donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 gru 2008, 23:19

ja niedawno wróciłam, a więc skurcze są, i to nawet spore, nie są regularne, ale może się z nich szybko coś rozwinąć, z dzidzą wszystko ok :-)
ciśnienie miałam wysokie, także muszę mierzyć i jutro pod wieczór dać znać, jeżeli będę miała takie wysokie to mi zapisał jakieś tabletki, fakt, że mi zmierzyli to ciśnienie po tym jak wstałam z ktg, także mi się wydaje, że od tego leżenia na plecach, bo mi ciężko tak było, no i wcześniej lataliśmy trochę po markecie, no ale zobaczymy jak pomierzę.
następnie ktg mam za tydzień, jak nie urodzę wcześniej :-)
Marcia masz takie ozdoby jak ja na choince, tylko, że ja mam dodatkowo łańcuchy kremowe :-D
Beartris, super wyglądasz :ico_brawa_01:
kładę się, bo jestem wykończona, do jutra, dobranoc :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 10:25 przez donatka26, łącznie zmieniany 2 razy.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 gru 2008, 23:32

Beatris, jak będziesz juz znała datę cc, to daj znać , dla Ciebie tez zrobię suwaczek na naszej pierwszej stronie
dzięki, jutro powinnam poznać datę - na 11.15 maszeruję do ginki.

jeszcze raz dzięki za wszystkie komplementy :-)

ja zrobiłam zakupy bo wieczorem najmniej ludzi, ale nie w markecie tylko w takich osiedlowych delikatesach - droższe są oczywiście i to sporo ale przynajmniej zajęło mi to mniej czasu i nie nastałam sie. M z małą ubrali choinkę, umył a raczej przetarł okno i ma zaraz firanke wieszać...ale wiecie co? co nie tknie to ma przerwe...ja wszystkie okna myje w domu w 2 godziny z wieszaniem firan...on cały wieczór jedno, ale trudno, dobrze że sie zabrał...tylko jak my byśmy tak sprzątały to fajnie by domy wyglądały :ico_olaboga:

no to widze że u Was skuczyki na całego, zbliża się ten czas wielkimi krokami, ciekawe co mi ginka powie jutro...

Sandrusia, synek słodki chłopak :ico_oczko: - ale wygląda na starszego niż 2,5, chyba duży jest?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 gru 2008, 00:53

a więc skurcze są, i to nawet spore, ale nie są regularne, i może się z nich szybko coś rozwinąć, z dzidzą wszystko ok :-)
noo, dobre wieści Donatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki, jutro powinnam poznać datę - na 11.15 maszeruję do ginki.
to czekamy, czekamy :-)

ja dziś znów skurcze miałam.. heh. i mięciutkie nóżki, jak nagle zaczęły mi iść co 10 minut :ico_sorki: ale chwila dłuższa przerwy i potem jeden i koniec... :ico_noniewiem: a już myślałam, że się będzie działo :-D

no nic.. odmeldowuję się na spanko :-) dobranoc Dwupaki :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 gru 2008, 09:43

Witam..... ja juz po śniadaniu :-D zaraz biore sie za wypieki

ananke, donatka26, no to widze ze u was sie rozkreca i to szybko ....ja nic nie czuje.... a przeciez mialam byc pierwsza bo w 35 tyg calkiem sie rozkrecilo i gdyby nie lek to bym wtedy podobno urodzila...... no ale czekamy cierpliwie:-D

ja mam dziwne przeczucie ze mala mi chce gwiazdke jutro zrobic.... a i spuchly mi palce u rąk tak po za tym to nic ale to podobno norma??

jakie plany na dzis? ja jutro ostatnie zakupy typu woda soki chleb

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

23 gru 2008, 10:01

Hej:)
Sandrusia, synek słodki chłopak :ico_oczko: - ale wygląda na starszego niż 2,5, chyba duży jest?
To chyba do mnie było Beatrice? :ico_oczko: :ico_haha_01: ,bo z tego co mi wiadomo Sandrusia nie dzieciata :-D No Bartunio spory chłopak jest,tzn.wysoki tylko szczuplutki,bo okropny niejadek,ale jak sie urodził to miał największe stopy na oddziale :-D
jakie plany na dzis?
Kurcze,ja nie mam już nic w domu do roboty,chyba się wybiorę do mamy po południu,bo muszę jeszcze siostrze i szwagrowi coś pod choinkę kupić,a nie chce Bartka po sklepach ciągać.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 gru 2008, 10:13

secret25, a ja wlasnie biore sie do zagniatania ciasta :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 gru 2008, 10:18

witajcie :-) , ja juz po śniadanku, teraz wstawię pranie, zaraz pojadę z mężem do miasta po choinkę dla rodzicow, potem musimy skoczyc odebrć ryby od wędzenia i na małe zakupy. Poźniej mamie pomogę.
Milego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 gru 2008, 10:40

Dzień dobry, u mnie dziś kolejny zalatany dzień. Jakoś wcale w tym roku nie czuję, że są święta. Nawet choinki nie ubrałam jeszcze. Jutro wigilia u rodziców Bogdana i to będzie masakra. W ogóle mnie święta nie cieszą. Miłego dnia dziewczyny. Do napisania wieczorem.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 gru 2008, 11:54

hej hej :-)

to i ja dotarłam :-)

wyspaliśmy się z racji braku pilnych spraw do załatwienia :ico_sorki: a zaraz po śniadanku posmażyłam krokiety, bo wczoraj tylko pozwijałam farsz w naleśniki :-)

plany.. heh... zaraz biorę się za rybę po grecku a potem ciasteczka z Młodym :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 gru 2008, 13:17

hej hej ja włąsnie dotarąłm po ostatecznych zakupach..teraz zabieram sie za pieczenie ciasteczek i sprzatanie..oczywiscie czesc robótek zostawię mężowi zeby nie był poszkodowany :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość