Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 kwie 2008, 19:03

mmarta81 pisze:mojego terminu ciazy stracila swoje 2 aniolki


przykro mi bardzo (*)(*) dla aniołka.....


ja w domciu z kawusią,Julka juz wykąpana leży sobie a naszym łóżku i ogląda bajkę

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

16 kwie 2008, 19:12

[*] dla Aniolków ...

Awatar użytkownika
mika;)
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwie 2008, 21:57

17 kwie 2008, 11:12

haj dziewczyny,ale dzisiaj okropna pogoda.Moja Hania łazi,krząta się.Wyszłabym z nią na dwór,ale brrrrrrr leje.Biedne te nasze maleństwa jak taka pogoda.Mam nadzieje,że wkońcu zaświeci słoneczko.A już było tak pięknie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 kwie 2008, 11:41

kwiatunio, dziękuje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: już mi troche lepiej :-) .Nie moge cię jakoś dorwać na GG :ico_placzek: ja wczoraj miałam nocke i dziś też także wieczorkiem mnie nie będzie ale mam nadzieje ze jutro uda nam się porozmawiać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mika;), witam na TT i na naszym wąteczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczną masz córeczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 kwie 2008, 11:59

justyna25, ja często jestem niewidoczna popołudniami ale jak będe i napiszesz to na pewno się odezwę.....

u mnie pogoda do niczego :ico_noniewiem: cały czas pada!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2008, 14:34

u nas ladnie ale silny wiatr :ico_noniewiem: dzisiaj zjadlam 2 sniadania :ico_noniewiem: jak tak dalej pojdzie to juz niedlugo nie bede sie miescic w zadne dotychczasowe spodnie-no ale tego moglam sie spodziewac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 kwie 2008, 15:15

mmarta81, kobiety w ciązy mają swoje prawa :ico_sorki: i niech będzie na zdrowie Tobie i maluszkowi....

ja mam dzis kolejną jazdę do Poznania z Julką na 2 dawke zaszcyku pzreciw tej cholernej wściekliźnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2008, 16:39

kwiatunio pisze:ja mam dzis kolejną jazdę do Poznania z Julką na 2 dawke zaszcyku pzreciw tej cholernej wściekliźnie
oj biedna Julka :ico_placzek: a te zaszczyki sa bardzo bolesne?Ja sie bardzo boje zaszczykow ale w porownaniu z porodem to chyba nic :ico_haha_01: wiec pewnie niedlugo przestane sie bac.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

17 kwie 2008, 21:48

Witajcie dziewczynki!
Pamietacie mnie jeszcze? :ico_wstydzioch:
Wiem, ze ostatnio Was zaniedbalam, i prosze o wybaczenie :ico_sorki:
ale cos sie nie moge "zoorganizowac", na wszystko ostatnio mi czasu brakuje... :ico_placzek:
Asia nadal kuleje, ale juz mniej... bylam z nia u jeszcze jednego dr i tez stwierdzil, ze samo przejdzie, i tylko jej "Ibufen" przepisal...

A ja dostalam prace, jako administrator stron www , i pracuje sobie na razie w domku, jak Asia spi, to wlasnie przedawszystkim dlatego tak trudno jest mi do Was napisac, bo chce jak najwiecej zrobic jak Asia spi...
Ale obiecuje ze sie poprawie :ico_sorki: , juz po malu zaczynam sobie jakos organizowac tak czas, zeby mie czas na wszystko, a szczeglnie dla Was!!! :-)

[ Dodano: 2008-04-17, 21:51 ]
mika, witaj na naszym watku :ico_brawa_01: , slodka ta Twoja corenka! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 kwie 2008, 08:26

Dzien dobry dziewczyny,

musze sie Wam pozalic, ze wczoraj bylam na kontroli u gina, pierwszej po porodzie i troche mnei lekarz zmartwil... Zapytal najpierw, czy porod byl skomplikowany, bo widzi, ze jest obnizona przednia sciana pochwy z pecherzem moczowym... i to dosc znacznie :ico_placzek: dal mi zestaw jakichs debilnych cwiczen, na ktore zapewne nie bede miala tyle czasu ile potrzeba... Ale powiedzial, ze jak cwiczenia nie pomoga i zaczne miec trudnosci z utzrymaniem moczu czy bole przy wspolzyciu, to moze bedzie potrzebna korekta chirurgiczna.. :ico_placzek: Masakra, czegos takiego sie nie spodziewalam po tej wizycie.. Poza tym powiedzial, ze staniow to byc moze problem przy nastepnym poroddzie, bo pewnie by sie to jeszcze bardziej pogorszylo.. ale ja powiedzialm, ze ja nie zamierzam miec wiecej dzieci...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość