Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

29 mar 2012, 09:44

hejka:)

Widze ze Kingoza nam sie rozpakowała....:) fajnie...

a Binius-biedactwo nadal w2 Paku...cofam...teraz widze ze Binuś tez rozpakowana extraaa

Ja tez mam nadzieje ze Sefkowi zazdrosc przejdzie...bo jak narazie krucho jest...dobrze ze chodz Lucek do przedszkola chodzi...bo chyba bym zwariowala caly dzien z 3 dzieci eheh
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, 09:54 przez Brodzikowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2012, 09:48

u nas miało być drugie imię u Tobisia - Tobiasz Mikołaj, ale jakoś nam w końcu nie wyszło :ico_haha_01: i został sam Tobiasz.
tyż pięknie :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 mar 2012, 09:52

Witajcie
Ja w stersie cała byliśmy wczoraj na kontroli z małą i z Frankiem Franek nadal antybiotyk bo jeszcze szmery na oskrzelach słychać , Ula dostała deflegmin i dziś znowu mam z nią przyjśc moja doktorka boi sie że mała może przechodzić bezobjawowe zapalenie płuc wczoraj jeszcze czysto było ale kaszel ciągle jest nie kaszle cały dzień ale jak ją dopadnie to taki brzydki odrywający sie. Po tym syropku jak ją nakarmiłam to ulała razem z flegmą wiec chyba dobrze bo jej sie oderwało. Zobaczymy co dziesiaj na osłuchaniu bedzie boje sie bardzo bo to już tylko szpital :ico_olaboga: :ico_placzek: . Już powiedziałam rodzicom i teściom że świeta w domu siedzimy nie szwedamy sie nigdzie do zarazków. Nawet sie cieszę bo puki ten mój teść nie przyjedzie zobaczyć małej to ja do nich nie pojadę , w zeszłą sobote z P. opili wnuczkę i co nie przyjechał ją zobaczyć wiec tak jak powiedziałam moja noga dopuki do nas nie przyjedzie u niego nie stanie.

Sorki że tylko o nas ale nie mam kiedy doczytać . Gratulacje dla nowych mamusiek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 mar 2012, 09:53

witajcie kochane

brodzikowa biniu też urodziła,pierw od kingi :-)

byłam na usg młoda waży 2100 :-) czy to dużo?? ??
mówi że w ciągu tego mc może jeszcze 2 przybyć .. że duza jest i że za mc na kolejnej wizycie będziemy myśleć o porodzie co miał na myśli nie mam pojęcia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2012, 10:05

asiab, kochana zdrówka dla Was, zwłaszcza dla małej Uleńki, oby się o nie rozwinęło i jak najszybciej jej przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:
byłam na usg młoda waży 2100 :-) czy to dużo?? ??
wg mnie w normie...Mój młody ważył podobnie, przybiera średnio po 500g na 3 tyg czasem więcej i nic lekarz nie mówił
a Kubę duże urodziłaś, miałaś jakieś przejścia przy porodzie?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 mar 2012, 10:07

kuba 4 kg 58 cm i poród był koszmarny nie miałam siły oddychać itp

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2012, 10:12

kuba 4 kg 58 cm i poród był koszmarny nie miałam siły oddychać itp
a rodziłąś go w terminie czy po, po uszkadzał Cię czy "tylko" ciężko było, rozmawiałaś o tym z lekarzem jakie miałaś wcześniej przejścia? Może się tym sugeruje?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 mar 2012, 10:16

witam!!!

u mnie masakra ze spaniem. o 12 zasnelam a o 4.30 pobudka i juz nie moglam zasnac ale po 6 sie zdrzemnelam. a teraz pieke ciasta bardziej spody.
byłam na usg młoda waży 2100 czy to dużo?? ??
chyba w normie. podobno srednio dziecko przybiera 200g na tydzien ale oczywiscie moze wiecej.
na kolejnej wizycie będziemy myśleć o porodzie co miał na myśli nie mam pojęcia
mi tak powiedzial ze ostatnia wizyta bedzie 11 kwietnia i tezbedzemy myyslec o porodzie. a do tego czasu mam zaciska nogi i odpoczywac.

asiab, zycze zdrowka. i aby u Ulenki nic powaznego nie wyszlo

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 mar 2012, 10:19

mówiłam mu właśnie. zacZęło się o 4 rano a wyszedł o 12.20 piłka basen nic nie pomagało :-/ i daarlam się żeby mi cesarke zrobili że nie urodze a oni nic tylko oxy zwiększyli... byłam 6 dni po terminie...masakra skurcze z kregoslupa aaa nie chce tego samego przechodzic .. pojechałam na wywolanie ale samo się zaczęło naszczescie ale oxy miałam i ktg przez cały poród :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 mar 2012, 10:20

martalka - przeskanuj dziada online,moze cos pomoze :ico_sorki:
to pewnie i pełno w nich wody i są niedobre, więc nie wzięłam :ico_puknij: teraz żaluję! :ico_sorki:
- ja ci powiem, tez mam mieszane uczucia co do nich ale bylam z Andrzejkiem i on prosil i sobie mysle,kurcze - on wciaz leki na astme bierze ,sterydy itp a ja mu bede zalowac takiej naszprycowanej truskawki,o nie :ico_oczko: Kupilam i nie zaluje,bo byly pyszne :-D
no żywcem potrzeby się ujawniają, ale tyle czasu bez seksu to co się dziwic :ico_noniewiem:
- hehe,ta koncowka chyba tak ma do siebie :ico_oczko:
bo mają tak aktywne porody i dużo lepiej się to ogląda :ico_oczko:
- dokladnie,bo w tej poprzedniej,to ja bylam w szoku,bo lezaly te laski jak klody,wszystkie znieczulone,smiechy hihi i chwila krzyu i juz bobas :ico_szoking:
.bo jak narazie krucho jest..
- kurcze,u mnie pewnie bedze podobne z ta moja zaborcza coreczka :ico_olaboga:

asiab, kurcze,szkoda,ze tak sie ciagnie to chorobsko :ico_zly: Oby bylo juz lepiej :ico_sorki:
czy to dużo?? ??
- hmmm,ja bylam w 30 TC,to mi poeiwdzial,ze 1,5 kg Szymusi idzie na duze dziecko,bo za duzy na ten wiek ciazy :ico_oczko: Ale ok 32 to juz chyba ma ze 2 kg :ico_olaboga: Nie wiem sama :ico_wstydzioch:

U mnie nocka beznadziejna,tzn nad ranem ok 5 obudzily mnie silne bole bioder i kolana - te biodra to juz tak porodowo,ale kolano reumatycznie na zmiane pogody,myslalam,ze pierdzielca dostane - kazda pozycja zla byla.Zreszta teraz tez mnie biodra bola :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A wogole to musze pochwalic mojego Andrzejka,chlopak 5 lat bedzie mial a czasami jest taki fajny maly stary.Wczoraj pojechalam po niego do przedszkola i na zakupy do Biedronki,tam mnie dopadly bole,ze az musialam kucnac a moj kochany synek mowi tak - wiesz,jak sie tak zle czujesz,to nie musialas po mnie przyjezdzac. Ja na to,ze czulam sie dobrze i dopiero eraz Szymus mnie tak brzydko kopie,a poza tym ,to jak on by do domu wrocil - a on do mnie,ze moglam poprosic tatusia :ico_oczko: No i stwierdzil,ze jak mnie tak boli,to on bedzie wozek z zakupami pchal i pchal kochany moj smyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, 10:23 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość