Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

22 gru 2008, 16:52

Beatris60, super fotki i slicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
ananke jak to dobrze,że się ułożyło po Waszej myśli i nie musicie się już martwić :ico_brawa_01: ,to może teraz żałujesz swojego autka? :-)
donatka26, daj znać jak ktg i czy dzidzia się już wybiera do Ciebie:)
ja sprzątam w szufladach, papierach itp. już mam dość powoli.....
A my już po obiedzie,pokroiłam sałatkę i pomyłam podłogi,także teraz zasłuzona chwila relaksu z :ico_kawa:
Stawiam :ico_tort: bo zostalo mi rowno 10 dni :-D
Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,cos mi się zdaje,ze będziesz pierwsza w kolejce;)
A to mój syneczek,który oczywiście nie wytrzymał i dorwał się do pierniczków :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 gru 2008, 17:04

ja juz posprzatalam i sie melduje :-) posciel sie pierze jeszcze musze nową nalozyc ale to potem musze oddechu zlapac... zesmazam jablka i musze ich pilnowac

lodowka w szwach peka ...zakupilam karczek i schab,....schab lezy w lodowce i tak do wigilii wtedy go upieke bo teraz jeszcze za wczensie nic mus ie nei stanie a karczek zamrozilam i na sylwka wyjme :-)

ananke super ze chlop znalazl prace:)

ja musze sie zbapisac jeszcze na jedna wizyte a i 30 mam ktg nastepne... zobaczymy ...ale jak juz tak to niech w styczniu wychodzi :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 gru 2008, 17:05

hej hej wąłsnie wrocilłam z zakupów i jestem padnieta...tesciowa robi objadek wiec ja narazie troche odetchne a poxniej zabiore sie za ubranie choinki bo narazie same lampki sa na niej..
prace- to
doczytałam Was no i widze ze dobre wiesci!!! ananke super ze mąż dostał prace :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tam gdzie był na tych rozmowach??

Beatris
super wygladasz.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Sandrusia 10 dni to juz tuz tuz :-D :-D

no ciekawe kt sie z nas pierwsza rozpakuje..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 gru 2008, 17:48

ananke jak to dobrze,że się ułożyło po Waszej myśli i nie musicie się już martwić :ico_brawa_01: ,to może teraz żałujesz swojego autka? :-)
he he :-D nie, nie żałuję :-) poszło za dobrą sumkę, nie mam juz problemów, bratowa mówi, że też odetchnęła, bo juz nie wraca z duszą na ramieniu, czy moje auto jeszcze stoi na jej podwórku :-D
doczytałam Was no i widze ze dobre wiesci!!! ananke super ze mąż dostał prace :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tam gdzie był na tych rozmowach??
noo, teraz jeszcze jeden weekend idzie do fabryki na pakowanię, a potem od 5 stycznia będzie planował produkcję w tej samej fabryce - dla niego to bardzo dużo znaczy, on był planistą i analitykiem w Polsce i to właściwie jego konik, uwielbia te tabelki i wykresy :-)
noo, a ja odetchnęłam, bo wisiała nad nami groźba powrotu do kraju... a to ostatnia rzecz, którą bym chciała zrobić....
no ciekawe kt sie z nas pierwsza rozpakuje..
noo, ja na ochotnika mogę już :-D

secret25, noo, Młody wygląda pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać, że szczęśliwy - reszta nieważna :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

22 gru 2008, 18:00

19.30 mam ktg, jestem ciekawa czy jakieś skurcze wyjdą, bo brzuszek nadal warjuje.
czekamy na wiesci. No nasze brzuszki to ostatnio sie bardzo podobnie zachowuja :-)

Beatris60, przeslicznie wygladasz, ciaza Ci sluzy :ico_brawa_01:
cos mi się zdaje,ze będziesz pierwsza w kolejce;)
oj nie, ja sie nie zgadzam, niech ktos inny przeciera szlaki :ico_haha_01:
dorwał się do pierniczków
ja tez chce!!!
30 mam ktg nastepne
moze do tego 30 stego juz nie dotrwasz w dwupaku... Ja nastepne mam 26 grudnia.
wrocilłam z zakupów i jestem padnieta
ja tak mialam wczoraj, po zaledwie godzinie zakupow wrocilismy do domu.


Moj brzusio nadal szaleje i te skurcze to juz cholercia bola :ico_szoking: :ico_zly: no ale sa nieregularne, wiec sie narazie nie stresuje.
Mezus dostal od jednego klienta z pracy dla Dzidzi dwa piekne kocyki :ico_brawa_01: jutro Wam pstrykne fotke, bo sa slodkie. Facet niezle sie rzucil kasa, bo to jeden z najlepszych sklepow w miescie :ico_szoking: ja oczywiscie zachwycona, bo sama to nigdy bym tego nie kupila - taka to ja wstretna sknera juz jestem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 gru 2008, 18:01

noo, ja zaraz spadam robić farsz do krokietów, bo Krzysiek kupił śliczne pieczarki w dużej promocji i jednak będą krokieciki :-) a on jedzie do fabryki na spotkanie, może już dziś podpisze kontrakt :-D

a my z Młodym ciastka jutro przed południem :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 gru 2008, 18:02

ananke mam prośbe..zapadłą ostateczna (mam nadzieje) decyzja ze jednak bedzie Milenka..wiec jak mogłabys zmienic.. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 gru 2008, 18:03

Moj brzusio nadal szaleje i te skurcze to juz cholercia bola :ico_szoking: :ico_zly: no ale sa nieregularne, wiec sie narazie nie stresuje.
Ewuś, a oprócz tych skurczyków to jeszcze masz inne objawy??

[ Dodano: 2008-12-22, 17:04 ]
ananke mam prośbe..zapadłą ostateczna (mam nadzieje) decyzja ze jednak bedzie Milenka..wiec jak mogłabys zmienic.. :ico_sorki: :ico_sorki:
suprrr, dał się przekonać jednak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już lecę zmienić :-)

[ Dodano: 2008-12-22, 17:06 ]
Marcia77, zrobione :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 gru 2008, 18:11

dzięki za komplementy dziewzynki :-)

ledwo żyje po tych porządkach...a kiedyś w 2 godziny bym to zrobiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 gru 2008, 18:11

Marcia77, zrobione
jestes kochana dziekuje :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość