Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 lis 2007, 23:19

Asiu masz szczęście,żw się otworzyłaś,bo już miałam z kluczem lecieć :ico_oczko:

Uciekam spać,bo mnie jakiś spioch męczy :ico_spanko: ,po zmianie czasu wszystko mi sie porujnowało :ico_noniewiem:

Buziaczki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lis 2007, 23:26

Ja dziś zrobiłam porządki jak na wiosnę :-D nawet za bardzo Wiki mi nie przeszkadzała, zajęta jest gryzieniemwszyskiego, ma przekrwione dziąsełka w miejscu czwórek i trójek, chyba w końcu ida te następne ząbory

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 lis 2007, 12:20

hej.ja tylko na chwilkę póki Joachim śpi.Chyba znowu bierze go coś, bo temperaturkę ma 38 i jakiś niewyraźny i marudny.Pewnie znowu gardło.

A tak poza tym śnieg spadł i już go nie ma.I zimno..
W poniedziałek mamy sprawę w sądzie z tym mężem i mam starcha okropnego i wogóle wszystko zwala się na jedno.To tyle. Ostanio napadłam na Simsy 2 i je męczę.Fajna zabawa nawet dla dorosłych :ico_oczko:

Mery czekamy na foteczki mieszkanka :ico_oczko:

[size=200]Kubusiu Margolciowy Sto Latek i Moc Buziaków z OKAZJI ROCZKU!!!!!! [/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

To tyle.Miłego dnia :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lis 2007, 13:36

Sims 2 Anetko ja w to po nocach gram :-D

DLA KUBUSIA STO LAT

Obrazek

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 lis 2007, 14:12

Drogi Kubusiu, niech ta oto wróżka Obrazek spełni wszystkie Twoje marzenia --> z okazji 1 urodzin najlepsze życzenia przyjmij od cioci Marty i jej rodzinki (długo by wszystkich wymieniać :-D a zatem STO LAT Obrazek

Kochane - czytam i podczytuję i dziękuję za pamięć ponownie :-)

a co do perfum, to szwagier może je sprzeda :-) (pisałam o tym??)
od mężunia dostałam prezent właściwy :-) http://www.euro-plus.pl/produkt/depilat ... t_idd=1495 bo stary mój stępił się niemiłosiernie :-) kochany jest zaskoczył mnie słodki mój :ico_oczko:

Liluś śpi... idę przygotować obiadek, dziś pulpecik a'la Jola z ziemniaczkiem i sosikiem np. koperkowym :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lis 2007, 14:17

No Maritko mężuś faktycznie kochany, ja od mojego 1 listopada dostałam kwiatki :ico_noniewiem: spytałam z jakiego cmentarza buchnął :ico_oczko:

A ja dziś się lenię, wszystko mam cacy, tylko pomyć podłogi, jak co dzień :-D i obiadek ugotować :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 lis 2007, 14:23

Cześć

Iwciu- przyjemność jest ze sprzatanka tylko ja to bym chciała tak od razu wszystko mieć czyściusie a nie mam teraz kiedy tam jechać, bo małego nie ma z kim zostawić dopiero w sobotę jak mama przyjedzie znowu pojadę będę sprzatać( przez to właśnie nie wiem czy zdążę wszystko zrobić) A wczoraj zaczęli montarz kuchni i drzwi, w poniedziałek schody będą robić i wtedy to juz tylko wszystko wyczyścić i można się przeprowadzać :ico_haha_01: zresztą do końca listopada mamy opuścić mieszkanko, bo już sprzedane :ico_oczko:

Nell- tez się cieszę,bo wkońcu się spotakmy :ico_oczko: miłej nauki

Anetko- nie dziwie Ci się, sprawa w sądzie to nic przyjemnego, ale cóż jakoś przejdzie nie denerwuj się :-) a zdjatka poslę napewno jak tylko zrobię; no i ucałuj Joachimka, bidulek może mu jakoś przejdzie ta gorączka, trzymam kciuki, Kornel dzisiaj nie spał od czwartej miączął nie wiem chyba to zeby usnął po 6 i o 8 wstał, niewyspałam się :ico_spanko:

Asiu- super, że udało Ci się wszystko posprzątać, zazdroszczę Ci jak ja lubię mieć czyściusio bo u mnie ostatnio bałagan, :ico_haha_01:

Kasiulka- dam znać kiedy parapetówa :-D a jak tam Wasze staranka o dzidzie?

BUZIACZKI DLA KUBUSIA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 lis 2007, 14:23

Hej

[size=150]KUBUNIU[/size] nasz mistrzu min :-D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO od cioci Kasi, wujka Dzidka i Twojego zioma Konrada !!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


CHLOE ---- jestem zatrudniona w biurze rachunkowym, praca nie jest zła ale towarzystwo do wycięcia, same lizo-rowy (Ci którzy "liżą nonono") i donosiciele :ico_zly:

ANETKA ---- nie jestem na bieżąco, jaka sprawa w sądzie???? Bo mnie przeraziłaś :ico_olaboga: Wiem że miałaś problemy z mężem ale nie sądziłam że zabrnie to aż daleko.

[ Dodano: 2007-11-07, 13:30 ]
ASIA chyba żartujesz z tymi podłogami co???? :-D Jeśli nie to nie pisz tak bo tylko się Mery nasza wkur... że się nie wyrabia :ico_oczko:

MARITTA mówisz że służy Ci BROWN? Dla mnie był okrutny, rwał tak że aż bolało. Ja od 11 lat nie rozstaję się z moim PHILIPSEM.

MERY starania twają :-D Jak chcesz poznać szczegóły to proponuję GG bo jak zacznę tu pisać to już wszystkie uciekną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lis 2007, 15:09

Ja lubię myć podłogi :ico_oczko: a tak powaznie to na tych moich ciemnych panelach wszystko widać, dlatego odkurzam ze dwa razy dziennie i myję podłogi :ico_zly: wkurza mnie jak widze włosa albo jakies paproszki :ico_zly: chora jestem na głowę chyba :ico_olaboga:
Moje dziecko za dnia śpi 30 minut, wstaje o 9:30 i do 22 mam ją na głowie, chociaż tfu tfu w tej chwili ogląda bajkę a ja mam czas by ugotować, jak stoję w kuchni to mnie gryzie pod kolanem z tyłu nogi :ico_zly: boli jak chloera a ja jak katarynka "nie wolno..." i tak cały dzień :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-07, 14:14 ]
Mery zazdroscze Ci tego własnego gniazdka, my będziemy musieli jeszcze poczekac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

07 lis 2007, 20:24

Sto lat dla Kubusia !!!
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość