Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 18:05

bo po ogólniaku nie miałam żadnego zawodu.

no i ja dlatego poszłam do ekonomika, ale co mi z tego zawodu? phi wolałabym robic to co lubię a nie męczyc się w biurze i tak nie mam tak najgorzej, bo nie musze siedziec 8 godz za biurkiem tylko mam 4 godziny pobytu w terenie... inaczej bym nie wysiedziała..

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 18:13

zirafko ale masz przynajmniej stałą pracę, a z tym jest teraz ciężko. Szczególnie tu u nas na podlasiu i na mazurach jest największe bezrobocie. Ale zawsze możesz poświęcić dwa latka na jakieś studium i rozwijać swoje pasje. Mam koleżankę, która po skończeniu 40lat poszła na mój kierunek :-). Nawet jeśli nigdy nie uda Ci się znaleźć w tym pracy, to przynajmniej poszerzysz horyzonty :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 18:15

Nawet jeśli nigdy nie uda Ci się znaleźć w tym pracy, to przynajmniej poszerzysz horyzonty

zgadza sie i może będę umiała siebie w końcu pomalowac hahahah

[ Dodano: 2011-04-15, 18:16 ]
U nas tez jest cięzko o pracę i jest duże bezrobocie, młodzi wyjeżdzają... u męża w pracy 250 osób do zwolnienia i gdzie oni sie podzieją? ... ech szkoda słów

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 kwie 2011, 18:16

Oj, tak by było fajnie, pracowałabym sobie w administracji, a jako dodatek mogłabym np. malować, ech, marzenia.
Nie wiem, czy się odważę na taką mega zmianę.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 kwie 2011, 18:24

A wczesniej mialam Ci napisac na kiedy mam termin - 28 lipca i spodziewam sie chlopca :)
Tosi chodziło o datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki, bo w ten sposób będzie mogła zrobić dla Ciebie suwaczek na pierwszej stronie
Ah to byl 4.10.10 :)


A wiecie co sie stalo? Od 4 lat mam kolczyka w jezyku i pierwszy raz polknelam te cholerna kuleczke :ico_olaboga: Ehh akurat teraz.. Przez tego zeba, nie moge jeszcze dokladnie gryzc wiec nawet nie poczulam metalu :ico_placzek: Ale chyba wyjdzie druga strona, mam nadzieje ze malenstwu nic nie zaszkodzi! :/

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 kwie 2011, 18:26

A ja mam laski oczywiscie mega aspiracje do zmian i jeszcze wiekszego, bo mega-hiper lenia!!! Chcialam tutaj w Niemczech zrobic nostryfikacje dyplomu, w koncu pracowac w poradni lub uczyc - bo coraz czesciej czuej, ze tam jest moje miejsce. I powiem Wam, ze schodzi mnie z tym wszystkim jak przyslowiowa Maryne przy bydle!!!! :ico_wstydzioch: :ico_zly: Teraz ciaza, drugie dziecko - watpie, zeby mi sie chialo siadac do ksiazek.
Kicha to wszystko, bo jak wracam myslami do planow, to tak jak by mi gdzies cos ucieklo. A z drugiej strony znowu, wyjezdzajac do meza wiedzialam dobrze, jak moze byc i prawdopodobnie bedzie. Chcielismy zalozyc rodzine i sprawa byla jasna, ze chce dzieci wychowac do pewnego wieku sama. Hmmm...ech, no do refleksji mnie sprowokowalysie babolony jedne... :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 kwie 2011, 18:34

Układam fryzury modelkom przed sesjami, dbam o ich makijaż i pilnuję, żeby ładnie wyglądały.
o kurcze ale masz fajna pracę.... zazdroszczę ... a wiesz dlaczego? bo ja sama to nie za bardzo potrafię się umalowac ale jak pójdę do kosmetyczki to czasami jak od niej wyjdę to sama nie moge się poznać a mąż jest zachwycony i zawsze zazdroszczę tym dziewczynom co umieją się ładnie i z gustem umalowac no i wogóle fajna praca.... szkoda, ze mieszkasz dlaeko bo bym wpadła na darmowy makijaz :ico_oczko:
Zgadzam sie z Toba, ale to trzeba miec talent zeby umiec kazdemu cos dobrac, do twarzy, skory.. Moja kolezanka skonczyla szkole wizazu, a juz wczesniej mnie zawsze malowala, ma dziewucha dryg do tego i tyle, ale niestety daleko teraz mieszka :(

Beti Ja 14 lat na Karlowicach mieszkalam, pozniej rok na Starym Miescie a teraz UK ;)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 kwie 2011, 19:02

Agus
Beti Ja 14 lat na Karlowicach mieszkalam, pozniej rok na Starym Miescie a teraz UK ;)
Lubie Karlowice, skoncyzlam tam Liceum i mam ogromny sentyment do tych terenow. A o Starym Miescie to juz nie wspomne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 kwie 2011, 19:54

Kocura Bura ja tez mgr administracji, specj. europejska i co mi po tym.. :ico_haha_01: szkoda slów, a niby praca miala byc wszedzie..kazdy urzad, kazde biuro itp i co..nonono..na szczescie udalo mi sie zalapac tu gdzie pracuje, ale przyszlosc nie pewna..zrobilam podyplomowke z bhp i systemow zarzadzania bezpieczenstwem i co mi po tym..nic..bo nie mam znajomosci, zeby sie gdzies wkrecic do jakiejs firmy..
teraz na rynku pracy bardzo porzadane sa konkretne zawody, a nie uczeni, wiec jak masz dryg do czegokolwiek na czym mozesz dorobic np fryzjerstwo, kosmetyka, krawiectwo to probuj..bo mnie akurat nic takiego nie pociaga :ico_noniewiem:
Zirafka i szkoda mi ciebie ze sie marnujesz, a ja z obserwacji widze, ze jak ktos nie ma podejscia do ludzi to ludzie narzekaja, wiec ci wspolczuje :ico_noniewiem:
ja wlasnie lubie ten kontakt z ludzmi, jak po 15 kazdego m-ca robi sie zastoj do nastepnego m-ca to mnie ma rozerwac, a jak przychodza ludzie to co chwile sie cos dzieje :-)
beti ja sie nie znam na masazach, ale slyszalam ze masaz moze przynic sie do odklejenia macicy, ale to gadki starszego pokolenia, nie wiem jak sie to ma w rzeczywistosci :ico_noniewiem:

a owsikami nie straszcie, bo to dziadostwo ponoc, wlasnie jak jeden do domu przyniesie to leczyc sie musi cala rodzina i jest to dosc uciazliwe :ico_noniewiem:

ja z Mila nie mam problemow, bo ona chyba po tatusiu ma wydalanie, bo potrafi nawet po 5 razy dziennie kupke zrobic, nie za duza, ale kilka razy, problem wstrzymywania kupki nie jest nam na szczescie znany :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 kwie 2011, 21:27

beti - nie jestem pewna ale wydaje mi się że jesli ta mata działa na zasadzie jakichkolwiek drgań to chyba nie bardzo wolno. Pamiętam jak chodziłam z Kubą w ciąży na pedicure to mi moja pani Ania nigdy nie włączała drgań w tym ustrojstwie w którym się najpierw moczy nogi. Podobnie z peelingiem kawitacyjnym- też w ciąży nie wolno a on działa na zasadzie mikromasażu ultradzwiekami. A szukałaś czegoś w necie na ten temat?
Nina- fajną masz robotę. Ja makijaż moge sobie robić i wychodzi mi ok choć jak pojdę na profesjonalny to wiadomo że efekt jest dużo lepszy. Za to moich trzech piór na głowie nie potrafię ogarnąć :ico_olaboga: :ico_sorki:
Dzieki laski za informację o kiwi że działa rozluźniająco ma kupki- sama nie mam problemów i nigdy o tym nie słyszałam, a czasem dobrze jest wiedzieć takie rzeczy :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-15, 21:40 ]
Aguś- myslę że kuleczka powinna przejść bezproblemowo przez Twój przewód pokamowy i dalej również pójdzie gładko. Co najwyżej przy dużym ciśnieniu kibelek rozwalisz :ico_smiechbig: :ico_oczko: A o synka możesz być spokojna już na 100% :ico_sorki: A i doklepałam Cię do naszej listy. Faktycznie masz trochę pokręcone te terminy. Wg miesiączki wychodzi że jesteś w 28 tygodniu ciązy, ale zrobiłam Ci tak żeby na pierwszej stronie było tak jak na Twoim suwaczku.Wiek ciązy masz więc taki jak ja (26 tydz) a Twoj termin porodu o 5 dni pózniejszy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość