ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

24 kwie 2007, 14:53

Zbliza sie 15-ta wiec zmykam do domku. Do jutra. BUZIACZKI.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

24 kwie 2007, 14:54

Natalka będzie dobrze, dużo buziaczków dla Was i zdrówka życzymy :ico_buziaczki_big:

dobrze że w porę zostało to paskudztwo wykryte

Awatar użytkownika
agnes25n
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:13

24 kwie 2007, 15:42

"co do spacerowek"
ja caly czas sie zastanawiam nad zmiana wozka?!
mam wozek z firmy polak orion-trzy funkcje-ale chcialabym go zamienic na spacerowke!chcialabym zamienic ze wzglegu ze jest lzejsz moj synus juz ladnie siedzi i jest wlasnie ciekawy swiata.a ppoza tym idzie lato to zawsze mozna wsiasc w autobus i gdzies pojechac!
moj problem polega ze jeszcze do konca nie moge sie zdecydowac!!!!

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

24 kwie 2007, 15:45

Biedny Oskarek :ico_placzek: Wracaj szybciutko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agnes25n
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:13

24 kwie 2007, 16:34

natasha:
mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze z oskarkiem!!!

pozdrawiamy i caluski dla oskarka!!!

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

24 kwie 2007, 21:12

O rany Oskarku trzymaj się cieplutko i zdrowiej nam szybciutko a Ty Natalko tylko nie zamartwiaj się za bardzo bo i maluszek będzie się stresował :ico_buziaczki_big:

Kasia my nie mogliśmy iść wcześniej na szczepienie bo trzeba odczekać 6 tygodni po ospie do kolejnego szczepienia no i tak nas minęło ale już jest po i malutka dzielnie to zniosła :-) teraz waży 7600 - taki malutki ciężarek :ico_haha_02:

My już mamy spacerówkę od dawna z inglesiny model zippy i jesteśmy bardzo zadowoleni - spełnia nasze wszystkie wymogi :ico_oczko:

Emilka prześlicznie wyglądała na chrzcinach - zresztą tak jak jej mamusia no i tatuś :-)

justysia30, ale Twoje dzieciątko pięknie stoi :ico_brawa_01: naprawde super. Moja jeszcze nie stoi ale zasuwa po mieszkaniu - bardzo lubi jak się ją goni ale ma przy tym śmiechu :-D
Nawet rozumie jak się jej mówi że coś nie wolno robić to wtedy nie dotyka tego drugi raz. A jak się ją zawoła żeby przyszła to przyjdzie. Jeszcze nauczyła się że można komuś coś dawać np zabawki i przy tym się fajnie cieszy :-D ale fajniusia już jest - zresztą była też wcześniej ale teraz to taka prawie dorosła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

24 kwie 2007, 21:52

mama-emilki, moja też tak lubiała jak wyrzucała zabawki i się jej podawało ale zaczeła z tym przesadzać i nauczyliśmy ją że sama sobie podnosi to co zrzuci i też się przy tym cieszy :ico_oczko:

Uciekam do łóżeczka pa laseczki i miłej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 kwie 2007, 21:55

Adusia uwielba jak daje jej cały kosz z zabawkami i moża sama sobie wyciągać z niego co chce :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek


Brdzo mocno się śmieje jak bawie sie z nią w "akuku" :-D mogłaby tak godzinami :-D
Na nóżkach to wręcz uwielbia jak ją stawiam lubi wtedy sobie posprężynować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

24 kwie 2007, 21:59

justyna25, ale te nasze dzieciaczki rosną a my ciągle piękne młode :-D super zdjęcia :ico_brawa_01:
teraz już uciekam pa

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

24 kwie 2007, 22:37

oj wkoncu was przeczytałam i moge napisac co u nas.... ja oczywiscie caly czas pieszcze moją prace.. ach już na to patrzec nie moge.. no ale mowi sie trudno.. oczywiscie posle tym ktore chca sie dokształcić z zakresu błędów wychowawczych heh choc na moje oko to ja saza z tej pracy nic nie rozumie, a co dopiero recendent :-D

OSKARKU SŁONKO TRZYMAJ SIE DZIELNIE :ico_buziaczki_big:

Natalia nie martw sie.. twoj synek jest pod dobra opieką, napewno szybko z tego wyjdzie !

Julka tez uwielbia sie bawić w "akuku" .. smieje sie jak szalona heh
Ucze ją robić PAPA i dziś już sie udało( ale nie weim czy tego nie zrobila przypadkiem :ico_noniewiem: )
Pozatym ciagle posyła buziaczki :-D mućkając bużka jak tylko ja jej pośle buziaka...
NON STOP wstaje w łóżeczku !!! w prawdzie jeszcze krzywo, bo raczkami rządzi ale jakos nie potrafi nóżek prosto postawic i zawsze takie dziwne pozycje ma... ale pozostawic ja sama w lozeckzu nawet nie mozna.. od razu wstaje!

Dziewczyny nasze dzieciaczki naprawde sa coraz madrzejsze.. ale zauwazylam ze nasze dzieci mniej wiecej w tym samym czasie nabywaja nowe umiejetnosci.. choc Julka narazie nie raczkuje i nie zapowiada sie, by to załapała :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość