Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 cze 2010, 13:18

Marta ja oglądałam teledysk, super :ico_brawa_01: masz bardzo utalentowanego męża.

Ela- wiesz mój M też tak mówił, ja powiedziałam ze nie biorę tabletek ona kupił sobie prezerwatywy, zużył dwie potem zapomniał i jest Adaś :-D więc wszystko jest możliwe.

My byliśmy na spacerze od 9 do 12, ale upał masakra, ostatnią godzinę spędziłam na ławce w cienki, a że mało takich to dosiadła się dziweczyna z córką 5,5lat i synem 4 miesiące, Tosia miała koleżanke do zabawy a my sobie pogadałyśmy o dzieciach, najlepsze że jej synek to wyglądał jak pół Adasia a tylko miesiąc młodszy, no ale mój to smok jest :ico_olaboga:

CHętnie bym chodziła na basen ale u mnie wiecznie problem z tym kto zostanie z dziećmi, zwłaszcza teraz jak długie dnie i piękne, to każdy korzysta,a M wiecznie remontuje. Muszę się zmobilizowac od cwiczeń, ale kiedyś robiłam te Wadera i nic mi nie dały, mnie to tylko liposukcja na brzuchu pomoże :ico_placzek: Do tego mam taką rozciągniętą skóre po Adasiu, ble, pewnie jakby to naciągnać to z 5 cm mniej w pasie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 cze 2010, 14:07

Ania dziękuję za miłe słowa :-D A z brzuszkiem to może po prostu czasu potrzeba, jednym mniej a innym więcej. Zobaczysz wszystko wróci do normy, a z basenem dobrze cię rozumiem bo sama dopiero w Tunezji popływałam...Aniu jakby jutro nie było strasznego upału to może umówimy się na spacerek??

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 cze 2010, 20:26

Marta chętnie ale jutro się smsujemy bo dzisiaj daliśmy autko do naprawy bo nam się klima popsuła i jutro będe wiedzieć czy moge odebrac rano czy dopiero popołudniu.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 cze 2010, 23:11

ok Aniu ja i tak o 12 musze jechac po wyniki egz wiec w pozniejszych gdzinach sie dostosuje :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 cze 2010, 06:34

Ale dzisiaj będzie upał, a u mnie już korek, denerwujące to bo jak otworzy się okna to straszny hałas przez głupie ciężarówki, a jak teraz nie wywietrzę póki w miarę chłodno to potem można się ugotować na tym poddaszu.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 cze 2010, 10:08

Oj nie wiem czy z moim tak pójdzie. On nie zapomina, a niechęć do "mnożenia się" jest wprost niepokojąca. On woli być, że tak powiem abstynentem, niż mieć drugie dziecko. A ja mam taką przemożną ochotę na dziecko. W sumie nie chcę, by Amisia była jedynakiem. Jestem tego pewna, ale jak go przekonać do tego. Na każdy argument ma 10 w odpowiedzi. A wpadka nie wchodzi w grę. Bo niby jak? W końcu wiatropylna nie jestem.

U nas upały dają się we znaki i to okropnie. Na szczęście na tym nowym mieszkaniu nie jest tak gorąco, jak na starym.

A jutro zoo. Pozwoliliśmy Amisi wybrać między basenem a zoo i wybrała to ostatnie.

Aniu, u mnie też wieczny problem, kto ma zostać z Amelką, a raczej jak wyjść. Pojedynczo to da się zrobić, żebyśmy wyszli, ale razem, to wprost nie do osiągnięcia. Dzisiaj idę z moją mamą, z bratową i jej bratem z żoną do kina. Specjalnie przyjeżdżają do Wrocławia. A mama zostaje jeszcze jutro, tak więc może jutro wieczorem byśmy sami z M pojechali na rowery. Może uda mi się go namówić.

A dzisiaj sądny dzień- skarbówka.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 cze 2010, 13:54

mam kilka fotek, reszte wkleje w weekedndzik
:-D

Nelcia i Adas na plaży
425Obrazek

moje nogi na plaży :-D

Obrazek


Czarownice na weselu Gosi

Obrazek

Nela królową :-D

Obrazek

[ Dodano: 2010-06-11, 13:55 ]
Nelcia i Adas na plaży jeszcze raz :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 cze 2010, 19:09

Marta- zdjęcia super, zwłaszcza to z Nelcią królową:)

Ela- no ja widzę teraz jak bardzo Tosia jest przywiązana do Adasia, pierwsze co robi jak wstaje i wraca do domu to idzie do niego i daje mu buzi, jak każe jej go pilnować to ładnie podaje mu zabawki, czyta mu ksiązeczki, tańczy przed nim bo on to bardzo lubi, śmieje się w niebogłosy. Może stałe wałkowanie tematu coś da, mój M zawsze był na nie jeśli chodzi o dzieci a teraz to sobie nie wyobraża bez szkrabów.

My byliśmy od piątku na wsi, pogoda piękna, a tam tyle lepiej, że na dole w domu chłodno więc jak było za gorąco na polku to chowaliśmy się do środka, dzieciaki cały dzień na poli, Tosia niedługo będzie wyglądać jak murzyn, tak jest opalona mimo, że ją 50-tką smaruje.

Ja mam dość mojego wózka, quinny buzz jest beznadziejny, a spacerówka normalnie do zabicia :ico_zly: do tego stopnia mnie wkurza że jutro robie fotki i wystawiam na allergo wszystko bo koleżanka mi pożyczy fotelik samochodowy żebym mogła sprzedać wózek 3w1. Normalnie durna byłam, że taki wózek kupiłam :ico_puknij: i to jeszcze za takie pieniądze, bo 2,5tyś a na allegro zestawy chodzą maks po 1tyś :ico_olaboga: :ico_zly: debilka jestem i tyle. Wózek podwójny też muszę sprzedać, bo Adaś taki wielki, że się tam z tyłu na leżąco nie mieści i mu ciasno więc lepiej jak biorę zwykła spacerówkę parasolke a jak tosie bolą nogi to sadzam ją miedzy nogami Adasia. Mam jakiegoś beznadziejnego pecha do zakupów wózkowych, grrrr. To się wyżaliłam ale po prostu mam dość pchania i noszenia tego wszystkiego, jak mi się uda dobrze sprzedać to sobie kupię jakąś używaną spacerówkę na pompowanych kołach tylko najpierw ją dokładnie obadam w sklepie.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 cze 2010, 21:06

Witajcie:)
Ania ja też chcę spróbować diete proteinową. Masz jakąś stronę z której brałaś przepisy? A za czekolade bym zabiła :ico_oczko:
Z drugiej strony przesadzasz to że ciało i figura po dziecku nie jest idealna to wszystkie wiemy ale też powodów do narzekań nie masz.
Karolina najważniejsze ze lepiej się czujecie. Rozumiem że nie możecie sie doczekać usg ja pamietam ze nie moglam sie doczekac i nie rozumiem dziewczyn co nie chcą znać płci. Co do tej dziewczyny to szok... ale wiesz co nikt jej nie powie " co ty dziewczyno wyprawiasz zostaw "pana"" bo nie wypada. To tak jak z kobietami w ciąży nie wipoada powiedzieć że fartalnie wyglada dziewucha słaba psychicznie nie ma wsparcia bliskich i sa tego skutki.

[ Dodano: 2010-06-13, 21:06 ]
c.d.n bo mlody dokazuje

[ Dodano: 2010-06-13, 22:50 ]
c.d.
Ula niezła historia z ta opuchlizna ale sie najadliście strachy :ico_szoking: Pamietasz ile kosztował mnie wózek bo też chce sprzedać i nie pamietam a tak należałoby 50%
Ela u mnie też podobny problem. Tyle ze mieszane uczucia to mamy oboje bo z jednej strony to nie chcę aby Kacper był sam na swiecie a z drugiej to narazie nie mamy warunków na drugie dziecko ja chciałabym troche popracowac wybudowac nasz skromny domek ale za te pare latek moze byc troche za późno bo ja niedługo skoncze 31 lat o Rysku to nie wspomne to jest minus posiadania sporo starszego męża. Między nami jest 10 lat.
Martunia zdjęcia super no oczywiście Nela jest super. Będzie z niej artystka ;) Fajnie ze sie pobawiliście na weselu moja przyjacióka też wkońcu się zdecydowała na legalizacje już się nie mogę doczekać tyle za zarezerwowali sale ale dopiero za rok. Co do teledysku to nie chwaliłaś się albo ja nie doczytałam że masz tak wszechstronnego męż fajnie mieć faceta z pasją.
My byliśmy 4 dni u teściów Ryskiek miał jakieś targi to się z nim zabraliśmy. pogada była super Kacper wyszalał się z zdoiećmi ja opaliłam na raka. Generalnie wyjazd udany. Kacper dostał już na konto urodzin troche pieniążków od babci i chyba sprzedam wózek i w końcu zrobimy mu pokój.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 cze 2010, 22:58

Anita- ja miałam pożyczoną książkę od koleżanki "Nie mogę schudnąć" nomen omen właśnie nie mogę a dieta mi nic nie dała :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość