Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 lis 2010, 16:55

Czesc dziewczynki dziekuje za zyczonka dla Filipka :ico_brawa_01: i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji jego urodzinek.

Haha dobre jestescie z ta szwagierka, narazie to robie od wczoraj sama, ona lezy, tesciowa wczoraj mi pomagała, a teraz tez czekam na nia bo musi mi pomoc mase do ciasta zrobic.
Mam nadzieje ze jutro chociaz posprzata w lazience bo tez z niej kozystaja, wiec to juz bedzie sukces jak to zrobi :-D

Zoola ciesze sie ze Tobie tez krwiak sie wchłonał :ico_brawa_01: oby tak dalej, a wszystko bedzie dobrze. Dzidiza wieksza niz powinna, czyli zostaniesz z nami majowkami :-D

Murchinson, u ciebie tez wszystko dobrze, to mnie cieszy teraz tylko czekac i czekac do porodu :-)

Tez mam smaka na piwko, oj bardzo lubie, mniam mniam :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 lis 2010, 17:01

Tez mam smaka na piwko, oj bardzo lubie, mniam mniam :-D
OJ PIWKA TO TEZ BYM SIE NAPIŁA :-D :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

06 lis 2010, 18:45

hej,

ale tu spokoj caly dzien. Dzis prosto ze szkoly musialam przyjechac do pracy. Tylko na 2.5 godz ale zawsze jednak to caly dzien z glowy. B, moja zmienniczka, szla na urodziny chrzesniaka, a ona czesto idzie mi na reke wiec stwierdzilam ze przyjade za nia. Myslalam ze poczytam co przez caly dzien napisalyscie a tu taka niespodzianka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 lis 2010, 20:28

No rzeczywiście, cisza jak makiem zasiał...:) a ja dziś mam kryzys na spanie. Rano nie mogłam się obudzić i cały dzień chodzę i ziewam, popołudniowa drzemka też oczywiście zaliczona :ico_haha_02: Kiedy ta pogoda się zmieni?
A co tam u Was? piszcie piszcie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-07, 13:30 ]
Ojojoj, gdzie Wy się dziewuszki podziewacie? :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lis 2010, 16:01

My właśnie wróciliśmy z weekendowego wypadu od teściowej. Mnie wczoraj tak brzuch bolał, że musiałam brać no-spę i cały czas leżę. Jak zaczynam więcej chodzić to znowu zaczyna boleć.
Jeszcze tylko 6 dni do pracy i wolne.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lis 2010, 16:59

hej dziewczyny
musiałam 7 stron doczytać ale dałam radę tylko nie pamiętam co komu odpisać :ico_sorki: :ico_sorki:
cieszę się,że wszystko u was jest ok,dzieciaczki zdrowe i wy też sie dobrze macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja pewnie wrócę środa-czwartek i wreszcie połączenie ze światem będzie :-D :-D
u nas leci do przodu,Hania jutro do pkola w końcu idzie,zrobiła sie taka kochana w stosunku do dzidziusia,że aż się chce na to wszystko patrzeć-podchodzi np do mnie obejmuje brzuszek i mówi "mamo kocham braciszka" :509:
ja mam wizytę dopiero 16 listopada w sumie już niedługo,jakoś szybciej dni lecą jak nie patrzę na suwaczek :ico_oczko:
to chyba tyle u mnie,ogólnie dobrze się czuję,tylko dość często boli mnie głowa,ostatnio przez 3 dni bez przerwy,byłam normalnie nie do życia :ico_olaboga: ale na razie przeszło,innych dolegliwości ani bólów na razie nie ma,jeszcze kręgosłup doskwiera niesamowicie :ico_sorki: :ico_sorki:
to tyle,a co do wzrostu to ja mam 177 cm :-D :-D
buziaki dla was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 lis 2010, 19:18

HEj dziewuszki, my po urodzinkach, imprezka ogolnie udana :-D

Ale mnie chorobsko dopadlo, wczoraj obudzilam sie bolem gardla i przez cały dzien mnie meczylo, dzis rano to juz masakra, kaszel, katar, goraczka 38, dotego glowa mi peka.
Pojechałam do lekarza przepisał mi ibuprofen i cos na gardlo, a juto mam isc do lekarza rodzinnego po jakies lekarstwo i l4.

Kurde juz sie boje co moja szefowa powie, jak znowu pojde na l4, dopiero co tydzien do pracy chodzilam, ale sie wscieknie :ico_olaboga:
Nie wiem czy jej dzis zadzwonic, czy jutro rano dopiero :ico_olaboga:

aniawlkp86, fajnie ze juz jestes :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 lis 2010, 08:56

wiola85, duzo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

08 lis 2010, 09:48

wiola85, wracaj szybko do zdrowia, i bierz te L4. Moze juz nie ma sensu do pracy wracac bo pewnie szefowa jeszcze bardziej wkurzona ze tak w krakte chodzisz i wyladuje to na Tobie

Ja wczoraj po zajeciach bylam na obiedzie u tesciowej. Wrocilismy o 16 i od razu wskoczylam do lozka :ico_oczko: Wstalam o 18.30 i pojechalismy do kina na bardzo na czasie film "zanim odejda wody" :ico_haha_01:

Teraz sie do pracy szykuje. Oficjalnie jeszcze 2 dni, no i prawdopodobnie tydzien na L4 ale to sie akurat jeszcze okaze :509:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lis 2010, 10:27

... Oficjalnie jeszcze 2 dni, no i prawdopodobnie tydzien na L4 ale to sie akurat jeszcze okaze :509:


Czemu na tydzień? Myslałam, że idziesz już do końca na L4.
Ja jeszczę tylko 5 dni (nie licząc z dzisiejszym) i od 18.11 na L4.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość