Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 maja 2010, 11:04

WITAM,WITAM :-D

zaczne od tego,ze ze zdrowkiem u nas juz lepiej(odpukac) :ico_sorki:
Emi troszke zasmarkana ,ale jest git

ja dzisiaj odpoczywam...heheh ODPOCZYWAM :ico_noniewiem:
sprzatam,piore etc. no,ale jestem w domku

taaaa,ja tez siedziałam okolo 10 lat w domu,nic nie robiac... :ico_noniewiem: :ico_puknij:
ten kto nie ma rodziny,dzieci ...nie zrozumie

a co do tesciowej,ja rowniez nie narzekam,znamy sie od 14 lat (od 12 jest moja tesciowka)i jak do tej pory,nie bylo miedzy nami zadnej klotni,sprzeczki ...NIc!
nigdy nie powiedziala zlego slowa,ani na mnie ,ai na K. ani na nasze dzieci
jest super kobietka,tesc to zupelnie inna historia...ale ogolnie nie jest zly
U nas dzisiaj potwornie zimno, zaraz rospale, bo inaczej pozamarzamy
u nas tez cholernie zimno :ico_chory: do tego co jakis czas pada:-/
co to za pogoda :ico_noniewiem:
ja tez musze rozpalic w piecu,bo faktycznie zimno jest w domciu
robie spagetti
a ja robie zupe ze swiezej kapusty...tak za mna ostatnio chodzila :ico_olaboga:
uwielbiam,mniammmmmmmmmmmmmm :-D

zmykam,dam Emi kaszke ,poloze ja spac...zrobie kawusie i wlacze sobie jakis film....rekals,przed jutrzejsza praca :ico_noniewiem:

narazie;)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 maja 2010, 11:33

Jagna30, racja ten ko nie ma dzieci, nie zrozumie, nie ma szans..

U nas plany obiadowe się zmieniły, mój ojciec przywiózł kurczaka z grila, więc tylko ziemniaczki zrobie i surówke, a spagetti na jutro będzie..

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 maja 2010, 14:32

ja juz po seansie i obiadku,zupka przepyszna... :-D

teraz musze wyskoczyc do Reala zrobic jakies zakupy ,bo przeciez jutro na to czasu nie bedzie :ico_noniewiem:
tak mi sie nie chce...ech

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 maja 2010, 10:11

hello, witam :-)

u nas dzisiaj cos pogoda nie dopisuje, jest pochmurnie, duszno, ale cieplo... w taka pogode najlepiej sie SPI :-D
za chwile wyruszamy na miasto, polazic po sklepach (ostatnio tylko to robimy) i kafejkach (to tez) :-D
kupilysmy malemu sandalki, czapke z daszkiem i szelki - nie takie do spodni, ale cos w stylu smyczy, bo nie da sie z nim chodzic po miescie... ucieka, wpada na ludzi itp.. a z tymi szelkami jest o wiele latwiej i bezpieczniej, no i trzyma sie blisko mnie ;-)

sama sobie kupilam okulary przeciwsloneczne (takie duuze fioletowe) :-D
musialam, bo stare sie zepsuly i nie dalo sie ich juz naprawic... a tutaj slonce jest bardzo mocne i po prostu nie da sie funkcjonowac bez okularow

dobre obiady mialyscie wczoraj, ja kupilam pstragi teczowe i tesciowa je upiekla w folii... do tego salatka, ziemniaczki, szparagi... mmm byla wyzerka
poprawilam to jeszcze lodem magnum w bialej polewie i zasnelam tak, jak siedzialam na sofie (z lodem rozmazanym na twarzy) hehehe
tak mi bylo dobrze :-D

bede sie powoli zbierac...
a czemu Gie do nas nie zaglada? :ico_placzek:
Gie, podczytujesz nas chociaz, czy zniknelas na dobre?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 maja 2010, 10:29

shoo, u mnie dzisiaj ruskie :-)

kupiłam jasiowi fotelik do karmienia, do tej pory miał drewniany składany ze stolika i krzesełka http://www.allegro.pl/item1023170381_so ... e_136.html mniej więcej takie, troche mało wygodnie dla starszego brzdąca i nie ma szelek, a Jaś ostatnio chce wychodzić..

a kupiłam mu takie http://www.allegro.pl/item1022422296_kr ... wys_0.html właściwie to odkupiłam od koleżanki za 40 zł, zupełnie niezużyte, więc jak za darmo:)

A to drewniane rozkręce i Młody nędzie miał krzesełko i stolik np do rysowania :-)

U nas pogoda dzisiaj paskudna, co prawda nie leje jak z cebra tylko siąpi co troche i jest ciut cieplej niż wczoraj, ale i tak masakra jak na maj..

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 maja 2010, 08:09

#ania#, ruskie mmmmmmm!! tego mi tutaj brakuje :/
sama bym zrobila, ale nie ma tu sera bialego takiego jak u nas

co do krzeselka, to Jasper tez ostatnio zaczal wstawac i probowac wychodzic z niego
a mamy takie z szelkami, tylko nie zawsze je zapinam (z lenistwa) :ico_noniewiem:
oczywiscie, jak nie zapinam, to caly czas jestem obok...

my myslimy zeby kupic taki stolik maly z krzeselkiem... poki co mamy podobne do tego, co kupilas, ale ja nie jestem z niego zadowolna, bo nie da sie ustawic oparcia do calkowitego pionu, niby jest na pion, ale lekkie odchylenie tez jest
nie wyobrazam sobie, jakby maly mial jesc np. zupe w takim krzeselku.. zeby mogl sam jesc musi sie mocno do przodu wychylic :ico_noniewiem:

ostatnio przez tesciowa, ktora mowi po angielsku, Jasper zaczal mnie nazywac "mummy" (mami), do tej pory mowil mama.... niby fajnie, ale musze go przestawic z powrotem na polski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 maja 2010, 09:50

shoo, wiesz, ja nie wyobrażam sobie, zeby moje dziecko nie mowiło w ojczstym języku :-) Cociaz ciężko powiedzieć który dla jasperka jest ojczysty :-) Bo pewnie i ty i A checoe żeby mówił i po polsku i po anfielsku i to najlepiej już :-)


To krzesełko ponoć ustawia siętak "zupełnie w pionie", a w razie czego mam przeciez jeszcze to drewniane, ono jest tylko w pozycji pionowej.. Najbardziej zależało mi jednak na szelkach bo Młody nieziemslko sie kręci.. po za tym tak na oko mi się odoba i mam nadzieje że sie sprawdzi, a i pieniądze nie były duże :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 maja 2010, 09:59

Hello

my po ciezkiej dzis nocy, maly przebudzil sie po 24 z takim placzem, ze nie wiedzialam o co chodzi, wzielam go do siebie i spal z nami, a ja jak zwykle nie wyspana przez to i polamana.
Tak sie rozpycha, ze szok :ico_olaboga:

shoo, margarita, dziekuje za komentarze na nk :ico_sorki: :ico_sorki:

TA pogoda mnie dobija, mam juz dosc, gdzie ta wiosna, gdzie te ciepelko, o tej porze w tamtym roku mielismy upaly, a teraz trzeba w kurtkach chodzic :ico_zly:

Eris ma sie juz dobrze, po tym antybiotyku przestal kaszlec i nie ma juz kataru, teraz we wtorek idziemy na kontrol a w srode jedziemy do kliniki.

Buziaki i milej soboty :ico_buziaczki_big:
PS. nie wiecie co z GIe :ico_noniewiem: w ogole do nas nie zaglada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 maja 2010, 10:39

shoo, wiesz, ja nie wyobrażam sobie, zeby moje dziecko nie mowiło w ojczstym języku :-) Cociaz ciężko powiedzieć który dla jasperka jest ojczysty :-) Bo pewnie i ty i A checoe żeby mówił i po polsku i po anfielsku i to najlepiej już :-)
wiesz, on rozumie wiecej po polsku niz angielsku na obecna chwile...
mowic jeszcze nie mowi, poza kilkoma slowami... tez sobie nie wyobrazam, zeby maly nie mowil po polsku

mam nadzieje że sie sprawdzi, a i pieniądze nie były duże :-)
no tak, tez mam nadzieje, ze sie sprawdzi
Eris ma sie juz dobrze, po tym antybiotyku przestal kaszlec i nie ma juz kataru, teraz we wtorek idziemy na kontrol a w srode jedziemy do kliniki.
to super.. :-)

nie wiem co z Gie, myslalam, ze to przejsciowe - w sensie nawal pracy itp.. ale wyglada na to, ze Gie sobie odpuscila to forum..taka szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 maja 2010, 12:12

shoo, niedziwie się, że rozumie więcej poposlu, w końcu to Ty z nim jestes cały dzień.. ale za to jaki będzie miał luksus jak dorośnie (czego mu szczerze zazdroszcze) będzie znał 3 europejskie języki łaściwie od podstaw.. rewelacja..

Pati super, że u Was już lepiej ze zdrówkiem, ja też nie lubie spać z Jasiem, bo on się strasznie rozpycha i ja też :-) chociaż jak już się ułoży w jaisjś dziwnej pozycji to potrafi w niej przespać całą noc..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość