Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 paź 2010, 15:17

i co robisz jak jest ta czkawka?
nic się z tym nie robi, to nie ma żadnego wpływu na maleństwo. Podobno jak dzidzia za duzo wód się opije to ma czkawkę. jeszcze nie raz będziesz czuła, to takie fajne uczucie.

moja dzidzia też miewa spokojne dni, czasem rano mnie porządnie skopie, czasem wieczorem, a czasem cały dzień kopie. różnie bywa. ale bywa aktywna też w nocy i mam nadzieję, że nie zapamięta sobie tego po porodzie i da się mamusi wyspać :ico_oczko:
ogólnie jak siedze i nic nie robię to czuję kopniaczki a jak już sprzatam, idę, gotuje to bardzo rzadko.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 paź 2010, 15:42

hej

ja znowu dziś cisto robiłam , chyba jakaś sfiksowana jestem na tym punkcie, to w ciązy tak często piękę wcześniej raz na tydzien i to nie zawsze , a teraz jak szalona co parę dni, bo miałam ochotę na rogaliki a nie mialam marmolady, a dżem taki wodnisty był, że by się rozpływal


Ania Zaba no i mój dziś znowu niespokojnie spał , szkoda, najpierw godzina histerii nim zasnął, potem co chwila się przebudzał i o 3 już był u nas i wiercił się kręcił, kopał mnie, kladł się na brzuch :ico_olaboga:

Tynusz oj szkoda, że USG nie było , ale najważniejsze, że z Julcią wszystko ok :ico_brawa_01:

to ile już przytyłaś od poczatku ??

ja własnie dziś sobie mierzyłam brzuch i mam 86cm, a patrzalam w 1 ciązy w 29tygodniu miałam 88cm, więc na pewno w tej ciąży będzie większy :-)


Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z :ico_brawa_01: a 100 dniówkę
tak mieszkam za granicą i mieszka tu tez moja siostra bliźniaczka z mężem co ma 3 dzieci
razem kupliliśmy do z oddzielnymi wejściami i ona mieszka na górze ja na dole , więc mam blisko rodzinę
teraz jeszcze od sierpnia siedzi brat więc nie narzekam na brak rodziny

Pinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 22 tydzień

spadam bo Mike już płacze mi nad uchem

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 16:06

pinko no mam nadzieję że za miesiąc zobaczę skarba mojego :-D
i da się mamusi wyspać :ico_oczko:
oby oby :ico_sorki:
ogólnie jak siedze i nic nie robię to czuję kopniaczki a jak już sprzatam, idę, gotuje to bardzo rzadko.
u mnie kopie przewaznie jak idę odpocząć sobie ;d
to ile już przytyłaś od poczatku ??
9kg:/ i na serio nie wiem gdzie to poszło, no hmm brzuszek jest, piersi podrosły i tylek tez :ico_wstydzioch: ale tam wazne zeby z niunia bylo ok :)
wrzucę jutro zdj calej sylwetki :-D jestem niska i sie smieje ze bede jak kaczka wygladac eheh
a dzisiaj gin byla w szoku ze ja pracuje a nie na zwolnieniu, ale jej powiedzialam ze ja i tak siedze w pracy i nic nie robie wiec na razie nie ma potrzeby.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 paź 2010, 16:49

Blanka ja mieszkam w takiej malutkiej miejscowości 8km od Kielc, a i też mam bardzo blisko do Ostrowca :ico_haha_01: . O jak fajnie, że jednak ktoś jest kto bywał w tych stronach :ico_brawa_01: .
Czkawkę czuję bardzo czesto i jest to cudne uczucie. Wogóle coś bardziej ten synuś ruchliwy niż córcia była :-) .
tak mieszkam za granicą i mieszka tu tez moja siostra bliźniaczka z mężem co ma 3 dzieci
razem kupliliśmy do z oddzielnymi wejściami i ona mieszka na górze ja na dole , więc mam blisko rodzinę
teraz jeszcze od sierpnia siedzi brat więc nie narzekam na brak rodziny
Ale masz fajnie :ico_brawa_01: , jak się nudzisz to na kawkę lub herbatkę do siostry masz blisko

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 16:52

a jak Wam dziewczynki dzień mija?:)

[ Dodano: 2010-10-18, 16:53 ]
u mnie 27mego M ma urodziny i chcę jakieś ciacho mu upiec :D
myślałam nad kopcem kreta, ale na nie sie dlugo czeka;/

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

18 paź 2010, 19:51

Tynusz1, ja też 9 kg :) i teraz waże 71 :) jak mówie znajomym to są w szoku bo nie widać tak mocno przy 176 cm ale troche mi sie pyszczek zaokrągla z czego nie jestem zbyt szcześliwa, niedługo bedzie wyglądać jak ksieżyc w pełni :-) mam pucki jak chomik :ico_haha_01:
a znowu dziś cisto robiłam
ja tez ostatnio dużo pieke, przed ciąza piekłam raz na dwa miesiące albo rzadziej , wolałam zjeść pyszne ciasto mamusi albo coś kupić, teraz tworzymy z Matyldzia średnio co 3 dni jakis wypiek.
ogólnie jak siedze i nic nie robię to czuję kopniaczki a jak już sprzatam, idę, gotuje to bardzo rzadko.
u mnie tak samo, jak cos robie spokój, jak tylko usiąde odpocząć istne szleństwo. Ale to chyba dla tego ze jak sie poruszamy to kołyszemy maluszkiem i śpi :-) .
Ja sie mało odzywam bo u mnie szpital od soboty, ja przeziebiona, z nosa cieknie, temperatura męczy, Matyldzia zapalenie krtani i gardła, ledwo mówi i szczeka, wiec inchalacje, walka o przyjmowanie leków, ma zaostać do końca tygodnia w domu co mi utrudnia zajmowanie sie babcia. Jestem po prostu wykończona :ico_placzek: :ico_chory:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 20:51

ja też 9 kg :) i teraz waże 71
my idziemy łeb w łeb, ten sam tydzień ciąży i 9 kg na plusie ehehe

ja teraz 58 ;)

a ja po za kupkach, 150 zł poszło;o ale kupiłam w kocu ten płyn dla malutkiej, dla M balsam po goleniu bo chciał, mięsko i w ogóle wyszło by mniej ale 50 zł to kosztowały mnie leki ;O te same żelazo 2 opakowania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 paź 2010, 21:21

musiałam się zająć 4 dzieci uwaga podaje wiek
4,5
2,5
1roki 8mc
11mc

no i zabawa i pilnowanie to spoko , nie ma problemu
ale nakarmienie całej 4 i położenie spać to koszmar , a zwłaszcza , że musiaalm Mikiego na dole kłaść spać a siostry dzieci na górze
no i jak sikają to wszyscy razem, najmłodsza zrobiła kupe trzeba papmka zmienić, w tym samym czasie najstarszy jak sikła to osikal sobie spodnie majtki i bluze, i kibel i podłoge, ten 2,5 letni krzyczy siku to go szybko na nocnik, moj biega ze szklana szklanka wrzucil do zlewu cala sie pobila a on wyciagac ja chce :ico_olaboga: normlanie wszyscy na raz , urwanie głowy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ,
pozniej karmienie mała dostaął butle z kasza, chłopaki jedli kanapki
ubieranie w pizamy to płacz bo nie chcą w dinozaury tylko w auta :ico_olaboga:

:ico_haha_01: :ico_haha_01:
jak chciałam małą uspać to starsi sie darli i biegali i takie to usypianie trwało 1,5h :ico_haha_01: :ico_haha_01:
normlanie maskara :ico_haha_01: :ico_haha_01:

mania
ale sie pochorowaliście :ico_olaboga:
zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 21:25

manenka, to miałaś dzisiaj latania i jazdy z dzieciaczkami :-D czwórka to nie byle co :-D hehe dzielna jesteś :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-18, 21:26 ]
Matyldzia zapalenie krtani i gardła, ledwo mówi i szczeka,
zdrowiejcie dziewczynki szybko :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 paź 2010, 21:36

musiałam się zająć 4 dzieci uwaga podaje wiek
4,5
hehe no to miałaś pełen wrażeń dzionek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . A co powiedz na moją pracę? Ja jak pewnie już wiesz pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego :-) W zeszłym roku miałam grupę 3,4 i 5latków, gdzie 5latków tylko dwójka a pozostała 15 to 3 i 4latki, możesz sie kochana domyśleć jakie czasem miałam ciekawe i pełne wrażeń dni. I dlatego w tym roku jestem na zwolnieniu, bo bałam się pracować w takim haosie, bałam się głównie o dzidzie, która mieszka w moim brzuszku. A taki trzylatek potrafi czasem podlecieć z jakąś bardzo ważną nowinką do pani i sobie np skoczyć na rączki... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość