Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 sie 2010, 09:26

hej hej :-)
a u mnie od rana wesolo, grupy pielgrzymkowe ida pod moim balkonem i spiewaja przez megafony :-D a Mati stoi na balkonie i tanczy i spiewa, Swieta maryjo Matko Boza :ico_oczko: no mowie Wam cyrk :-D

Pogoda zapowiadala sie brzydka, ale juz slonko na niebie i cieplo sie zrobilo.
Ja od rana wzielam sie za pranie. A potem trzeba biec po jakies miesko na obiad.
Ja wczoraj dostalam od tesciowej 10 wielkich sloi ogorkow w zalewi chilli :-D uwielbiam je :-D i tesciowa specjalnie mi juz teraz zrobila, zebym jeszcze zdazyla sie nimi najjesc do syta zanim bede karmic piersia. Ma kobieta wyczucie i gest :-D Ostatnio wogole jakas fajna sie zrobila, ostatnio znaczy jak zaszlam w druga ciaze. Bo w pierwszej to raczej mi dokuczala :ico_oczko: no, ale teraz po takim czasie chyba sie do mnie przekonala i tak wyluzowala w kontaktach ze mna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 sie 2010, 10:51

witajcie!!

piekne brzuszki, ja musze wkleic moj w wolnej chwili :-D

u nas wczoraj caly dzien pelen emocji, jezdzilismy troche, nie nasyzm autem, auto u mechanika, amelka na tylniej kanapie bez fotelika, na szczescie to krotkie dystanse ale ja tylko sie modlilam zeby nas ktos nie zatrzymal, pojechalismy odebrac nasze autko, wymienilismy opony z przodu i zmienili olej, ogolnie chcemy je sprzedac i kupic cos innego, moj maz sie wybral potem zatankowac i tir mu tak zastawil droge ze ten chcial go wyminac a on wtedy ruszyl, skonczylo sie na szczescie tylko rozwalona felga i opona, ta nowa zmieniona, jeszcze sie okazalo ze mu chyba zabrali klucz do opon wiec musialam raz jeszcze z amelka bez fotelika jechac do niego a tak mnie brzuch rozbolal z nerwow, moj maz wkurzony bo to nie jegop wina a ja sie udenerwowalam bo znowu trzeba go zawiesc :ico_noniewiem: dobrze ze mamy kolege co nam pozycza swojego auta ale jego to sportowe i calkiem inne....a takie mialam nerwy wczoraj
bylismy u mojej poloznej, mowi ze dzidziu wszystko ok, zmierzyla brzuszek, a maly lezy w poprzek jak na hamaku :ico_oczko: dlatego mnie tak kopie bo bokach zwlszcza jak sie chce polozyc :ico_oczko:
ameluska mam troche chora, maz chory jeszcze tez troche, tylko ja sie trzymam :ico_oczko:
dzis moj maz pierwszy dzien w nowej pracy :-D jestem taka ciekawa

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 sie 2010, 14:59

Monia ale masz dobrze z tesciowa moja to nie ma opcji zeby nam cos dala....wrecz przeciwnie...szkoda gadac ..ehh a moja mam znowu nie robi przetworow niestety takze jestem zdana tylko na siebie;P

Katrolina no to faktycznie mieliscie przeboje wczoraj nieziemskie :ico_szoking:
napisz nam jak tam mezus w pracy:)
ja juz salatke do sloikow tez zrobilam , takze mam z glowy:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 sie 2010, 17:59

dobry

Monia M, fajne zdjęcia w podpisie masz :ico_brawa_01:
co do teściowej to fajnie że ci zrobiła ogóreczki :ico_brawa_01:
ja z moja sie dogaduje super
fajna babka, jak chce to zostawaim młodego kiedy chce i lece na zakupy czy coś, czasami podrzuci coś do jedzenia, palcek upiecze, i pogada sie z nią o wszystkim, także ja mam super teściową :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dzisiaj znowu zaprawiałam ogórki
5 kiszonych i 12 po warszawsku :ico_brawa_01:
razem mam ok 27 po warszawsku i 20 kiszonych :ico_sorki:

u nas dzis pogoda do bani
tzn ciepło ale napadało
troszku sie denerwuje ta pogodą bo tata ma jeszcze żniwa na polu a już prawie 10 sierpnia :ico_noniewiem:

karolina-ch, dobrze,że to tak sie wszystko skończyło :ico_sorki:
i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 21 tc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 sie 2010, 20:26

karolina-ch, daj znac jak tam maz w nowej pracy....trzymam kciuki!!!
I zdrowka dla coreczki!!!
Monia ale masz dobrze z tesciowa moja to nie ma opcji zeby nam cos dala....wrecz przeciwnie...szkoda gadac ..ehh a moja mam znowu nie robi przetworow
no ostatnio mam dobrze, i tak jak wczesniej pisalam ostatnio dobrze, zyjemy,i az wstyd sie przyznac, ze lepiej zyje z tesciami niz ze swoimi rodzicami. z moimi od 4 tygodni nie mam wogole kontaktu :ico_placzek: ale po numerze jaki mi odwalili ja sie do nich pierwsza nie odezwe a znam ich i wiem, ze oni sie pierwsi nie zlamia choc zawinili. Znajac zycie do porodu ich nie zobacze, albo i pewnie dluzej.
Tyle ich obchodzi rodzona corka :ico_placzek:
Monia M, fajne zdjęcia w podpisie masz
dziekuje bardzo :-D
co do teściowej to fajnie że ci zrobiła ogóreczki
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja z moja sie dogaduje super
ja z moja odpukac tez :ico_brawa_01:

Ale u nas burza :ico_szoking: jezusienku :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 sie 2010, 20:49

Monia M, to nie ciekawie ci sie układa widzę z rodzicami
smutne to ale wierzę, że bedzie dobrze
czasami tak sie układa, dojdzie do nie porozumień
rodzice swoje odchorują i napewno sie pogodzicie :ico_sorki:

ja sie własnie pokłóciłam z moim bo wzięłam 100 zł z kupki którą odkładamy i mu nic nie powiedziałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 sie 2010, 21:08

aniaj84, ja ze swoim tez juz sie sciac zdazylam :ico_zly:

[ Dodano: 2010-08-06, 21:09 ]
aniaj84, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 22 tc rozpoczety :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 sie 2010, 21:17

my bylysmy dzis u moich rodzicow zawiozlam im ogoreczki:)poszlysmy z Sarutka na plac i wlasnie weszlysmy do domku....
co do tescowej moja kiedys byla inna ale odkad mojego meza siostra urodzila corke naszej Sarki juz nie ma dla nich ,tzn liczy sie tamta mala tylko tym bardziej ze razem mieszkaja,mojego meza tez traktuje jak obcego a nie swojego syna ,normlanie serce peka...ostatnio nawet miala imieniny pozapraszala ludzi z rodziny i znajomych a nas nie...a jak jej meza siostra zwrocila uwage dlaczego nas nie ma to powiedziala ze przypominac o imieninach nie bedzie,najlepsze jest to ze imieniny miala w poniedzialek a w sobote przed imieninami robila impreze to niby skad mielismy o imprezie wiedziec... :ico_noniewiem: szkoda gadac...nie miesci mi sie w glowie ze matka moze tak traktowac swojego syna , na szczescie moi rodzice sa dla nas naprawde dobrzy... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 sie 2010, 21:59

no i wlasnie ja tak jestem od macochy, brat tam mieszka z zona i corka i tez jak tam nie mieszkali to bylo zupelnie inaczej, ze tak powiem teraz jestesmy tylko potrzebni jak oni czegos potrzebuja a tak to olewka. wiec sie wypielam, bo ja liczyc na nikogo nie moge.
E zreszta co tu sobie chumor psuc. w nosie mam i tyle, zrozumieja, ale bedzie juz za pozno.
My jutro jedziemy do Bałtowa do dinozaurow zrobic Matiemu wycieczke z przygodami :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 sie 2010, 22:29

pewnie szkoda nerwow ...
kolo nas tez jest park dinazaurow mega frajda dla dzieciaczkow:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość