Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

01 lis 2007, 20:27

Asia my też byliśmy dziś sami z Joachimkiem.
Idziemy jeść kaszkę na dobranoc,kąpać się i lulku.Może uda mi się wreszcie obejrzeć Na Wspólnej?
Niezłe postępy robi Oleńka :ico_zdrowko: :ico_brawa: :ico_oczko: Przebiegnie Roczek z pewnością :ico_oczko:
Tak więc do jutra :ico_oczko: Dobranoc :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lis 2007, 20:55

Brawo dla Oleńki :ico_brawa_01: super

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

01 lis 2007, 20:56

Ja też już zaliczyłam dwa cmentarze a teraz gorącą herbatkę piję i ciasteczko jem.
Iwcia 33, Dzieci zdrowe ale mąż jakiś okropny katar ma :ico_noniewiem:
Tomek od urodzenia robi za dziewczynkę :ico_oczko: latem częściej się mylili teraz jak jest ubrany w spodenki i kurteczkę trochę mniej :ico_oczko:
Mój też już biega i ma pierwszą "śliwę" pod okiem...nie wyrobił się na zakręcie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

01 lis 2007, 21:15

Brawa dla Oli i Tomka :)

spóźnione sto lat dla Kylie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

01 lis 2007, 21:27

Łaaaaałłłł, brawa dla Oleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu, juz odpowiadam co do Margo. Znalazła pracę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D . No i teraz to juz całkiem nie ma czasu, bo do 16 praca, a potem mega energiczny Kuba. Wieczorem pada na pysk, o ile tak można powiedzieć :ico_oczko: . Ale myśli o nas :-D ......... a spróbowałaby nie :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lis 2007, 21:45

Pozdrów Margo i powiedz jej że jedzac każdą krówkę myśle o niej :ico_oczko:

Reeni super avatarek :ico_brawa_01:

A moja Wiki brana jest za chłopca dlatego tak na rózowo ubierać muszę :-D

Aniu to nie ostanie kuku, moja co dzień nabija nowego guza, ale to dlatego że jak cos zbroi i ją nakryję to ucieka i nie patrzy, biegnie na oślep

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 lis 2007, 22:04

A mój Maciej bez względu na ubiór robi za dziewuszkę. No trudno, może z wiekiem zmężnieje. Też uwielbiam jasne kolorki ale maciusia lubię w granacie, ma już kilka ciuszków w takim kolorze.
Wróciliśmy od teściowej, było bardzo sympatycznie :ico_brawa_01: A teraz znikam. Do jutra.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 lis 2007, 22:18

Uśmiałam sie na zakończeniu roku szkolnego ,jak pewna starsza pani pytała o płeć Bartka-ubrałam Go w bojówki i koszulę typowo męską w kratkę z kołnierzykiem.Ludzie są poprostu rozbrajający... :-D
A Maciuś to się nie dziwię ,ma strasznie delikatniusią urodę,zresztą Hubcio też .Wogóle takie maluszki są strasznie delikatne :ico_oczko:

Margo buziaki dla Was,następna pracująca mama :ico_szoking: ,

Renii śliczne fotki-super zmiana :ico_brawa_01:

No i pospał się Bartuś,ale wcale nie poszło tak szybko jak chciałam.
Oglądałm "Perfekcyjną panią domu"-oglądacie może czasem.Matko jaki ludzie potrafią mieć bałagan w domu :ico_olaboga: ,to chyba wogóle trzeba nie sprzatać :ico_puknij: .

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 lis 2007, 23:40

hej podczytuję, ale zapomniałam połowę co odpisać miałam bo nie na bieżąco :-/

my byliśmy na cmentarzu z Lilcią spacerkiem, ślicznie łaziła z nami, za rączki i zachwycała się jak paliliśmy znicze, potem obiad u teściów (tak tak ostatnio nawet nie mam nic na przeciw, jak owca łażę za mężem :-D) i już dzień zleciał...

poprasowałam, spakowałam się już na amen, przygotowałam Bartkowi pościel Różyczkową (i naszą bo jak my mamy niebieską to i Lila i Róża w łóżeczkach mają w tym samym kolorze) i wszystko inne, jak mnie nie będzie, do ogarnięcia - wytyczne zanotował :-D
muszę tylko wyparzyć butelki, smoczki i torbę na wyjście spakować by mi tylko przywiózł ;-)

jestem prawie gotowa... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lis 2007, 23:49

Maritko jak fajnie się czyta jak piszesz o tym pakowaniu, pamiętam moja torbę do szpitala, ech :-D Ledwo ją spakowałąm a juz ponad rok minął, jak wiele się wydarzyło i zmieniło od tamej pory :-)

[ Dodano: 2007-11-01, 22:50 ]
Moje dziecko nareszcie zasneło więc mam czas dla siebie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość