donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 lut 2009, 17:35

ja już po masażu :-D a za godzinkę mamy gości :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 18:33

bylismy u ksiedza ....byla dluga rozmowa no i poszedl niby nam na reke i ma byc koscielny z chrzcinami bez zadnej mszy

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 lut 2009, 18:36

milutka204 pisze:bylismy u ksiedza ....byla dluga rozmowa no i poszedl niby nam na reke i ma byc koscielny z chrzcinami bez zadnej mszy
milutka to jest skandal :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: co to średniowiecze mamy ???

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 lut 2009, 18:43

milutka204 pisze:byla dluga rozmowa no i poszedl niby nam na reke i ma byc koscielny z chrzcinami bez zadnej mszy
ja bym sie nie zgodziła na cos takiego...

[ Dodano: 2009-02-16, 18:02 ]
czytam Was ale narazie nie ma czasu odpisac..martwię sie ze mała dostała jednak skaze białkowa..choc lekarka twierdziła ze to tradzik ale wtedy było tego duuuuzo mniej :ico_placzek: :ico_placzek:

mam nadzieje ze ksiądz u nas nie bedzie taki upierdliwy..bo my tez bez koscielnego jestesmy ale my nie mamy możliwosci go wziąć bo ja jestem po rowodzie a miałam slub koscielny..no zobaczymy w niedzile ma sie zamiar wybrac do koscioła i zapytac..

no i jeszcze smuteczek w domku..bo jutro nas opuszcza nasz psiak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 19:23

ja bym sie nie zgodziła na cos takiego...
my nie mamy innego wyjscia ;/ jeszcze ciotka ma nam sprobowac zalatwic w innym kosciele a jak nie da rady to wezmiemy ten koscielny.... chociaz dobrze ze bez mszy i ceremonii

no i jeszcze smuteczek w domku..bo jutro nas opuszcza nasz psiak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
buu :( a moze jednak go zatrzymajcie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 lut 2009, 19:24

milutka204 pisze:a moze jednak go zatrzymajcie
nie ma szans..musiałabym ciągle go pilnowac zeby małej cos niechcacy nie zrobil a ja na to nie mam nerwów..juz raz ja drapnał -miałam dosyc

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 19:54

Marcia77 pisze:nie ma szans..musiałabym ciągle go pilnowac zeby małej cos niechcacy nie zrobil a ja na to nie mam nerwów..juz raz ja drapnał -miałam dosyc
to fakt jezeli jest zagrozzeniem dla dziecka to nie ma co sie zastanawuac ... tylko to przykre bo sama mam psa ale on na szczescie zostal umamy i go widuje.....najgorzej to on sie bedzie czul ale Milenka najwazniejsza :-)

ja wzielam kapiel i trzymam mała jedna reka piszac :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 lut 2009, 20:18

goście właśnie poszli,zaraz będziemy kąpać synka
Marcia, no przykro, że pieska oddajesz, ale teraz najważniejsze jest dziecko

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 21:38

milutka204 pisze:poszedl niby nam na reke i ma byc koscielny z chrzcinami

no to jak na rękę jak ślub musicie brać???

Marcia, co zrobić...my mamy pieska ale powiem szczerze że szkoda mi go, nie mamy dla niego wogóle czasu i tylko jeść dostaje i na podwórko jest wypuszczana, a kiedyś to nasza pupilka była....

mały śpi, ja seriale oglądam...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 lut 2009, 22:57

hej hej :-)

ja zalatany dzionek z dala od kompa... synuś starszy jutro juz idzie do szkoły i mu się przypomniało właśnie, dopiero, że ma zadanie domowe z religii i czytanie :ico_zly: :ico_olaboga: noo, to pół dnia robiliśmy, bo oczywiście miał zadane tyle, żeby po trochę każdego z tych wolnych dni zrobić :ico_sorki:

mój Mały cos niedomaga dziś... płacze wniebogłosy od kiedy zjadł i za cholerę nie wiemy, co mu jest :ico_olaboga: :ico_olaboga:

noo, mój Maksio też wariuje... szczególnie jak Norbert podchodzi do Alana... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-17, 07:59 ]
hej hej Kobietki i Maluszki :-D

u nas noc ok :ico_sorki: ale ten wieczór był okropny :ico_olaboga: wydaje mi się, że wczoraj Maluch dostał mało herbatki albo prawie wcale... może dlatego tak "walczył" z tym brzuszkiem... bo jak popuszczał bączków (co po herbatce około 30ml nie sprawiało mu problemów) to leżał spokojnie :ico_sorki:

ja w planach mam dzis wyprawić starszaka do szkoły, bo juz koniec wolnego :ico_sorki: potem doprowadzę chatę do użytku i idę na jeszcze dłuższy spacer :ico_sorki: po wczorajszym czuję się suprrr, więc dziś kontynuacja :ico_sorki: a tym bardziej, że sucha ta zima prawie (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć :ico_sorki: ) i muszę korzystać :-D :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość