dźwięki dzungli :-D i motylki na syficie :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 16:19

to tylko moja córcia jest niespioszkiem... :-D juz ktorys dzien z kolej nie spi caly dzien

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 17:21

mój to jeszcze maluszek o ciągle śpi, ma chwilke aktywności po obudzeniu, potem cycuś i śpi...no teraz troszke płakał biduś przez to uszko...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość