Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 lut 2009, 09:44

hej hej nareszcie na spokojne moge usiąśc do komputera :-D :-D
piesek pojechał..ale wiem ze teraz niunia jest najwazniejsza..
ja tez musze si zabrac za porzadki bo lekki bałaganik sie zrobił...
kurcze w niedziele wytargałam mała na góre bo chciałam sprobowac swoich sił..no i efekt był taki ze wczoraj mnie cały dzien brzuch bolał:( chyba jedna jeszcze w pt poporsze mamę o pomoc w noszeniu małej..

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 lut 2009, 10:15

Maria uważaj - mi lekarka zabroniła noszenia wózka, nosidła z dzieckiem itp...

witam Was dziewzynki :-)

ja nadal w domu ze swoją dwójeczką. ola uszko ma zaczerwienione, chyba bez lekarza sie nie obędzie...młody przez to że był noszony jak tak płakał bardzo przez brzuszek to teraz nie za bardzo daje sie odłożyć - troszke walczymy ze sobą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 lut 2009, 10:31

Beatris60 pisze:Maria uważaj - mi lekarka zabroniła noszenia wózka, nosidła z dzieckiem itp...
wiesz ale czasmi nie ma wyjscia..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 11:12

Marcia77 pisze:wiesz ale czasmi nie ma wyjscia..
noo, dokładnie.. ja tak samo się przedźwignęłam wózkiem na początku i dwa dni mnie bolał brzuszek... :ico_sorki: Marcia77, mam nadzieję, żer szybko Ci minie ten ból...

ja grzebię po allegro, bo chcę zamówić sobie pościel z kory, której tutaj nie można dostać... no i jak zwykle mam problem ze wzorami i kolorami, bo chcę kupić 3 komplety a podoba mi się z 6 wzorów :-D chyba losowanie zrobię :ico_haha_01:

a co tam u Was??

miałam pytać o pieluszki jednorazowe... jakich używacie??
ja zasadniczo Pampers, ale - z okazji oczekiwania na używanie rozmiaru 3, którego mam spory zapas - wypróbowałam już pampki tescowe (są do du** i rozmiarowo mniejsze niz Pampers, o jeden rozmiar w dół) i teraz kupiłam w Lidlu pampki i są suprrr :ico_sorki: śmiem twierdzić, że jakościowo bardzo niewiele się różnia od oryginalnego Pampersa, a cenowo zupełnie, zupełnie suprrr :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 lut 2009, 11:21

ananke pisze:miałam pytać o pieluszki jednorazowe... jakich używacie??
ja narazie uzywam Pampersa

[ Dodano: 2009-02-17, 10:33 ]
kurcze mam problem z mala przy karmieniu, z lewego cyca je spokojnie a z prawego wpada we wrzask i puszcza cyca..czy to mozliwe ze sie denerwuje ze za mocno jej mleczko leci..bo w prawej mam bardzo duzo pokarmu a w lewej mniej..

[ Dodano: 2009-02-17, 10:34 ]
ananke pisze:wypróbowałam już pampki tescowe (są do du** i rozmiarowo mniejsze niz Pampers, o jeden rozmiar w dół) i
a moja kumpela własnie je mi zachwalała..nie wiem od czego to zalezy..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 lut 2009, 11:37

witajcie :)
nocka super :-) , ja właśnie po śniadanku, zaraz jadę synusia zawieźć do teściowej, po drodze na zakupy jak wrócę to posprzątam, a o 15 jedziemy do Nakła po moją babcię, wieczorkiem wrócimy
ja też kupuję Pampersy :-)
ja mam 6 schodów, także wózek już z synkiem w środku, pomaga mi mąż mama lub tata w zależności kto idzie z nami, albo kto jest w domu :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

17 lut 2009, 11:43

Hej :) widze ze mowa o pieluchach a wiec pampersy u mnie odpadają sa okropne! Godzina i pampers mokry używam happy sa cudowne noszą sie do 6 godzin i wygodne mala je toleruje :) u mnie noc ok tylko maz zły bo spalan z klaudia teraz probuje usnac ale ciezko pomoglam jej kupe zrobic bo 2 dni nie robila a ja dzis przyjechałam do mamy musze jakos tez u siebie posprzatac bo brudno a u nas -15 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

17 lut 2009, 11:52

Marcia77 pisze:kurcze w niedziele wytargałam mała na góre bo chciałam sprobowac swoich sił..no i efekt był taki ze wczoraj mnie cały dzien brzuch bolał:( chyba jedna jeszcze w pt poporsze mamę o pomoc w noszeniu małej..
ja noszę małego nawet w foteliku samochodowym po schodach i nic mi nie jest, chociaż wiem, że nie powinnam. A wózek mam na tak dużych kołach, że po kilku schodkach to nim mogę spokojnie wjeżdżać i zjeżdżać

ananke pisze:miałam pytać o pieluszki jednorazowe... jakich używacie??
ja Pampersa, w ciąży kupiłam duży zapas na promocjach za takie pieniądze, że żadne inne mi się po prostu nie opłacają, jeszcze mam jakieś 150 szt rozmiaru 2. A poza tym moja rodzina wie co dać żeby się na pewno przydało i już dostałam trzy paczki rozmiaru trzeciego :-D . Jestem z nich zadowolona.

milutka204 pisze:Godzina i pampers mokry używam happy sa cudowne
a ja uważam, że happy są do d..., mały non stop zasikiwał sobie ubranko - pielucha była prawie pusta, a mały cały zasikany :ico_olaboga:

Także z tymi pieluchami to chyba kwestia indywidualna

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 lut 2009, 12:01

gaga22 pisze:a ja uważam, że happy są do d..., mały non stop zasikiwał sobie ubranko - pielucha była prawie pusta, a mały cały zasikany
u mnie było tak samo

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 12:02

gaga22 pisze:jeszcze mam jakieś 150 szt rozmiaru 2.
noo, mi zostało kilkanaście sztuk dwójek Pampersa i zużywam je już, bo nam się tyłek ledwo mieści w dwójki :-D i tak myślę, że w tydzien wykończę te z lidla i juz zacznę trójki Pampersa :ico_sorki: bo też mam zapas, mama kupiła 104 sztuki w jumbo packu, a myśmy kupili w mega packu 156 :-D także "na chwilkę" powinno starczyć :-D

milutka204 pisze:używam happy sa cudowne noszą sie do 6 godzin i wygodne mala je toleruje :)
noo, ja ich próbowałam przy Norbercie, ale teraz bym ich nie kupiła, mam złe wspomnienia niestety... :ico_sorki: może się cos zmieniło w technologii ich produkcji :ico_sorki:

gaga22 pisze:Także z tymi pieluchami to chyba kwestia indywidualna
noo, na to wygląda...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość