Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 kwie 2010, 10:17

margarita83, mi też się podoba, tylko małopraktyczny..

U nas dzisiaj pięknie na dworze, więc jak Młody wstanie mykam z nim na spacerek :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 kwie 2010, 12:11

hejaaa :-D

ja od rana szaleje,sprzatam ,piore...myje podlogi...tak mam,co piatek..
po 4 dniowym sprzataniu"po łebkach",w piatek mam co robic :ico_noniewiem:
ale teraz czas dla mnie,wlasnie zaparzylam sobie kubel kawy...a ze Emi spi,zamierzam sie polozyc i zalaczyc jakis filmik...
ostatnio ogladałam '"Dorwac byla".ktory dzisiaj wchodzi na ekrany kin...film z J.Aniston i G.Butlerem...mozna sie posmiac,zabawna ,lekka komedia...
ogladałam tez "Twoj na zawsze"z Pattinsonem,polecam...

dzisiaj K. wraca z delegacji :ico_brawa_01:
odzwyczaiłam sie od tych naszych rozłak... :ico_olaboga:

jutro jak bedzie pogoda mamy jechac do brata na działke...K. ma w czyms Mu pomoc(brat jest w trakcie budowy) a my z bratowa moze wypijemy po jakims drinusiu :-D
Dzieci sie wy(c)hasaja,brat mieszka blisko lasu....i super jeziorka...wiec latem jest zajebiaszczo,czesto zreszta u nich przesiadujemy :-D
jezeli chodzi o pogode dzisiaj jest nawet w miare,ale bez szalu :ico_noniewiem:
raptem 11 st.
mam nadzieje,ze nie bedzie pozniej padac,bo chcialabym wyjsc z Emi na krotki spacerek...(mloda jeszcze mi troche kaszle)

SHOO-spokojnego lotu :ico_sorki: :ico_sorki:

wpadne pozniej,bo teraz mam zamiar sie zrelaksowac przy dobrym filmie...pa,babiszony:P

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 kwie 2010, 18:05

hej ho :-)

dzieki za zyczenia udanego lotu... sprawdzilo sie! lot byl rzeczywiscie udany, trwal nieco ponad 2h, z tego maly przespal 1,5 :-D
teraz juz jestesmy w domu u tesciow, pogoda jest przepiekna, cieplo, slonecznie, nie ma wiatru... Jasperek dwie godziny szalal po ogrodzie (bo maja taki duzy wypasiony), zjadl obiadek, zmeczyl sie i pewnie pojdzie dzisiaj wczesniej spac (tu jest godzina do tylu)... czyli pewnie jakos miedzy 18 a 19 padnie.

A. nas odebral z lotniska.. alez on sie stesknil za Jaspim, nie wypuszcza go z rak ;-)
i caly czas sie z nim bawi.. dlatego ja moge pisac

dzisiaj bedziemy robic barbeque na ogrodzie, juz sie ciesze!

Pati85 - co do tego lozeczka, to dziewczyny maja racje, lepiej pomyslec o tym, co bedzie za rok, dwa... zeby nie musiec znowu kupowac nowego lozka, a dzieciaczki teraz to rosna jak na drozdzach

:-D uciekam na kawke, zamelduje sie niebawem!

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 kwie 2010, 20:04

dzieki za zyczenia udanego lotu... sprawdzilo sie! lot byl rzeczywiscie udany, trwal nieco ponad 2h, z tego maly przespal 1,5
super!!!! :ico_brawa_01:
A. nas odebral z lotniska.. alez on sie stesknil za Jaspim, nie wypuszcza go z rak
i caly czas sie z nim bawi.. dlatego ja moge pisac
no,baaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 kwie 2010, 22:07

shoo, czyli lot można w 200%zaliczyć do udanych, fajnie że A stęsknił się za Jasperkiem, z resztą Mały pewnie też :-) no i otwieracie sezon grilowy :-)

Jagna ja ostatnio cały czas coś sprzątam i nie wiem, czy to my jesteśmy takie brudasy, czy ja robie to tak nieudolnie, bo ciągle jest sajgon w domu i nie moge sie wyrobić z niczym.. chyba jestem mało zorganizowana..

Musze się zmienić pod tym względem, bo od niedzieli zostaje sama z Jasiem, bo mąż wyjerzdza do pracy do Niemiec, więc trzeba się będzie przeorganizować i poukładać wszystko na nowo..

Za to jutro mamy czyste szaleństwo, idziemy na ślub i wesele kuzynki, co prawda, nie na całą noc, bo P wyjeżdza około 12-13 w niedziele, ale do północy się pobawimy.. a same poprawiny zapowiadają sie do środy.. w niedziele standartowo w lokalu w którym jest wesele, a później już w domu na podwórku o ile pogoda dopisze :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 kwie 2010, 09:26

dzień doberek :-)
ja już po kawusi i śniadanku, P. nawet już po zakupach :-)
przejrzę szybko neta i biorę się za robotę :-/

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 kwie 2010, 09:43

Hej dziewczyny
Proszę o pomoc :ico_sorki:

Co mogę kupić 2-letniemu chłopcu?
Chciałbym zmieścic sie w kwocie około 50-60zł :ico_noniewiem:

Myślałam o hulajnodze trójkołowej, ale nie wiem czy nie jest jeszcze za mały??????
Dominik jest wysokim chłopcem, wzrostem dościga dzieci 3 letnie

Proszę o pomysły :ico_sorki: :ico_sorki:
Będę wdzieczna za pomoc :ico_oczko:


shoo, Ty chyba pisałaś o tym ze Jasper pije jeszcze z butelki i chciałabyś przejsć na niekapek ale mleko sie nie mieści

Maja pije kaszkę na noc w butelce ale ze smoczkiem-niekapkiem, ten jest akurat miękki i się poddaje, ma 4 dziurki i bez problemu każda kaszka przechodzi (te grubsze po roku też)
http://www.allegro.pl/item1004144915_s_ ... anpol.html
mamy butelkę canpol 330ml

są twardsze ustniki dla starszych dzieci powyżej roczku http://www.allegro.pl/item1013166284_s_ ... _2szt.html

[ Dodano: 2010-04-24, 09:53 ]
Pati85, moja sąsiadka kupiła dla synka pół roku temu nowe łózko
taką ala Amerykankę w dzieciece wzory w samochodziki
i jest bardzo zadowolona, bo Dominik nie spada z tego łózka, po bokach jest zabudowana jak głęboki fotel :-D a na dłuuuuugo mu starczy bo ma wymiary 90x200 :ico_oczko: i ona sie z nim wciska jak mały marudzi :ico_oczko:

http://www.allegro.pl/item1004493633_ro ... ezent.html
coś w tym stylu tylko "porządniejsze"
kupiła te łózko w Black Red White ale na stronie sklepu nie ma tej sofy

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 kwie 2010, 10:25

Dzien dobry! :)

Witam sie i lece na poranna gimnastyke :) musze rozladowac moje dziecko troche bo lobuzuje strasznie :) Milego dnia!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 kwie 2010, 10:00

witam niedzielnego ranka :-)
izuś_85, przykro mi że nikt ci nie pomógł, ale jak widzisz aktywnoś naszego wątka jest wątła :-/
wybacz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

znowu upadamy :-/

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 kwie 2010, 11:14

Dzien dobry :)

My znowu same spedzamy niedziele. Wczoraj polowe dnia beigalysmy po podworku. Dzis tez mala wezme do piasku i na hustawki, ale nienawidze siedziec sama :/

Iza co do prezentu to ja nie mam pojecia. Sama mialam taki problem kilk tygodni temu. Kupilam kregle i resorówki, bo maly je lubi. Mysle,ze hulajnoga to dobry pomysl.
Ja sprobuje napomknac przy dziadkach ze Nina uwielbia zjezdzac na zjezdzalni :D bo moj M potraktowalby to jak rupiec ktory trzeba gzies na zime schowac. A ja chce go na taras ;)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość