caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 paź 2008, 09:09

Cześć dziewczyny :-) chciałam sie zameldowac i powiedzieć,ze żyję :ico_haha_01: :ico_haha_01: , samopoczucie dzis OK :-) :-) , głowa mnie tylko boli, ale to przez to,ze wczoraj G. przepalil w piecach i już mi było za gorąco i zawsze mnie wtedy łeb nawala :-D

Kolka wiesz co normalnie wierzyć mi się nie chce,że ludzie potrafią byc tacy nieodpowiedzialni :ico_olaboga: :ico_olaboga: , takie małe dziecko wsadzic na takie coś :ico_olaboga: , no i właśnie ja też bym zaraz na pogotowie leciała, przecież nigdy nie wiadomo czy nie doszło do wstrząśnienia mózgu......

mordko a ty lepiej poopowiadaj co tam u Was?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 paź 2008, 09:52

Witajcie z rana!
Caro-dobrze,ze juz jest oki u Ciebie i glowka nie boli,moja kuzynka,ktora bedzie majowka 2009 strasznie narzeka na bol glowy,boli ja niemal bez przerwy i lekarz nic nie umie poradzic :ico_olaboga:

Kolka-ja tez nieraz obserwuje jak rodzice nie maja rozumu i jest to przykre bo konsekwencje to ponosza te biedne malenstwa.Jak ostatnio mojej kolezance maly synus (mial wtedy 2 miesiace)spadl z wersalki to pani doktor na nia nakrzyczala,ze miaala natychmiast jechac do kliniki na badania a nie na nastepny dzien.Na szczescie temu maluzkowi sie nic nie stalo,ale na urazy glowy trzeba byc wrazliwym.Ja nie wiem jak mozna na takim czyms na placu zabaw zostawic dziecko bez zabezpieczenia.Ja stoje non stop przy moim mimo,ze jet dobrze pomyslana dla takich maluchow i raczej nic nie powinno sie stac,ale...wole nadzorowac.A poza tym moje dziecko bylo wczoraj agresorem na takiej zjezdzalni i z calej sily chcial popchnac wspinajacego sie na zjezdzlnie malego Turka.Jeszcze wywolal by tym jakas swieta wojne ,gdybym pore nie zareagowala :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 paź 2008, 10:31

katrin pisze:Jeszcze wywolal by tym jakas swieta wojne ,gdybym pore nie zareagowala
:-D :-D Ty to Kobieto potrafisz mnie rozbawić :-D
Caro no to dobrze, że już nie boli główka :ico_sorki: A Grzesiu niech mniej dokłada do pieca, a resztę energii poświęci na dogrzewanie naturalne Ciebie :-D Gwarantuję, że głowa nie zaboli :ico_haha_01:
A my zaraz lecimy na zakupy. Trzeba kasy się pozbyć... Ufff :ico_zly:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

10 paź 2008, 11:32

Cześć :-D
Fajnie, że się rozpisałyście, bo mam co poczytać. U nas wszystko po staremu, pogoda do bani, zimno jak cholera :ico_zly: dwa dni świeciło słonce, ateraz znów chmury i deszcz... buuuu. Niestety taka pogoda nie sprzyja spacerom i głównie siedzę z dzieciakami w domu, kotka idzie do głowy dostać :ico_puknij: .
SYLA - nie smutaskuj się, czas szybko płynie i nim sie obejrzysz będą święta i mężuś przyjedzie. A może Ty byś pojechała na kilka dni do męża?
KAMELEK - współczuję z powodu śmierci dziadka :ico_placzek: Trzymam kciuki, żeby Lenka polubiła żłobek i chętnie do niego chodziła.
MORDKA - Kacperek duży, przystojny chłopaczek. Powalający ma uśmiech :) Tak mi się wydaje, że jest taki duży jak Krystian. Marzenka ile waży Kacper? Krystian gdzieś koło 14-15 kg.
HEKTORKA - super zdjęcia ze spaceru. Kamilek ma fajny domek :)
KATRIN - moje dzieci też mają opsesje na punkcie samochodów. Karina zna wszystkie marki i najczęściej w sklepie z zabawkami wybiera samochód :ico_noniewiem: Fajnie spędzić weekend poza domem.
Pytałaś czy snieg mamy, otóż Tatry są zaśnieżone i przez to jest tak zimno, na ale nie narzekam bo takie są uroki mieszkania w górach.
KOLKA - nie mogę się napatrzeć na Twoją Julkę, śliczna dziewczynka.
CARO - dobrze, że dogadałaś się z mamą, pogłasz brzusio od ciotki Kingi i ucałuj Oskarka :)
JOGO - czekamy na fotki Jagody :)
MRÓWECZKA - nie zazdroszczę świadkowania... a Erysio na zdjęciach boski, oj nie będzie mógł w przyszłości odpędzić od dziewczyn :-D
DELICJA - miłego pobytu u rodziców, buziaki dla Was dziewczynki :)
No i tyle pamiętam, zmykam już, oczywiście nie wiem co na obiad gotować ... ech pa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 paź 2008, 12:37

cześć :-D
kari24 pisze:MORDKA - Kacperek duży, przystojny chłopaczek. Powalający ma uśmiech :) Tak mi się wydaje, że jest taki duży jak Krystian. Marzenka ile waży Kacper? Krystian gdzieś koło 14-15 kg.

kacper waży 15.600 ale nie wiem ile ma wzrostu bo za nic w świecie nie chciał się zmierzyć...chciał nawet opluć pielęgniarkę świnka mała :ico_wstydzioch:
a co u nas... hm ... nic ciekawego w sumie,.. Dzieci zdrowe.. starszakom nie chce sie do szkoły biegać.. małolat łobuzuje straszecznie... wszystko chcę przewracać to jego najfajniejsza zabawa..tak więc czesto w moim pokoju wszystko do góry nogami stoi.. pufa ,jego łózeczko.. ostatnio chciał przewrócić ławę ale jeszcze za cięzka aczkolwiek po pokoju nią jeżdzi :-D
na nocnik nie chce nawet patrzeć.. misio robi fuj a Kacpi ma pampka do tego celu ;-D
Nadal nic nie chcę po ludzku mówić ..za to pokazuję wszystko tak że mozna doskonale go zrozumieć.. i nauczył się dłubać w nosie .. z czego jest niezmiernie dumny :ico_puknij:
jak coś zbroi to przychodzi do mnie i pokazuje na swoje łóżeczko..czyli karę i nawet nie płacze kiedy go tam za kare wkładam hihih :-D tylko nie jestem pewna czy to dla niego kara bo on lubi swoj kojec :-D
Namiętnie wcina orzechy.. ostatnio to jego najlepsza przegryzka... za to przestał jeść obiady .. są fuj... a kasza pycha :ico_puknij:
Teraz właśnie zasnął więc ja zmykam do kuchni bo z nim ugotować obiad graniczy z cudem !! :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 paź 2008, 14:05

M0rD3CzKa, wszystko tym razem pięknie opisałaś, ale... Miałaś pisać o Kacpim a nie o mojej Julce :-D Żartuje oczywiście. Ale oni są naprawdę do siebie podobni, z drobnymi różnicami: Julka nie ciąga ławy a fotele (to by nam przemeblowali razem pokój :-D), zamiast orzechów jada na sucho wszelkie Nesquiki, i inne płatki, byle czekoladowe. Jej ulubiona kara to też pobyt w łóżeczku :ico_haha_02:
Kari, zapraszamy do nas, u nas słoneczko świeci aż piknie :-)
Przeczytajcie to: w głowie się nie mieści, Ci ludzie zwariowali chyba :ico_szoking: http://wiadomosci.onet.pl/1841464,11,item.html

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 paź 2008, 19:43

Kolka pisze:A Grzesiu niech mniej dokłada do pieca, a resztę energii poświęci na dogrzewanie naturalne Ciebie


i to jest bardzo madra rada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kari co u Was taka brzydka pogoda :ico_szoking: , u nas pięknie(tfu tfu), przesyłam pozytywane fluidki :-)

M0rD3CzKa pisze: i nauczył się dłubać w nosie .. z czego jest niezmiernie dumny


ja tam też bym była dumna, a co :-D :-D :-D

kurde muszę lecieć, bo G. chce na chwile do kompa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 paź 2008, 23:09

Hej, ja chciałam Wam cos pokazać.. włączcie głośniki
http://www.streemo.pl/Portal/Video.aspx?MediaId=12387

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 paź 2008, 10:16

ja sie melduje i stawiam :ico_tort: , bo zostało mi tylko 10 tygodni :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 paź 2008, 15:25

Kolka, hahaha nieźle szaleje bliźniak :-D
caro, jak ten czas uciaka... już nie mogę doczekać się Twojego Filipka...:-D

[ Dodano: 2008-10-11, 19:17 ]
a tu znowu cisza....... :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość