Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 maja 2010, 21:05

shoo, fajny pomysł, tylko ja moich nie wyśle, najbliższy porządny teatr jest w Poznaniu/Szczecinie czyli ok 150 km, wiec to byłoby morderstwo ;-) I o ile Mamie by siepodobało, to Ojciec siedziałby jak na skazaniu.. Więc chyba pozosstane przt standardowym kwiatku.

Dla mnie sałatka bez pomidora to nie sałatka, no chyba że Gyros,, chociaż dzisiaj dodałam i była rewelacyhjna :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 maja 2010, 10:36

Witajcie

buuuuuu, jaka okropna pogoda, leje od samego rana, wiatrzysko, zimno :ico_olaboga:
U nas nocka ok, maly tam pare razy polakiwal, ale wlaczylam mu kolysanki i sie uspokoil.

Noi u nas znow chorobsko chyba sie zbliza, malego juz cos bierze, kaszel, leci z nosa, nie nadarzam mu wycierac, widac po oczkach, ze bedzie chory, jest marudny, dalam juz mu syropek od kaszlu i kropelki do noska

shoo, fajnie,. ze juz jestes :ico_brawa_01:

Nic wiecej nie przychodzi mi do glowy, nie mam weny cos do pisania, ta paskudna pogoda tak na mnie dziala

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 maja 2010, 21:07

witam :-)
u nas na razie ok, Maja doszła do siebie :-)
co do opieki nad innym dzieckiem to nie stac nas na to abym nie pracowała, a taka opieka przyniesie jakieś pieniążki. Maja jest mega szybka, ale trudno jakoś będę musiała sobie poradzi, póki co nikt nie zadzwonił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja wolę wozić Maję do Niani, bo przynajmniej nie muszę gotować, bo mała zawsze coś tam zje na obiadek :-)
Muszę poszuka jeszcze czegoś innego, coś co mogę robic w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 maja 2010, 21:10

Margarita, powodzenia w szukaniu :)

Mnie tak boli glowa, ze to jest masakra jakas :/ balagan mam w domu okropny, Nina zamiast w lozeczku spi ze mna na lozko
Nie napisze zbyt wiele bo mroze oczy od tego bolu :( zajrze jutro, milego!

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 maja 2010, 09:52

SHOO-wszystkiego najjjjjjjjjjjjj....z okazji urodzin!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 maja 2010, 09:59

shoo, również składam najlepsze życzenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: , dużo zdrówka, miłości oraz zadowolenia z synka :ico_prezent:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 maja 2010, 11:14

shoo najlepszego z okazji 18 urodzin :-) dużo radości, miłości, wytrwałości, szczęścia..

U nas znów paskudnie dzisiaj od 4 lało, teraz tak byle jak na dworze, ale pójdziemy n spacer, bo nie będę kisić Jasia w domu, chociaż tak mi sie nie chce wychodzić, że głowa mała..

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 maja 2010, 11:16

Iwona H, gdzie Ty sie dziewczyno podziewasz...?????????????
zagladaj do Nas częściej....

a w ogole co u Ciebie??????????????????????????????????????

a reszta kobitek gdzie?????????????????

same znaki zapytania... :ico_noniewiem: :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-05-21, 11:17 ]
#ania#, helołłłłł....

u nas ,narazie slonecznie i bez opadow :ico_sorki:
oby tak zostało

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 maja 2010, 11:26

Shoo Najlepszego!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Jej ja mialam taka zla noc, moj maz zostal do 5 rano w pracy, a mnie tak glowa bolala ze usnelam pod cienkitkim kocem razem z Nina i tak do 3 nad ranem, az w koncu wstalam i poscielilam lozko :/ nieumyta, nieprzebrana, okropienstwo.
Ale dzis juz lepiej :) zaraz sobie wysprzatam mieszkanie, zbiore sie i sprobuje podjechac do Zarzadcy, bo wczoraj ominelo mnie zebranie wspolnoty :/

Swoja droga, nas dzis obudzilo slonce! Pierwszy raz od niepamietnych czasow. Teraz juz troche gorzej ale przynajmniej cieplo - 16 stopni :) a nie to co ostatnio brRrr oby to byl juz koniec tej wstretnej pogody!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 maja 2010, 13:58

yoanna, to faktycznie nocka nieciekawa :-) chociaż przyznam się, że i mi się zdarza, co prawda bardzo rzadko, ale jednak taki dzień brudasa.. Szczególnie jak Jasiek jest marudny, mogłyby mu wyjsć już te ząbki i byłby spokój.. A tak sie męczy od 3 m-ca życia, a pierwszy ząbek wyszedł jak miał 10 m-cy, więc pewno ma chłopak dość..

Dziewczyny jak u Was sytuacja powodziowa?? Ja odkąd P wyjechał zostałamzdominawana przez Mini Mini, Młody już taki obcykany w obsłudze pilota, że sam sobie włącza.. I właściwie kilka dni temu zorientowałam się, że taka powódz u nas.. Co prawda moje podwórko omineło i woda raczej nie dojdzie, musiałoby zalać conajmniej 30 km w okół nas, ale jak oglądam zdjęcia to serce się kraje jak się patrzy na ludzi, którzy wszystko zostawiają i uciekają..

Mój maż jako że pochodzi z okolic Kłodzka, często mówił o przepowiedni wielkiej powodzi. jest nawet przepowienia na ten temat i część już się sprawdziła w 1997r.

"To jest niewątpliwie jedna z najbardziej oryginalnych przepowiedni, które dotyczą losu Polski. Jej autorem jest nieżyjący już jasnowidz, mieszkaniec Kłodzka, Filip Fediuk.

Przez mieszkańców był nazywany pieszczotliwie „Filipkiem”. Niepozorny, trochę zamknięty w sobie. Znany był z tego, źe pomagał ludziom I bezbłędnie wskazywał choroby, na które cierpieli ludzie, którzy do niego przychodzili.

Miejscowi opowiadają historię, kiedy to kobieta niosła dla Filipka podarunek w postaci jajek. Kiedy w ostatniej chwili zdecydowała się ukryć te jajka przy drodze i nie dać ich jasnowidzowi, ten na pożegnanie rzucił jakby od niechcenia „nie zapomnij wziąć tych jajek, które schowałaś”. Takich historii było wiele.
Takich lokalnych jasnowidzów ma prawie każda polska gmina, ale ten jeden był wyjątkowy. Jego postać jest interesująca ze względu na dość oryginalną przepowiednię. O sprawie dość obszernie pisały lokalne gazety, w tym Nieznany Świat.

Na czym polegała ta przepowiednia?

Kiedyś w obecności świadków Filipek powiedział intrygujące zdanie:

„Kiedy spotkają się trzy siódemki, wtedy ogromna powódź przyjdzie, a lew kłodzki napije się wody”.

Wszyscy chyba pamiętamy powódź tysiąclecia z lipca 1997 roku. Spotkały się trzy siódemki - powtarzali sobie ludzie w Kłodzku, ale jakie było ich zdziwienie gdy ujrzeli, że poziom wody w zalanym mieście sięgają dokładnie... płaskorzeźby przedstawiającej wilka na jednej z kłodzkiej kamienic, przy restauracji Wilcza Jama!!!
Okazało się jednak, że świadkowie słów Filipka mówili, źe przepowiednia o trzech siódemkach była tylko częścią tego, co powiedział jasnowidz. Pełna wersja brzmiała następująco:

„KIEDY SPOTKAJĄ SIĘ TRZY SIÓDEMKI KATAKLIZM PRZYJDZIE - WÓWCZAS I WILK SIĘ WODY W KłODZKU NAPIJE. ALE OSTATECZNY POTOP NADEJDZIE GDY TRZY DZIEWIĄTKI STANĄ OBOK SIEBIE, bo I LEW KłODZKI PYSK W WODZIE UMOCZY...”

Pierwsza część sprawdziła się co do joty. 7 lipca 1997 roku woda podeszła do płaskorzeźby wilka. Druga część przepowiedni jest o wiele bardziej niepokojąca, gdyż dotyczy wydarzeń w przyszłości. Trzy dziewiątki spotkają się bowiem 9 września 2009 roku. Jeśli będzie tak, jak napisał jasnowidz i istotnie woda podejdzie pod „Kłodzkiego Lwa”, wtedy będziemy mieli do czynienia z iście biblijnym potopem. Dlaczego? Figurka lwa jest bowiem… 30 metrów powyżej kłodzkiego wilka! O tym, jaka to mogłaby być powódź, nawet nie ma sensu pisać."


A z innej beczki, dzisiaj kupiłam sałatke cezar z knorr'a zrobie na kolacje, tylko sobie myśle, ze dodam jeszcze ogórka i pomidora, bo sama sałata z kurczakiem jakoś nie bardzo mi podchodzi..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość