Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 cze 2008, 21:16

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Domi

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

04 cze 2008, 21:58

melduje sie :-D
Dominiczko brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasiu zdroweczka zycze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Gabi spi ale kaszle ,wymiotowala od kaszlu i musze czuwac zeby sie nie powtorzylo :ico_placzek: narazie goraczki nie ma dzial czopek a jak bedzie w nocy zobaczymy :ico_sorki:

wymeczyla mnie przez caly dzien a z nikim innym nie chciala siedziec jak tylko jej z oczu zniknelem to odrazu placz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 cze 2008, 22:13

biedna Gabi,zdrówka jeszcze raz

ja sie pożegnam już,jeszcze cos poszukam i ide spać
paaa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

04 cze 2008, 22:21

kasiekk, dobranoc i spokojnej i przespanej nocki zycze :ico_buziaczki_big:

a ja dopiero teraz troszeczke moge odpoczac a i spanko mi odeszlo :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 cze 2008, 11:31

dziendoberek
my wczoraj wieczorkiem po pracy T na spacerek i zakupy pojechalismy, kupilismy wiekszy basen, zobaczymy jaki bedzie jak sie wode w niego wleje...w tym i ja sie zmieszcze hehe

Kasiek te niektore zdjecia tez tak w miare wyszly a na zywo to taka troche kluska jestem :ico_haha_01: zwlaszcza w niektorych miejscach... :ico_noniewiem:
ale wlasnie zaraz zaczynam brac sie za siebie i wskakuje an orbitreka bo chyba z 2 tyg niie zasowalam na nim :ico_wstydzioch:

ja juz wszystko w domku porobione, zaraz jeszcze 2 pranko wywiesze, z rana poprasowalam, obiad uszykowalam tylko suroweczke zrobie, pomylam podlogi i Oskar nawet juz spi od 40 minut, jakos tak wczesnie mi padl, przed 11 troche, ale co sie dziwic skoro ksiaze wymysla sobie ostatnio [pobudki o 4-5 :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Domi dlA Misi za odwage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch dziewczyna

Paulinko czekamy an foteczki z niecierpliwoscia....
i udanej imprezki urodzinowej Zakapiorka :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 cze 2008, 13:58

witam
ja już po pracy
nocka ok,pobudka moja o 6 a Kacpra po 7,dzis ja spac nie mogłam,chyba budze sie juz z przyzwyczajenia choc wcale niewyspana jestem
okropnie sie czuje dzisiaj,boli mnie cała szyja z kawałkiem głowy z tyłu(tzn tak w srodku,nie wiem czy węzły może?),katar wstrętny i kaszle,nieźle jestem znwou załatwiona

słońce na dworze ale chłodny wiatr wieje

Kacper jeszcze śpi

ja mam pomidorówkę,robiłam wczoraj wieczorem a na drugie nie wiem,może naleśniki mu usmażę,a ja ziemniaczki zjem podsmażone z maślanką,wczoraj też tak jadłam mniamusne :-D nie chce mi sie nic innego
w ogóle nie mam apetytu,dzis jeszcze nic nie jadłam,nie miałam czasu i nie jestem dalej głodna :ico_noniewiem:
kawe pije drugą :ico_puknij:

widzisz Nat to tak jak u mnie,w niektórych miejscach jest ok a niektóre to przydałoby ise wyszczuplić

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 cze 2008, 14:06

Ja jakbym coś sobie wyszczupliła to bym się złamała :ico_oczko:

Wiktor kicha od rana-masakra :ico_olaboga: Mam nadzieję, że nie dostanie znowu kataru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 cze 2008, 14:09

witaj kamizela
Ty nie musisz nic wyszczuplać :ico_brawa_01:

zdrówka dla Wiktorka,oby nie mial żadnego choróbska :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 cze 2008, 15:17

witajcie :ico_oczko:
Gabi spala z nami wiec nocka w miare tylko ja sie nie wyspalam :-D
Kamizela zdroweczka dla Wiktorka :-)
moja jak narazie nie ma goraczki ale jest histeryczka jak cos nie po jeje mysli to odrazu siada i ze zlosci buty sciaga i sie drze :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ach dziewczyny wpadlam w kompleksy :ico_placzek: ja nie moge jakos zgubic brzucha a tak bym chciala :-D

moja spi ale niespokojnie a budzi sie z takim placzem nawet na rekach placze a w dodatku nie chce mi jesc :ico_placzek: niedosc ze jest szczuplutka to jeszcze mi schudnie :ico_olaboga:
u nas zimno wiec nie ide na spacer a szkoda :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 cze 2008, 21:24

ja miałam nie wychodzic na spacer bo kijowo sie czuje,ale szkoda pogody i poszliśmy sie przejść bez wózka dzis po mieście tylko ,a potem do dziadków
jutro mój mężulek przyjeżdża znowu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D bardzo mnie to cieszy :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Kacper też jak coś nie po jego myśli to sie wścieka okropnie albo jak mu cos nie wychodzi to sie wkurza :ico_zly: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość