Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 cze 2008, 21:56

kasiekk, super znowu rodzinka w komplecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a moja dopiero zasnela a przez caly dzien dala mi popalic :ico_olaboga:
to chyba ten rocznik taki nerwowy i histeryzujacy :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 cze 2008, 22:21

magda75 pisze:kasiekk

to chyba ten rocznik taki nerwowy i histeryzujacy :-D


chyba tak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 cze 2008, 10:16

dziendoberek

a gdzie Patka jest?? dawno jej nie bylo!?

u nas nocka przespana ale zasnaL DOPIERO OK 22 a obudzil sie po 6.... jak zwykle cyrki przed snem.... moj to dopiero histerryk czasami jest..jak cos chce...ale ja jestem twarda :ico_haha_01:

dzisiaj jakis taki mam kipeski dzien..nic mi sie nie chce..w sumie za wiele roboty nie mam, ale jakis len mnie wzial.... gyrosik z rana zrobilam wiec czeka mnie pyszna kolacyjka..jakos tak od dawna za mna chodzil :ico_haha_01:

pogoda u nas taka sobie, niby dosc cieplo ale czasami slonce chowa sie za chmurami -nie narzekam choc mogloby byc lepiej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 cze 2008, 10:40

witam
nocka ok,pobudka o 6.39 dokładnie :ico_oczko: spałam jak zabita całą nockę
głowa mi pęka :ico_placzek: katar ogromny,szyja ałaaaaaaaa i chyrlam :ico_placzek: kurcze kiedy to sie skończy
nie wiem czy dzis gdzieś wyleze ,nie mam siły narazie :ico_olaboga:

ja zupe mam z wczoraj a na drugie placki ziemniaczano-mięsne gotowe już prawie ,tylko usmażyć
od rana sprzątałam ledwo głowa ruszając,musze o ile bede wychodzic jakoś głowe umyć,tylko nie wiem jak mam ja schylić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Nat humorek już lepszy?
faktycznie Patki daaawno nie było :ico_puknij:
dla Gabi zdrówka :ico_buziaczki_big:
mężulo już jedzie ,wyjechali o 12,jak dobrze pójdzie to moze koło 19 bedzie w domku :ico_brawa_01:

chmurzy sie na dworze,słońce jakies jest czasem,ok 20 st ale wieje znowu :ico_olaboga:

a w ogóle nie mogłam sie dostać na tt,jakis błąd mi wyskakiwał cały czas :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 cze 2008, 10:40

zła godzina mi ise pokazuje :ico_puknij: jest przed 13 a tu po 10 :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 cze 2008, 11:13

witajcie :ico_oczko:
nocka lepsza ale Gabi wpadla w taki krzyk i prezyla sie ze normalnie sie przestraszylam jeszcze nie widzialam czegos takiego :ico_szoking: chyba cos sie jeje przysnilo nie moglam jeje uspokoic ale jakos udalo sie i zasnela obudzila sie ok 8 wyjatek zrobila :ico_sorki:
Gabi nie goraczkuje super wiec po obiadku lece dzieciakom kupic sandalki :-)

teraz to wogole malo nas na tt :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 06 cze 2008, 17:52 przez magda75, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

06 cze 2008, 20:58

cześć dziewczyny, ale cięzki dzień miałam
moja paskuda marudziła strasznie, płakał o wszystko wykończył mnie dziś :-D
na dodatek chyba odparzył pisiorka bo jest czerwony i napuchnięty jak nie zejdzie to pójde w pon do lekarza bo z tym nie ma żartów,

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 cze 2008, 21:20

Witam i ja , no ja znalazłam powód nocnych pobudek . Mamy dwie górne jedynki :ico_haha_01:
Natasha a co z egzaminem jesteś w trakcie czy po fakcie?
Magda mi też parę kg by się przydało zgubic ale niechce mi się .Co ja gadam nie parę ale parenaście :ico_puknij: kg.
Domi oj oj no faktycznie nie ma żartów z dupskiem , Wiki to też coś chce się pokazywac no ale narazie sudokrem wkroczył do akcji.
A ja miałam dziś spotkanie Jastrzębianek ale super było , no i przy okazji trochę się spiekłam , teraz jak indianin wyglądam hi hi :ico_smiechbig: Co do sprzątanka to ja dziś sobie darowałam jutro będę sprzątac a co , jeden dzień lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodził, A w domu nie siedziałam bo dopiero o 18:30 ściągłam. Co do obiadku to ja jutro spaghetti mam , mniammmm

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 cze 2008, 22:45

melduje sie i ja :ico_oczko:

__DOMI__ pisze:na dodatek chyba odparzył pisiorka bo jest czerwony i napuchnięty jak nie zejdzie to pójde w pon do lekarza bo z tym nie ma żartów,

przemywaj mu rywanolem lub pomocz o ile Ci da a jak Ci nie da to rywanolem kilka razy dziennie to mu nie zaszkodzi :ico_oczko: ewentualnie rób nasiadówki z rumianku wlej do miski wode potem rumianek i posadz go niech troche posiedzi i tak kilka razy mysle ze powinno pomoc :-)

edyta29, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zebale

moja dopiero teraz zasnela ale goraczki nie ma super i bylysmy na dlugim spacerku wyszalala sie a dopiero zasnela jest nie do umordowania :ico_sorki:

kasiekk, to mezusia bedziesz miala w domciu super rozkoszuj sie nim :-)

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 cze 2008, 09:17

cześć kochane dzięki za troskę :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
nocka ok :-D pobudka po 6
nie wchodziłam na tt bo mój T miał środę i piątek wolne , a jak już miałam chwilkę to albo tt nie działało albo mój internet :ico_zly:
wszystko u nas ok , z nocnikiem nic do przodu teraz troszkę chłodnie to na dwór wychodzimy dalej w pampersie , kubus robi rano wszytko ładnie a potem zapomina i woła już po ,no trudno całe wakcje przed nami :ico_oczko:
dużo zdrówka dla chorowitków :ico_buziaczki_big:

[size=150]Kochany Zakapiorku
Idzie myszka,idzie konik,
żabka,piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce-
masz już jeden roczek więcej!!:)
Sto latek -Kubuś z Rodzicami
[/size]

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość