Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

03 lis 2007, 12:51

Ale pustki :ico_szoking: Wczoraj miałyście wenę a dziś co? :ico_nienie:

co do nocnika to Maks ma nawet dwa :ico_oczko: ale nie używa :-D
Przeraża mnie rozbieranie go prawie do naga,sadzanie na nocniku na którym posiedzi 10 sekund ... i ubieranie z powrotem :ico_noniewiem: Poczekamy chyba do wiosny :ico_oczko:

Ślicznie zdjęcie Wiki a jaka piękna spineczka :ico_oczko:

Mary, idz do ginekologa bo skoro wszystko inne wyszło ok to może jakieś babskie sprawy - trzeba to sprawdzić :ico_nienie:

Tyle czytania ... i juz zapomniałam co miałam napisać - starzeję się :ico_oczko:

Ach, Maks dziś do babci na noc a my wychodzimy ze znajomymi na kolację :ico_brawa_01:

Dziś mam ostatni dzień diety :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lis 2007, 12:57

Mery biegusiaj dalej do lekarza

Ja niemoge siedzieć przy biurku bo moje dziecko mnie gryzie :ico_zly: nic nie pomaga, nic nie dociera, a jak ja powtrzymuje od tego to jest krzyk i ryk :ico_zly: A mąż wybył więc... A najgorsze jest np jak stoję w kuchni coś tam robię a ona cichaczem podchodzi i gryzie mnie z tyłu nogi na wys kolana :ico_zly:
Uciekam sprzątać

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 lis 2007, 18:44

hej hej, ale echo :-D

może poźniejszym wieczorkiem ktoś będzie?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lis 2007, 21:00

Pusto... to idę miłego wieczorku

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 lis 2007, 21:01

Miłego wieczorku.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

03 lis 2007, 22:45

Anetko jak dobrze że Joachim nie będzie musiał miec zabiegu

Ola śpi od 8 do 8 ale od lipca jęczy przez sen, dlaczego nie wiem

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 lis 2007, 23:03

Hello

Wpadłam na chwilkę jestem potwornie wymęczona, cały dzień byłam z Danielem w domu, zdążyłam umyć tylko dwa okna, tak są zawalone zaprawą i farbą, porażka, ja nie wiem jak się przeprowadzę na koniec listopada, czy zdążę to wszystko ogarnąć, jutro mimo niedzieli tez jadę coś zdrobić póki mama jest, bo w poniedziałek jedzie i nie będę miała z kim małego zostawić, przez to nie moge nic zrobić :ico_noniewiem: : a brzuchol jakoś dzisiaj juz mnie nie boli, dzięki za troskę kobitki, z tym ginem to nie wiem, w Częstochowie nie chodziłam ostatnio, jeździłam do Łodzi, a teraz nie mam czasu,o może Nell polecisz mi jakiegos dobrego lekarza :ico_noniewiem: w naszym mieście

A propos siusiaka, to ja chyba będę musiała pójść z Kornelem do chirurga, bo jak narazie ciagle tylko trochę mu schodzi zero poprawy, i do okulisty trzeba by się wybrać, po skończonym roczku, byłyście moze już?

Uciekam spać papa miłego wieczorku i udanej niedzieli, ja niestety pracujacą mam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lis 2007, 23:15

Witam j atu zgladam i prosze :-D

A to trzeba iść do okulisty? Hmm nie wiedziałam :-)

Mosob może jej się cos śni, albo chce piciu, albo ząbki, ale powiem Ci jedno zazdroszczę tych godzin spania. Moja za dnia np śpi mac godzinkę a bywa że tylko 20 minut, ale dziś już od 22 śpi :-D

Idę po kakao bo tak przez Chloe chodzi ono za mną :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 lis 2007, 11:13

hej.dziewczyny czy byłaby możliwość abyśmy zrobiły taką max konferencję na skypie.Dajcie znać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 lis 2007, 16:22

Witam

Jestem za konferencją, ale chyba któreś dziewczyny już robiły podobno i nie jest łatwo.
Ale u nas dziś paskudnie, jak w kratkę słonko i deszcz, a w dodatku zów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: coś mi z netem kombinują, co druga nd sa jaja :ico_zly: szlag mnie trafia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość