Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 14:43

ziolo007, tylko ze mi sie wydaje ze to nie chodzi o bolesnosc skurczy a ich czestotliwosc.... :ico_noniewiem:
myszka_f, super wyglada koszyczek i dzieciatko jakie malutkie w nim lezy :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

13 maja 2009, 14:43

do szpitala trzeba oliwke wziac wiec tez kupiłam :-)
to nie jest jakiś rygor, na włoski oliwka jest potrzebna żeby ciemieniucha się nie zrobiła.

ziolo007, teraz macica się przygotowuje to może później szybciej pójdzie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-05-13, 14:46 ]
jakie malutkie w nim lezy :ico_oczko: :ico_oczko:
rzeczywiście maleństwo 13kg żywej wagi
tylko ze mi sie wydaje ze to nie chodzi o bolesnosc skurczy a ich czestotliwosc.... :ico_noniewiem:
o bolesność tez te właściwe naprawdę bolą, o częstotliwość tez chodzi

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 14:55

to nie jest jakiś rygor, na włoski oliwka jest potrzebna żeby ciemieniucha się nie zrobiła.
kazali to wezme i tak juz kupiłam :-)
rzeczywiście maleństwo 13kg żywej wagi
ciekawe czy bedzie zazdrosna o braciszka :-)
o bolesność tez te właściwe naprawdę bolą, o częstotliwość tez chodzi
u nas na SR połozne mowily ze jak bol nawet bedzie do zniesienia ale skurcze co 5 min to biegiem do szpitala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 16:16

u nas na SR połozne mowily ze jak bol nawet bedzie do zniesienia ale skurcze co 5 min to biegiem do szpitala :ico_noniewiem: a tego to ja nie wiedzialam :ico_szoking:
jak narazie uspokoilo sie, najwyzej jak znowu dostane skurczy to sobie zapisze
myszka_f, fajniutki koszyczek i widze, ze na starsze Dzidzi pasuje

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 16:45

a tego to ja nie wiedzialam
dlatego patrz kochana z jaka czestotliwoscia one wystepuja czy sie nasilaja i takie tam :ico_sorki: :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

13 maja 2009, 16:47

5thelement a skad mama przylatuje z daleka?

ziolo007, supr, ze masz juz napisany plan porodu :ico_brawa_01:
No juz jestes w 37 tygodniu, wiec rodzic mozesz lada dzien :-D
Ja w pierwszej ciazy tez kombinowalam zeby wczesniej urodzic, sama nie wiem moze to wszystko co robilam pomoglo. Moj synek przyszedl na swiat tydzien przed terminem.
to nie jest jakiś rygor, na włoski oliwka jest potrzebna żeby ciemieniucha się nie zrobiła.
No i bardzo pomaga, ja ogolnie do cialka nie bede stosowala oliwki, ale napewno przyda sie tak jak myszka_f pisze np. na ciemieniuche.

myszka_f, super posciel, ja jeszcze swojej nie wypralam, bo nie wiem czy juz zakladac, bo na poczatku i tak bedzie spalo w kolysce, a nie w lozeczku.
tylko ze mi sie wydaje ze to nie chodzi o bolesnosc skurczy a ich czestotliwosc....
No wlasnie czym czestsze skurcze tym blizej porodu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 17:05

Dzwonilam wlasnie do mojego szpitala, polozna kazala mi wziasc paracetamol i pojechac do szpitala za 4godz jesli nie przestanie bolec. Za 4 godz to juz ciemno bedzie, a ja tak nie chce po nocy jezdzic i nie wiem czy po prostu nie pojechac za jakas godz, bo paracetamolu na pewno nie wezme. Kurde nie wiem co robic. Na pewno nie rodze, ale dla swietego spokoju wolalabym sprawdzic co sie dzieje.

[ Dodano: 2009-05-13, 17:06 ]
no i latam co chwilke do wc

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 17:41

ziolo007, paracetamol pewnie nie zaszkodzi.
U nas połozne mowily ze jak zaczna sie skurcze i zeby odroznic te przepowiadajace od własciwych to 2 tabletki nospy i ciepła kapiel, jezeli przejdzie to znaczy ze to jeszcze nie to a jak zacznie sie nasilac i beda coraz czestsze to wtedy do szpitala. Jak nie masz regularnych to nie ma co panikowac ( łatwo mi mowic :-D ) ale najwazniejsze zebys zaobserowała ich czestotliwosc :ico_sorki:
i pisz koniecznie co sie dzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

13 maja 2009, 21:14

ramonka, wlasnie wrocilam ze szpitala. Zrobili mi ktg i wszystko jest ok. Okazalo sie,ze glowka juz jest bardzo nisko ( juz na dlugosci jej palcow wyczula glowke). Zapytalam sie wiec kiedy moge rodzic, a uslyszalam,ze moge tej nocy albo za tydzien. Wiec spytalam czy za 4 tyg tez moge rodzic i powiedziala,ze wszystko zalezy od Dzidziusia. Jednak lepiej,ze pojechalam do szpitala, to sie uspokoilam, bo te bole bardzo mnie martwily.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 maja 2009, 22:03

ziolo007, dobrze ze jestes spokojniejsza :ico_sorki: :ico_sorki:
wiec teraz w kazdej chwili mozemy sie spodziewac ze wyladujesz na porodowce :ico_oczko: pamietaj tylko dawaj od razu znac :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość