Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lis 2007, 21:21

No Hubcio gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Joluś poznasz teraz smak psocenia na maxa :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 lis 2007, 21:29

Asiu, ja już znam ten smak PSOCENIA :ico_olaboga: On dłuuuugo raczkuje i wstaje wszedzie gdzie się da, więc i tak wszędzie wlezie :ico_olaboga: Ale ja nawet to psocienie KOCHAM!!! :-D

A co z tą pracą Asiu, bo ja nie do końca doczytałam. Kidy wracasz, no i czy to bedzie w Waszym lokalu czy gdzies indziej może :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lis 2007, 21:57

Do pracy wracam 1 grudnia, będziemy pracowac na zmianę z mężem, a lokal drugi wciąz nam się przeciąga otwarcie bo kasy brak :ico_placzek:

A psocenie jest fajne to fakt, dziecko ma prawdziwe dzieciństwo :-D troche potem sprzątania jest, ale czasem jak tak leze wieczorkiem na kanapie i ogladam TV i nagle dojrzę np jakąs jej zabawkę ukrytą w jakimś końcie to japa mi się cieszy i lece popatrzeć jak śpi mój aniołek :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 lis 2007, 22:36

Witaj Jolu no i brawa dla Hubcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,słyszałam ,że dzieci ,które raczkują później zaczynają chodzić,bo i tak wszedzie docierają gdzie chcą.Psocenie fajna sprawa,nawet sprzatanie nie jest takie straszne,jak takie maleństwo się cudnie usmiechnia :ico_oczko:
Bartek czasem jakby komunikował,że chce na nocniczek,bo łapie go ,przynosi do mnie i próbuje się rozbierać :-D ,śmiesznie to wygląda.Faktycznie kilka razy sprawdzilismy,ale siku juz było w pieluszce :ico_nienie: .chyba za póxno sie bierze za rozbieranie,ale może to dobrego początki :-)

Anetko powodzenia Ci jutro życzę,nic się nie denerwuj(jeśli to możliwe).W każdym razie trzymam kciuki,żebyś była zadowolona z rozwoju sprawy.

Maritki nie było od 17.15,czyżby to jakiś znak :ico_noniewiem:

Miłej nocki kobietki,ja mam jutro urwanie głowy,menio ma urlop i jedziemy załatwiąć sprawy,które się nagromadziły,jakieś zakupy itp...Mam nadzieję,że czasu nam nie zabraknie...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lis 2007, 22:55

Maritko hop hop
Kucze czy gg ma jakaś awarie, nie działa mi :D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 lis 2007, 23:11

Asiu mi tez nie :-D Czerwone słoneczko świeci :-D

Marittka napewno dałaby znać,że Różyczka wyprowadza się z apartamenciku :ico_oczko:

Idę lulku.Miałam oglądać Wojewódzkiego,ale nie dam rady.Nerwy przed jutrem dają już troszkę znać.narka.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 lis 2007, 23:20

Anetko trzymamy kciuki, tzymaj się kochana i nie daj walcz o swoje. Buziaki mocne

[ Dodano: 2007-11-12, 00:09 ]
[size=150]Dla Maciusia naszego najmłodszego sto lat[/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 lis 2007, 10:07

Cześć dziewczyny :-D
Wpadłam jak to ostatnio bywa, na chwilkę :ico_zly:
Życzonka dla wszystkich dzieciaczków, których imieninki i urodzinki przegapiłam :ico_tort:

Dla Macieja, moc buziaków i samych radosnych dni życzy Maksymilian z mamą :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wszystkiego naj, naj dla Reeni z okazji imienin :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

U nas zima na całego. Ślicznie to wygląda ale zimno brrr! Maks był wczoraj w szoku jak szedł chwilę sam po śniegu :ico_szoking: :-D Cały czas siedzi w oknie i ogląda dzieci sąsiadów które cały dzień lepią bałwany.
Ja nadal się szkole ..... :ico_olaboga: Zaraz właśnie zmykam.

Marittko, ciśnienie podniosłaś mi tymi skurczami - myślałam że to już :-D

Anetko, powodzenia na spotkaniu :ico_oczko: Trzymaj się dzielnie!!!

Asiu, widzę że sytuacja w domu nie najlepsza .... u mnie ostatnio ciut, ciut lepiej ale wolę nie zapeszać :ico_oczko: Może to dlatego że mniej czasu siedzę w domu?

Widzę Iwciu, że nadal pracujesz na avatakiem :-D

Co Cię tak zajmuje Kasiulka ,że nawet nie masz czasu wpaść na chwilkę ... bo chyba nie twój grzeczny synuś?! :ico_oczko:

Pewnie jak zwykle o wielu rzeczach zapomniałam ale może wpadnę jeszcze po południu :-D

Miłego dzionka!!! :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 11:44

Witam

Jestem dziś wkur... na maxa w całym wrocku nie ma kaszki Sinlac a tylko ją Wiki je :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie mam jej co dac jeść, zaraz mnie szlag trafi!!!! Rodzice sprawdzą w łodzi i przyślą chyba całego tira :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Cyżby komuna wróciła??

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 lis 2007, 12:18

cześć dziewczyny u nas też śnieg. Wczoraj moja makusia ulepiła bałwana przyszła cała mokra a dziś pierwszy raz od 3 tyg. poszła do przedszkola hurrrrrrrrrrra. Mtyldzia zasnęłą ale z takimi oporami że hej katar tak ją męczy :ico_placzek: Asiu to masz problem faktycznie z tą kaszką. :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość