Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 maja 2010, 07:31

yoanna, ja to powinnam mieć ze 20 różnych zawodów do wyboru.. Jak kończyłam liceum to był szał na ekonomie, zarządzanie i marketing , no i jescze bankowość, ale to było prawie 10 lat temu. później na psychologie i farmacje.. A tak prawde mówiąc to jak dla mnie 15 lrtnie dzieci nie powinny decydować o tym co chcą robić, bo jeszcze nic nie wiedzą, pamiętam że my poskończeniu podstawówki byliśmy zupełnie zamroczeni i nikt nie potrafił się zdecydować.. Z resztą nawet po maturze nie do końca byłam pewna co do studiów.. Chciałam pójść na polonistyke, wybrałam teologie, której nie skończyłam, a za to skończyłam administracje :-)

Pati łóżko fajne, a te barierki się ściągają?? Bo myśle, że 6-7 latek może nie chcieć spać już z tymi barierkami.. Ale ogólnie na pewno dużo lepdze niż to piersze (lepsze w sensie bardziej funkcjonalne) :-)

Stawiam dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 18 m-cy jasia :-) i moje wczorajsze 18 urodziny :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 maja 2010, 09:45

#ania#, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Was obojga :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 maja 2010, 10:51

Witam
oj dawno mnie tu nie było, zaglądam do Was ale nie mam czasu pisać :ico_wstydzioch:

Ania, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dla Jasia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 maja 2010, 14:16

Dziękuje :-) Zleciało nawet nie wiem kiedy.. a niedawno bylam w ciąży ;=)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 maja 2010, 20:05

witam
na początek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji 21 m-cy Majeczki :ico_brawa_01: :-)
Co do zdrowia to Maja ma zastrzyki - Zinacef :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

13 maja 2010, 22:31

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Majeczki, dużo zdrówka również życzę.

A jak już tak stawiacie torciki, to ja stawiam :ico_tort: dla Zuzi i Pauli oraz Emi

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 maja 2010, 22:47

A jak już tak stawiacie torciki, to ja stawiam dla Zuzi i Pauli oraz Emi
a dziekujemy :ico_sorki:
i odwdzieczamy sie tym samym:P :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 maja 2010, 11:43

witam...

ja tez stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

chcialam Was tylko powiadomic,ze rozstaje sie z mezem. Przedwczoraj juz Mu to powiedzialam, wiec ostatnie dwa wieczory,to ciezkie przezycia dla nas obojga :ico_noniewiem: Wczoraj tez powiadomilam tesciowa,wiec dzisiaj juz wyladowala w szpitalu, pewnie przez to... :ico_placzek: :ico_placzek:

no nic, jestem w domu,bo nie mialam z kim zostawic Su... mala lapie drzemke, wiec i ja sie poloze...

wybaczcie mi nieobecnosc na forum, naprawde nie mam czasu i glowy...

pozdrawiam Was.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 maja 2010, 15:43

Dzien dobry

Gie, tak mi przykro :( zycze Wam tylko zeby Zuzka miala dwoje szczesliwych i usmiechnietych rodzicow, niewazne czy razem czy osobno

Ja przyszlam Was doczytac, ostatnio u nas troche sie dzieje, do tego Nina ma strasznie duszacy kaszel przed snem i po przebudzeniu. Boje sie ze to jakies poczatki astmy (ktora mial moj maz) albo alergii ..

Napisze wiecej, jak bede miec troche wiecej czasu.

Milego dnia :*

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2010, 20:29

Gie, przykro mi..ale tak myśle, że Yoanna ma racje.. lepiej żebyście byli osobno i dawali Zuzi wszystko co tylko możecie (oczywiście przedewszystkim psychicznie) niż macie być razem i ciągle się kłucić.. Jednak najważniejsy jest spokój i Twój i Twojego Męża i przedewszystkim Zuzi.. Chociaż wiesz, mam nadzieje, ze może się jeszcze między Wami poukłada..

Yoanna chyba każda z nas ma małe zamieszanie.. ja się nie wyrabiam (w sensie brakuje mi czasu na forum) odkąd mąż wyjechał do pracy i zostałam sama z Jasiem..Całe szczęście P przyjedzie na kilka dni za 2 tygodnie, już się nie moge doczekać :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość