Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

01 cze 2013, 15:24

Edulita odezwij się :ico_sorki:
Brodzikowano i nawet dziewczynki obdarowałaś :ico_brawa_01: Jak samopoczucie? Szkoda, że wyjazd nie wypalił.
Szkieletorkui jak udało się gdzieś wyskoczyć?
Małgorzatkapodziwiam, ja bym nie mogła z ciężko chorymi pracować, za bardzo bym chyba przeżywała.
Jennywrzuć jakieś zdjęcia mieszkanka :ico_sorki:

Dziewczyny wakacjujecie już? Gdzie jesteście?

My mieliśmy jechac nad jezioro jakieś 60 km od nas, żeby Pola miała radochę, ale nie wyszło, płytki łazienkowe w końcu odebraliśmy, no i na wioskową imprezę się zapisaliśmy, ale dziś się okazało, że to nie za bardzo dla dzieci, tylko pod pretekstem dnia dziecka no i się wkurzyłam i to bardzo :ico_zly: No ale Pola ma urodzinki 17 więc sobie odbijemy :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 cze 2013, 15:56

Hejka

Edulita trzymam kciuki zeby to byly tylko chwilowe skurcze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Spinka fajnie ze wyniki lepsze :ico_oczko:

U nas z rana piekne slonce bylo i mielismy dylemat czyiscna kulki czy odrazu na dzialke, ale ze obiecalismy synusiowi kulki z okazji dnia dziecka to pojechalismy, chlopaki sie wyszaleli, Marcel caly mokry byl bo przez dwie godz na minute nie przystal :ico_haha_01: :ico_olaboga:
Pozniej szybko do domu, spakowalismy przyprawione miesko i na dzialke, mezu grila rozpalil, zdarzyl skosic trawe i zaczelo padac, no ale posiedzielismy prawie dwie godzinki(dobrze ze daszek mamy :ico_haha_01: ) no i teraz wrocilismy :ico_oczko:
Do konca dnia chyba bede lezec :ico_haha_01: :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 cze 2013, 16:01

A jaki moj synus slodzial :ico_haha_01:
Po sniadaniu ukroilam po kawalku torta(mrozonego) no i mezu mowi do Marcela ze to z okazji jego swieta ;-)
Marcek zjadl i mowi "mmmm dobly, dziekuje mamusiu, tatusiu" :ico_haha_02: :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

01 cze 2013, 21:12

edulita kurde bo osiwiejemy tutaj.Daj znac co sie dzieje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

01 cze 2013, 21:14

Szkieletorkui jak udało się gdzieś wyskoczyć?
Tak pojechaliśmy na 2 godz do rodzinki na kawę.Mała bawiła się z dziećmi więc zawsze jakaś atrakcja.

Mąż od godz 17 moknie na polu.U nas pada od dawna i to intensywnie ,pojechał zobaczyć jak truskawki i okazało sie że zalane bardzo.Więc kopie jakieś odwodnienie i będzie wypompowywać ta wodę by cos uratować. Normalnie szlak mnie trafia bo napracuje sie przy nich większe pol roku a tu w sezonie ktory trwa 3 tyg w jeden dzień napada i potrafi zepsuć wszystko.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

02 cze 2013, 11:38

Hej
Melduje że żyje i nie mam skurczy :-) mam gości w domku i dlatego sie nie odzywałam a jak zajrzałam was podczytać i zobaczyłam że się denerwujecie to już was uspokajam. Cięzko mi jakoś ale może być że to też ta pogoda burzowa tak na mnie wpływa :)
Miłej niedzielki życzę

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 cze 2013, 12:49

Edulita stracha nam napędziłaś :ico_nienie: Samopoczucie zapewne w dużej mierze dzięki pogodzie, u nas też byle jak i tak samo mój humor. Jakaś zmęczona jestem, nic tylko leżeć.

Szkieletorku w tym roku chyba mało co będzie z plonów, bo ten deszcz wszystko wymoczy, pewnie ceny z kosmosu będą nas powalać.

Leona najważniejsze, że synuś zadowolony z Dnia Dziecka. Odpoczęłaś? Jak samopoczucie?

My mamy do znajomych jechać, ale tak mi się nie chce, że aż szkoda gadać, w ogóle to sama nie wiem na co mam ochotę, to wszystko przez tą beznadziejną pogodę :ico_zly: Kiedy słonko wróci???

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

02 cze 2013, 14:52

Hej ja tez sie melduje ze zyje ale u nas leje juz 2 tygodnie i konca nie widac :ico_sorki:

Tesciowa dojechała wiec siedzimy gadamy jutro Adas do przedszkola to bedzie wiecej czasu :-D :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 cze 2013, 22:03

mam gości w domku i dlatego sie nie odzywałam
Powiedzmy że cię to usprawiedliwiło.Brak czasu rozumiem ale na moment wpaść napisać ze jest ok da się.Nie rób nam tego więcej.
Kiedy słonko wróci???
U nas okolice Tarnowa dziś było wręcz upalnie .
pewnie ceny z kosmosu będą nas powalać.
Jak dla mnie cena truskawki niech będzie jak najwyższa hehe

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 cze 2013, 22:05

A u mnie Lilunia po 2 dniach normalnej kupki znów dziś miała biegunkę.Jutro jade do lekarza,zrobię mocz i zobacze co karze zrobić lekarz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość