majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 12:11

. no przeciez pisalas ze macie wlasna firme ... wiedz dlaczego macie sobie nie poradzic ... a po 2 z tego co wiem to mieszkacie z tesciami wiec jak sie dzielicie oplatami ...
tak mamy firmę ja właśnie wiem poradzimy że sobie poradzimy ale wiesz jak to jest ze starszym człowiekiem zawsze ma jakieś ale

[ Dodano: 01-07-2011, 12:12 ]
majka olej babkę


postaram się tak robić

[ Dodano: 01-07-2011, 12:13 ]
majka2183, olewaj teściową jesteście dorośli to wasza sprawa . A ona niech sobie nawet do Honolulu jedzie i się nie czepia
no ja jej nawet powiedziałam że jej zafundujemu ten wyjazd byle by dała spokój docinkami

[ Dodano: 01-07-2011, 12:13 ]
Ja mam jeszcze lepsza , ostatnio mnie straszyła kuratorem rodzinnym za to ,ze krzyczę na dzieci i bluźnię w jej domu przy internecie będę siedzieć 15 minut dziennie bo mi komputer zabierze.(bo to wszystko przez komputer) A no i ciąża to nie choroba i nie muszę tyle odpoczywać a mój mąż usłyszał ,ze jest dzieciorobem i debilem ,że ze mną jest ( bo mu namieszałam w głowie) to się nazywa cudowna teściowa
no przerabiałam to z pierwszym mężem

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lip 2011, 12:26

Jadzia, nie zabierajcie jej tego tv ale za to zatyczki do ucha i klapki na oczy jej dajcie :-D :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 01 lip 2011, 12:26 przez mal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lip 2011, 12:26

Jadzia no tak niech zabierze jej sprzęty to spokój będzie ;-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 lip 2011, 13:02


Ja mam jeszcze lepsza , ostatnio mnie straszyła kuratorem rodzinnym za to ,ze krzyczę na dzieci i bluźnię w jej domu :ico_haha_01: przy internecie będę siedzieć 15 minut dziennie bo mi komputer zabierze.(bo to wszystko przez komputer) :ico_szoking: A no i ciąża to nie choroba i nie muszę tyle odpoczywać a mój mąż usłyszał ,ze jest dzieciorobem i debilem ,że ze mną jest ( bo mu namieszałam w głowie) :ico_haha_01: to się nazywa cudowna teściowa :ico_brawa_01:

dobre :-D :-D

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 13:33

jeju czemu ludzie nie umieją się cieszyć s kimś ich szczęściem tylko zaraz kłody pod nogi i z grubej rury jakimiś tekstami walić

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2011, 13:38

jenny - ty szalona kobitko,usmialam sie z tych oszczednosci na tampony :-D Niesamowita jestes :ico_oczko:

atka - ja kupilam na allegro za 15 zl ( albo 14 nie pamietam) 10 testow owulacyjnych + gratis dostalam 3 ciazowe i w tym cyklu zluzylam w sumie tylko 4 te owulacyjne,bo zaczelam je robic w 10 dniu cyklu i dwa wyszly negatywne,potem jeden pozytywny i drugi tez,dalej nie robilam,bo po co :ico_oczko:

jadzia - widze twoja tesciowa sama siebie przechodzi :ico_puknij:

majka2183, twoja zreszta tez :ico_puknij:

[ Dodano: 01-07-2011, 13:45 ]
dzwoneczek - to ja kochana czwekam na ustabilizowanie waszej sytuacji i llicze na to,ze te wasze "cichutkie" przeczekanie bedzie owocne :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lip 2011, 13:47

że to nie jest odpowiedni czas (bo dopiero co dostał Sz rozwód) że za szybko to wyszło,że po co się spieszyliśmy i ona by chciała mieć teraz trochę spokoju, że teraz przez to ona sobie nie wyjedzie do Tatralandii do tego parku na Słowacji, bo według niej my sobie finansowo nie poradzimy więc będziemy od nich pożyczać
Ja pierdziele .
Po 1 Tatralandia nie jest taka droga byłam i wiem .No choć może zależy na ile tam chce jechać.
Po 2 kto tu będzie miał dziecko ty czy ona?
Po 3 bym jej nonono skopała za takie teksty.Wy ułożyliście sobie życie i co to ma do rzeczy ze dopiero dostał rozwód? Czyli powinniście poczekać rok czy ileś tam , tzw żałoba by była?
Ja pierd.. teściowe są nonono.
Ja mam jeszcze lepsza , ostatnio mnie straszyła kuratorem rodzinnym za to ,ze krzyczę na dzieci i bluźnię w jej domu :ico_haha_01: przy internecie będę siedzieć 15 minut dziennie bo mi komputer zabierze.(bo to wszystko przez komputer) :ico_szoking: A no i ciąża to nie choroba i nie muszę tyle odpoczywać a mój mąż usłyszał ,ze jest dzieciorobem i debilem ,że ze mną jest ( bo mu namieszałam w głowie)
Jeju to jeszcze lepsza dobrodziejka jest.Matko co za babsztyle.
Moja nie żyje, była cudowna kobietą i inne synowe to potwierdzały i nadal tak robią.
Za to moja mama oj jest typowa teściowa z kawałów.
jeju czemu ludzie nie umieją się cieszyć s kimś ich szczęściem
No też tego nie rozumie.Dla tych dwojga ludzi którzy zostaną niedługo rodzicami to taka wspaniała wiadomość cieszą się a tutaj inni potrafią dobić.

Wiem coś o tym bo siostra Pawła (czyli mama Oli tej co ja bawię) była sytuacja ze rozpowiadała na cała wieś że jestem w ciąży a ja nie mówiłam nikomu ponieważ raz że wszystko mogło się szybko rozsypać a dwa ustaliliśmy z mężem że zrobimy rodzicom moim niespodziankę na święta Wielkanocne.
Ale że oni się domyślali to gadali, bo ludzie ich pytali to co mieli powiedzieć???
Wiec pewnego dnia poprosiłam grzecznie (naprawdę potrafię tak hehehe) by do świąt już nie mówili nikomu na ten temat a ona na mnie z mężem z gębą że co ja sobie myślę, tajemnice wielkie robię, że wstydzę się tego ? Darła mordę strasznie.Nie docierało kiedy mówiłam ja dopiero jestem w 2,5 miesiącu ciąży i jest zagrożona, nie docierało że chcemy niespodziankę zrobić a nie by się dowiedzieli od obcych ludzi.Naprawdę nerwów mnie to kosztowało bardzo dużo i łez. Wymiotowałam tak samo wtedy z nerwów.
Potem powiedziałam mężowi o tym on sie bardzo zdenerwował, i kiedy nastała okazja że sie spotkaliśmy to temat został od nowa poruszony.Ona nadal swoje i to ja jestem dziwna i ona mnie nie rozumie. A dziwna jestem dlatego (tak mi powiedziała ) że czepiam się że ona sie na mnie darła , a czemu sie drze no powinnaś mnie zrozumieć Agata ,pracuje do 22 od rana i chodzę jak osa, tylko dlatego kur.. ja mam za to obrywać?Ja też miałam ciężkie dni kiesy die staraliśmy , płakałam ciągle do tego bawienie Oli nie pomagało mi ale nie wyżywałam się na całym świecie bo co on jest winny temu.
Duzo by pisać ale do dziś temat nie został poruszony i nie pyta nic o moją ciążę.
Przykre to jest bo kiedyś się bardzo lubiłyśmy. Ona jak zaszła z Ola w ciążę to powiedziała wszystkim kiedy była w 6 miesiącu (miała bardzo malutki brzuszek) i nikt nie miał pretensji, a ja w niecałym 3 już powinnam beblac.

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 14:18

Po 1 Tatralandia nie jest taka droga byłam i wiem .No choć może zależy na ile tam chce jechać.
wiem że nie jest bo sprawdzałam w necie no niby wstępnie gadała że na tydzień

[ Dodano: 01-07-2011, 14:19 ]
Po 2 kto tu będzie miał dziecko ty czy ona?
jej się wydaję że tak jakby ona

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2011, 14:22

szkieletorek, jejku,i jak tu nie wierzyc,ze z rodzina to tylko na zdjeciu mozna fajnie wyjsc :ico_zly:

[ Dodano: 01-07-2011, 14:22 ]
a moze ona sie zlosci bo nianke dobra straci????

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 14:23

Po 3 bym jej nonono skopała za takie teksty.Wy ułożyliście sobie życie i co to ma do rzeczy ze dopiero dostał rozwód? Czyli powinniście poczekać rok czy ileś tam , tzw żałoba by była?
no więc właśnie tego nie rozumiem cóż poradzisz takie sa stare baby

[ Dodano: 01-07-2011, 14:24 ]
szkieletorek, jejku,i jak tu nie wierzyc,ze z rodzina to tylko na zdjeciu mozna fajnie wyjsc
no na zdjęciu i nie wiadomo czy lepiej w środku co cię nie wytną czy lepiej z boku co by cie wycieli

[ Dodano: 01-07-2011, 14:27 ]
Przykre to jest bo kiedyś się bardzo lubiłyśmy.
czyli podobnie jak u mnie brak słów

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość