Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 kwie 2008, 20:45

Justyna, a Tobie zdrowia i kuruj się :ico_oczko:
Czytałam kiedyś w gazecie Dziecko, że maluchy karmione piersią uodparniają się w pewien sposób kiedy mamusie łapią jakieś wirusy.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 kwie 2008, 20:51

ja dopiero teraz bo mala dala dzis popalic,nie wiem co znowu sie dzieje ale nie mam pokarmu i dzis pierwszy raz dokarmilam Sare bebilonem zjadla 100 mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i pospi troche bo w nocy poprzedniej bardzo czesto sie budzila :ico_noniewiem:
my tez dzis tylko chwilke na dworzu bo paskudna pogoda, dziewczyny fotki super , ehh iwonko ile bym dala by byc teraz u Was w Hiszpanii troszke slonka zlapac :ico_oczko:
wogole chcialaym baaardzo podziekowac Joli za pomoc w poradach co do Sary naprawde wiele mi pomogla ,zlota dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mialysmy kontakt smsowy i naprawde milo :ico_brawa_01: teraz bedziemy mialy okazje tu poplotkowac wszystkie :-D musze tylko wszystkie Was babeczki poznac bo tylko naraziegrudniowki znam ,ale to kwestia kilku klikniec :ico_oczko: :ico_oczko:
pozdrawiam :-D

[ Dodano: 2008-04-06, 20:54 ]
Justynko Cleo ma racje tez tak slyszalam ze maluszki jakos sie bronia same , ale czy nie jest tak ze do pewnej temp mozna karmic cycem a jak jest juz wysoka to lepiej nie??!! moze sie myle ,nie wiem juz sama :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 kwie 2008, 21:00

iwona83 pisze:cleoshe to chyba zalezy od dzieciaka ile w nocy spi mojej kolezanki maly do dzisiaj jeszcze nie przesypia calej nocy a ma juz prawie rok jak byl u mnie chrzestny z zona to ona twierdzila ze majka powinna juz jesc co 4h a nie co 3h a majka do dzisiaj sie jej zdaza ze jest juz glodna po 3h a czasami nawet 6h w dzien wytrzyma bez jedzenia kazde dziecko jest inne i to ono wyznacza reguly

Norbert też różnie wytrzymuje między posiłkami, ale standard jest 4h.

No i obudził się Norbert z wielkim płaczem :ico_noniewiem: . Nie wiem co mu się stało. Musiałam go ponosić na rączkach by się uspokoił a i to nie było łatwe. Na leżaczku mi przysypia. Oj marudzi mi dziś bardzo :ico_olaboga: Zaraz wezmę go do kąpieli.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 kwie 2008, 21:09

dziewczyny jestem padnięta.Normalnie niewiem co sie z Mirkiem dzieje.Juz drugi dzien pod rzad jest marudny,wieczorami jest najgorzej musze go caly czas nosic bo placze,oczka ma zapuchniete :ico_noniewiem: ...Plakac mi sie az chce bo chcialbym mu pomoc,ale niewiem jak :ico_placzek:

robak Oj dziekuje za takie mile słowa :ico_wstydzioch: :-) ...Jak tylko moglam to Ci pomagałam sms-owo,co wiedzialam oczywiscie-wiadomo przy drugim dziecku wie sie nieco wiecej na rozne tematy.

My jutro o 10:00 jedziemy znowu na rehabilitacje,mam nadzieje,ze Mirek bedzie spokojny...

Dobra uciekam Kochane sie umyc i do wyrka bo padam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 21:22

Oj cos nasze maluchy ostatanio marudza moja majka wieczorami tez na zmiane ja nosimy z mezem czasami nawet do 19 nie potrafi wytrzymac zeby ja kapac a jak ja ubieram po kapieli to tez cos poplakuje

od kilku dni malo spi jak wstanie rano to za jakas godzinke robi sobie drzemke pozniej potrafi nie spac nawet 3h a jak juz usnie to na pol godzinki tylko raz na dzien spi zeby to byly 2h czasami sie jej zdazy ze sa 3h ale to rzadkosc wstanie ok 16 i juz do wieczora nie spi ale za to przy butli zasypia wiec wieczory mam dla siebie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 kwie 2008, 21:52

robak w tej kwestii zdania są skrajnie różne, jedni lekarze zabraniają przy 38 gorączce, inni każą karmić, ostatnio słyszałam, że mleko ludzkie zmienia właściwości przy 50 stopniach, ja generalnie wolę karmić nadal, z resztą tak jak mówicie mój organizm wytwarza teraz przeciwciała, żeby walczyć z chorobą i karmiąc piersią przekazuje je Gabrielowi... dzisiaj troszkę prychał-oby się tylko nie rozchorował :ico_sorki: Gabik się uspokoił i może w końcu zaśnie, bo już Go tak chyba z 2 godziny w tym wózku kulam :ico_olaboga:
Kuba wrócił, więc przekażę mu wózek i pójdę się wykąpać...

[ Dodano: 2008-04-06, 21:56 ]
dziewczyny, mam pytanko... kiedy dziecku się stabilizuje kolor oczu? jaki kolor w ogóle mają teraz wasze maluchy?? i czy kolor włosków się zmieni jak te się wytrą i będą rozły nowe??
Bo Gabriel wygląda 100% jak mały Kubuś (oczka ma troszkę po mamie tylko) a oprawę ma teraz jak ja-ciemno niebieskie oczka z odrobiną zieleni przy źrenicy i granatową obwódką i ciemne blond kłaczki-aczkolwiek malutko ich już zostało

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

06 kwie 2008, 22:31

Jej... patrze na te wasze fotki i juz takie slodkie te wszystkie malenstwa... :ico_haha_01: przepiekne :ico_brawa_01:

No wlasnie... kiedy te oczka sie uksztaltuja?

Ja natomiast szczerze chcialabym poznac metode na przespanie calej nocy...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 22:55

Moja majka ma niebieskie oczka i mam nadzieje ze jej takie zostana no i wlosy blond wiec bedzie blondyneczka o niebieskich oczkach :ico_oczko:

Tagar pisze:Ja natomiast szczerze chcialabym poznac metode na przespanie calej nocy...


ja tez
Majka najdluzej wytrzymala 9h bez jedzonka wiec gdybym ja okapala o 21 zjadlaby o 22 no to do 7 bysmy pospaly ale ja ja kapie ok 19 i o 20 juz spi
a jak dla mnie to 7 rano to srodek nocy jeszcze no ale niestety moj szkrab czasami tak wstaje wiec mamusia tez musi

jutro przychodzi do nas facet zobaczyc dlaczego tego internetu nie mozemy podlaczyc wiec moze byc tak ze nie bede miala nic nie wiem jak ja ten czas wytrzymam bez was :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

07 kwie 2008, 08:06

dzien dobry :-D
no po butki spalysmy 7 godzin rewelacja w koncu sie wyspalam :ico_brawa_01:
co do oczu to Sara ma jeszcze niebieskie oczka , i nie mam pojecia kiedy sie zmieniaja ale w tygodniu ma zajrzec do nas srodowiskowa to sie zapytam :ico_oczko:
co do nocy to ja dokarmilam butla i spalysmy duuuzo lepiej niz na samym cycu,tak mala sie budzila co 2-3 godz , ja jeszcze przetrzymuje bez spania od 17 i caly czas sie bawimy zeby mala wymeczyc :-D pada juz ok 20 30 .

[ Dodano: 2008-04-07, 08:08 ]
acha mialam sie was poradzic , mala ma problem zkupa nie moze zrobic moze macie jakies soisoby bo nie bardzo zebym jej pomagala caly czas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 kwie 2008, 08:19

Wpadam sie tylko przywitac i lece zaraz zaprowadzic Julcie do przedszkola,a potem na rehabilitacje.
Moj Mirus ma takie niebiesko-szare oczka
robak spruboj jej podac espumisan 20kropli i poloz na brzuszku zeby sobie go troszke wygniotla

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości