jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 cze 2007, 21:42

witajcie, w koncu znalazlam chwilke , sterta prasowania czeka ale co tam ...
zaczne po kolei
RYBKA moj ziecius to caly Rybka mama!!!!!ale taki drobniutki sie zrobil w porownaniu do tych pierwszych dni...

caro , sliczniutkie Twoje baby , zreszta jak wszystkich

hektorka z tego co ja wiem to wychowawczy jest nieplatny...mi zostaly 2 miesiace rozkoszowania sie niunią potem , powrot do pracy....

syla...znowu powiele temat krzeselka 2 w 1 , ja tez chce je kupic i sie zastanawiam bo w hurtowniach widzialam byle gowna a prawie w cenie tego , ale widze ze bardzo zachwalacie to chyba sobie zamowie...poza tym mala faktycznie ma przecudna karnacje i podobna do siostry...

temat kołysanki
JA TEZ CHCE , niech ktos mi ją podesle jagoda1707@gmail.com

kasia 735 super sukienusia i super dziewusia!!!!

wracając do tematu szczepionek , to uparlam sie na skojarzone bo moja doswiadczona polozna powiedziala ze na przestrzeni lat jak pracuje widzi znaczny spadek chorob i umieralnosci dzieci i ze kiedys na 200 dzieci chorowalo 90 a po tych szczepionkach na 200 choruje około 3 , nie namawiala mnie do niczego powiedziala ze to moj wybor , to tez wybralam , zastanawiam sie tylko czy dobrze ze 6 w 1 a nie 5 w 1...zapalcilam 200 zl

doris wiesz , jak patrze na zdjecie twojego pieska z niunia to mi zal , moj kochany odszedl 2 tyg po urodzeniu Laury , czekal az stane na nogi , zobaczyl małą i postanowił odejść....to były bardzo smutne chwile...dlatego ciesz sie nim ile mozesz...

ok ide czytac dalej bo ugrzezlam na 68 stronie

[ Dodano: 2007-06-25, 21:55 ]
kasik.k moja Laura ma identycznie z tym łapczywym piciem , czasami mi z piersi leci nawal i wtedy ona sie denerwuje , ale z buteli je raczej miarowo , musi tak jak mowisz odbic sobie i zapomniec o tym ze sie rozdrazniła

katrin dziekuje za zyczenia , moja Lala ma dzis skonczone 2 miesiące stawiam na noc ciacho :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dagles , nie martw sie , laura w nocy spi 8 h , lekarz powiedzial ze jak dobrze przybiera na wadze a przybiera to moze spac bez budzenia

[ Dodano: 2007-06-25, 21:56 ]
MORDECZKA!!!!
staram sobie wyobrazic tą sytuacje i faktycznie łatwo sie mowi , ale jakbys miala zostac bez tej kasy to ciezko to widze,,,powiedz mi jak on nie przemyslal tych zdjec???a moze celowo je wyslal zeby wzbudzic zazdrosc ??no bo na mor rozum to skoro je wyslal i zna Ciebie to sie domyslil reakkcji,....nie rozumie go...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 cze 2007, 22:17

delicja - nie martw sie - ja mam tak od czterech dni.Pokazala sie - wlozylam podpaske i do wieczora byla czysta.Potem zabolal mnie jajnik i troszke polecialo.Po nocy nic i potem przez caly dzien znowu tylko troszke.Na trzeci dzien mimimalnie wiecej i dzis znowu ledwo co :ico_noniewiem:

Chyba organizm musi z czasem dojsc do normy :ico_brawa_01:

jogo - witaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 cze 2007, 22:40

co do miesiączki mialam 4 tygodnie po porodzie

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2007, 22:56

Dziekuje Dziewczyny za dobre slowa... jest mi trudno ale co tam .. dam rade .. jutro z nim pogadam i znow pewnie na jakis czas bedzie spokoj ... zreszta w d**** z nim Szkoda moich nerw na takiego nonono :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 cze 2007, 23:30

M0rD3CzKa, amen :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2007, 23:38

:-D a teraz kiedy juz wszystkie dzieci smacznie spia ja sobie piwko pije a co mi tez sie nalezy!!! :564: Zdrówko :509:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2007, 08:33

to trzeba bylo mnie obudzic na pifko :-D Albo nie :ico_wstydzioch:

Wyobrazcie sobie,ze wczoraj wychodzimy z malym na spacer i patrzymy a od jednej strony zaglada do nas patrol interwencyjny policji :ico_szoking: Pomyslelismy sobie,ok - pewnie kogosz szukaja i pomylili ulice , idziemy z drgiej strony podworka (nasz dom jest na rogu dwoch ulic - przedzielony na pol - pol domu jest tesciow a pol sasiada ) a tam policja :ico_szoking: no i zagladaja,patrza,patrza i maz nie wytrzymal i pyta czy im pomoc ???? Na co oni do nas czy tu jest Chrobrego 25, a my na to,ze tak.A czy tu jest jakies podworko ukryte albo ktos inny mieszka???My na to,ze nie ma ukrytych podworek na naszej posesji :ico_puknij: a mieszka sasiad ale on ma numer 27 :-D Na co oni popatrzyli na siebie i mowia - NO TAK,KTOS SE JAJA ZROBIL.A my na to ale co sie stalo ???? - A oni na to - DOSTALISMY ZGŁOSZENIE,ZE NA TEJ POSESJI PIJE SIE ALKOHOL NA UMOR .

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

A ja oczywiscie pcham wozek z bulka w jednej rece a pifkem Karmi poema li cafee (czy jak tam to sie pisze ) w reku :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-26, 08:52 ]
no i zapomnialam wam sie pochwalic :-D Kupilismy spacerowke dla Andrzejka za super cene 99 zl :-D Nowa :-D

http://www.allegro.pl/item207721154_now ... edaz_.html

Pewnie myslicie po co mu spacerowka :ico_noniewiem: Ano po to,ze raz w miesiacu bede musiala pojechac do mojej rodzinnej miejscowosci,zeby podpisac sie jako bezrobotna.Nie mamy samochodu i ciezko podrozowac z glebokim wozkiem,bo nawet jak sie go zlozy to ma duze gabaryty.A taka spaceroweczka,rozklada sie calkowicie do pozycji lezacej i skalda sie szybko i zajmuje malo miesjca :ico_haha_01: Na podroz pociagiem czy pks-em jak znalazl :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 cze 2007, 10:10

Boże tyle napisałyście że prawie nic nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Rybciu wózeczek za tak małą cenę to superowy i rozkłada się do pozycji leżącej!!!!! Ja chyba nie pisałm, ale mam taki sam wóek głeboki co ty Princessa!!!!
Też sie juz rozglądałam za lekką spacerówką właśnie na jakis wyprzedażach!!!!!!
mój oskar to mimo że jest kruszynka to jest długi przez 3 miesiące urósł 14 cm i ma teraz 67 cm, w takim tempie to niedługo głeboki będzie za krótki hi hi, juz wanienka zrobiła się lekko za mała!!

Mordko nie wiem co napisać bo prostu szkoda słow na takiego chama, anjgorsze że w te swoje gierki wciąga dzieci, on udaje tego dobrega, a ty wychodzisz na tą najgorszą!! Zebym ja go dostała w swoje ręce :ico_zly: :ico_zly:
Najgorsze że musisz niestety jako tako z nim się dogadywać ze względu na finanse!!!!!
Faktycznie baby to mają nonono, faceci( no może nie wszyscy) zrobią dzieciaka otrzepią się i fiu robia co chcą, a ty kobieto się martw :ico_zly: :ico_zly:

Cholera całkiem juz z tego wszystkiego zapomniałam co miałam napisać :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Dla Szymcia i Laury dużo zdrówka i miłości!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2007, 10:16

ale fajnie - a jaki kolor???Masz zdjecia??

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

26 cze 2007, 11:35

WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJ DLA LAURY I SZYMUSIA :ico_tort:
Moja Martynka nadal słabo je w dzień bo w nocy pije tak jak wcześniej u nas dzisiaj leje od rana ,
JOGO leżaczek bujaczek naprawdę się sprawdza,martynka jest w nim na okrągło nawet śpi w nim w ciagu dnia ,nie muszę jej nosić,tylko czasami.
Mordeczko tak to jest z tymi facetami wyjechał poczuł wolności i brak obowiązków i już mu sie we łbie poprzewracało .Powiem ci ze jak mój mąż przyjeżdża to też zachowuje się jak kawaler ale zawsze muszę go na ziemie przywrócić.więc też nie wiem co będzie za rok,dwa .Rodzina musi być razem,pierdolony nasz kraj że nie można w nim zarobić i trzeba rozbijac rodziny a potem tak się dzieje.Ale ty nie możesz do końca patrzeć tylko na dzieci musisz też pomyśleć o sobie.Zastanów sie zanim podejmiesz dwcyzje.Wiem że dzieci sa najważniejsze ale życie nie na tym polega jak ty bedziesz nieszczęsliwa to dzieciom też nie będzie dobrze.

[ Dodano: 2007-06-26, 11:36 ]
Wiem że podejmiesz własciwa decyzję i trzymam kciuki zeby było tak jak ty chcesz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość