Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 15:58

zirafka, mój mąż jest słodki jak się napije, więc też mam luz.

Zona, co do policji, ja się nie zawiodłam, zawsze się wywiązują. Trzeba sobie zalozyc "niebieska karte" czy jak to się tam nazywa i próbować walczyć z draniem. Zbyt wiele kobiet ze wstydu siedzi cicho. My jestesmy coraz odwazniejsze i silniejsze, ale nasze babcie i mamy czesto pozwalaja soba pomiatac, bo sa zbyt mało pewne siebei. A pomoc na nich czeka, tylko trzeba po nią siegnąć - nie tu to tam... Takie moje zdanie. :ico_sorki: :-)

Co do ciuszków, ja zaczelam kupoiwac w siódmym miesiącu, kilka w rozmiarze 56, kilka w 62. W styczniu zaczęły mi kolezanki znosic, tesciowa i zrobiło się z tego duzo. Tak samo się zrobiło, choć też sama nie chciałam tego duzo miec przed urodzeniem mojego synusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 lut 2008, 16:04

Anuszka pisze:Co do ciuszków, ja zaczelam kupoiwac w siódmym miesiącu, kilka w rozmiarze 56, kilka w 62.

ja tez zaczęłam dopiero kupować 7 miesiącu ale tez niewielkie ilości bo wiem , że dziecko szybko rosnie i nie ma sensu kupować wszystkiego na raz. ale wiecie jak to jest: a to mama cos kupi a to brattowa i tak się to zbiera. A skonczyłam kompletować jakieś 2 tyg temu. Dzis jezcze kupiłam tylko kocyk i chyba wszystko juz mam. a poscieli nie mam bo nie ma takiej która wpadłaby mi w koko.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 17:17

Oglądamy Rozmowy w Toku :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 17:36

Anuszka, kurka z tego wszystkiego przegapiłam początek i nie widziałam kurcze całej historii z tą laską. Ależ jestem zła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 17:40

nie żałuj, bo szlag człwoieka trafia :502:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 18:22

hihi ja to uwielbiam supernianie :ico_brawa_01: została moim guru :ico_sorki: :ico_sorki: hehe

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 18:27

żona, racja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja w grudniu na MIkolaja kupilam ksiązkę męzowi " I ty możesz być supertatą ". Polecamy!!! Niania jest super :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-07, 17:29 ]
Coś mnie bóle miesiączkowe wzieły, dość długie. Czy to te skurcze przepowiadające? Bosh, bo niby skąd mam wiedzieć jak odczuwać te skurcze sławne ? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 18:39

Anuszka pisze:Czy to te skurcze przepowiadające? Bosh, bo niby skąd mam wiedzieć jak odczuwać te skurcze sławne ?


skoro długie to przepowiadające.
te sławne są co 15-20 min , trwają ok 10 sek...a potem z czasem sa silniejsze , częstsze i dłuższe... az dochodzi do partych..raz dwa i dzidziuś na zwenątrz :ico_oczko:

Mój se siedzi grzecznie i sie nie kurczy :ico_oczko: raczej sie rozpycha strasznie, juz ledwie dysze taki mam brzuch naciągnięty :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lut 2008, 18:53

żona pisze:hehe no patrzcie jaka złosliwa się znalazła Przypominam,ze tobie tez sie na porodówke nie spieszyło
hehe chciałam zobaczyc co powiesz :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Maluszek sam zdecyduje kiedy wyjsc i nie ma co sie nakrecac

A propo wózków to jaki macie wybrany? Bo my lada dzien jedziemy kupic i ja dalej nie wiem jaki :ico_noniewiem: tzn juz myslałam ze wiem ale chyba sie rozmysliłam :ico_oczko:

a rozmów w toku nie ogladałam bo nie mam tvn :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 19:07

madziarka81, wiesz co ja włąsnie nie zapisałam sobie co to za model... ale miał wszystko co chciałam Za każdym razem jak byłam w tym sklepie to pytałam sprzedawcy, któy poleca i on mi pokazywał właśnie ten :ico_oczko: Mam nadzieje,ze chłopak tam wciąż pracuje, bo za pare dni znów go zapytam któy poleca i chce zeby mi pokazał włąsnie ten a nie inny :ico_oczko: Oj i miał budke w paski błękitno granatowe :ico_brawa_01: :ico_oczko: hehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość