Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

15 maja 2009, 14:19

Witamn Czerwcowki,
Obudzily mnie dzisiaj skurcze w lewej lydce, a co najlepsze, to kilkakrotnie sie pojawialy i jak bole porodowe maja byc mocniejsze, to ja sie poddaje :ico_olaboga:
Siostra wyslala mi muzyke, ktorej bede sluchac w czasie porodu. To jest muzyka klasyczna i sie zastanawiam, czy polozne nie pomysla ,ze ja jakas nawiedzona jestem. Kilka utworow juz znam z tej plyty. Codziennie slucham tej muzyki i jeszcze baby einstein. :-D
Wczoraj troche wysprzatalam i zostawilam sobie jeszcze na dzisiaj, bo tak za jednym razem nie dalabym rady.
Obudzily mnie dzisiaj skurcze w lewej lydce i tak sobie pomyslalam, ze jak skurcze porodowe maja byc mocniejsze, to ja sie poddaje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 maja 2009, 15:18

Obudzily mnie dzisiaj skurcze w lewej lydce, a co najlepsze, to kilkakrotnie sie pojawialy i jak bole porodowe maja byc mocniejsze, to ja sie poddaje
kochana dasz rade :ico_oczko:
na pewno boli jak cholera ale przeciez to tylko 'chwile' potrwa i bedziemy miec nasze Aniołki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To jest muzyka klasyczna i sie zastanawiam, czy polozne nie pomysla ,ze ja jakas nawiedzona jestem.
na pewno nie, u nas tez jest radio/cd i mozna sobie wlaczyc co sie chce, choc mnie szlag by trafił przy muzyce klasycznej - dostaje nerwicy jak to słysze wiec działa w odwrotną strone :ico_oczko:

Moj T wraca za chwileczke :ico_brawa_01: Wiec zycze wam miłego dnia i zaglade pewnie jutro buziaki :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

15 maja 2009, 15:24

jejq ja nawet nie myslalam o tym zeby pic to wczesniej... a jezeli chodzi o siare to tez jej nie mam tylko jak scisne piers to jakas kropelka wypłynie
ale pokarm miałam zaraz po porodzie mimo że Kuba urodził się przez cc,
Poprostu musimy byc systematyczne zaraz po porodzie i czesto przystawiac dziecko albo odciagac, zeby tylko bylo mleko jak to zaniedbamy to mozemy nie miec mleka. Sadze, ze ani cesarka ani zwykly porod na to nie wplywa, zalezy od kobiety organizmu. Przeciez dziewczyny, ktore mialy cesarke, normalnie przeciez wszystko przechodza jak dziewczyny ze zwyklym porodem, nawet polog.
W moim wypadku to mialam bardzo malutko siary w pierwszym tygodniu po porodzie, a dopiero po tygodniu przyszla masa mleka. Ale bylam systematyczna i caly czas odciagalam ( a przypomne, ze moj syn zostal w szpitalu, wiec w domu nie mialam dziecka zeby mi mleczko sciagalo).

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 maja 2009, 09:53

Poprostu musimy byc systematyczne zaraz po porodzie i czesto przystawiac dziecko albo odciagac, zeby tylko bylo mleko jak to zaniedbamy to mozemy nie miec mleka
tak tez mowily u nas polozne, ze organizm dostosowuje sie do potrzeb dziecka i im wiecej karmimy tym wiecej pokarmu produkuje :ico_noniewiem:

Powiedzcie mi prosze czy miałyscie / macie takie cos:
a mianowicie kluje mnie cos w srodku ( w pochwie), to uczucie takie jakby mi ktos wielka igłe wbijał i najczesciej jak chodze. Wtedy musze stanac i mimowolnie zaciskam nogi :ico_puknij: jakby to cos dało :ico_oczko:
Moze to byc ucisk na pecherz? Bo chodze co godzine albo i czesciej do ubikacji...
to nic groznego pewnie ale zastanawia mnie to - i mam strasznie duzo sluzu takiego białawego wodnistego, juz sie przestraszylam kiedys ze sie wody sacza :ico_szoking: bez wkładki ani rusz :ico_noniewiem:
Przepraszam za szczegolowy opis ale chciałabym wiedziec czy to tylko ja tak mam czy to normalne :ico_noniewiem:

My dzis chcielismy pogrilowac ale pada deszcz :( moze sie przejasni choc watpie :ico_noniewiem:
A i wczoraj pojechalismy kupic wozek i okazalo sie ze nie ma i trzeba zamowic dopiero :ico_szoking:
jedziemy dzis wpłacic zaliczke to dowiemy sie na kiedy bedzie ale gosc mowil ze tydzien - dwa trzeba czekac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

16 maja 2009, 10:32

mam strasznie duzo sluzu takiego białawego wodnistego
Ja mam podobnie więc myślę że to nic groźnego dopóki nie ma śluzu zabarwionego krwią to ok. Mnie też czasem kuje jak za dużo chodzę muszę wtedy przystanąć i chwilkę poczekać to przechodzi :ico_haha_01: siusiu też często chodzę :ico_haha_01:

Jak masz upatrzony wózek i dokładnie wiesz jaki to zamów na allegro będzie w ciągu 3-4 dni i może będzie tańszy.

Ilka79, Karmiłam Dominikę tylko 3tyg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Straciłam pokarm przez stres :ico_placzek: mam nadzieje że teraz podejdę do tego bardziej na luzie choć kto to wie jak będzie
to ja sie poddaje :ico_olaboga:
Dasz rade jak każda z nas o bólu szybko się zapomina, jak tylko zobaczysz swoją kruszynkę to nic nie będzie ważne tylko on. :-D fajna rzecz z tą muzyka ciekawe czy u nas w szpitalu tez tak można muszę się spytać.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 maja 2009, 10:38

Mnie też czasem kuje jak za dużo chodzę muszę wtedy przystanąć i chwilkę poczekać to przechodzi
no wlasnie tylko mnie kłuje caly czas nie zaleznie od tego czy chodze duzo czy nie :ico_puknij:
Jak masz upatrzony wózek i dokładnie wiesz jaki to zamów na allegro będzie w ciągu 3-4 dni i może będzie tańszy.
wozek mamy juz upatrzony a na allegro jest drozszy niz w sklepie :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 maja 2009, 13:53

UWAGA !!!
ZAGINĄŁ PIES !!!



W dniu 14 maja 2009 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zaginął mój Teddy, piesek w typie sznaucerka miniaturowego.
Jest maści tricolor: czarny-podpalany z białymi dodatkami.
Pies wyszedł z szelek, dlatego nie jest oznakowany adresówką.
Jest w trakcie leczenia, ma bardzo chore nerki.
Zaginął w Chorzowie w okolicach ogródków działkowych "Karolina” i Amelongu.
Bardzo proszę o kontakt w jego sprawie, wszystkie osoby, które go widziały lub wiedzą gdzie w tej chwili może przebywać.


Dla uczciwego znalazcy nagroda !!!


Mój numer telefonu: 501 053 571

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prosze o pomoc wszystkie forumki z okolic Chorzowa i Świętochłowic !!!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

16 maja 2009, 14:03

ramonka, tak jak myszla_f wspominala, ze dopuki sluz nie jest zabarwiony krwia to jest ok. Nie wiem kiedy masz kolejna wizyte u lekarza, ale powiedz mu o tym bolu to na pewno Cie uspokoi.
Ja dzisiaj znowu samiutka, zastanawiam sie jak sobie czas zajac. Musze skonczyc czytac jedna ksiazke "madrzy rodzice" Margot Sunderland wyd. swiat ksiazki. W empiku mozna ja na pewno dostac. Polecam ja wszystkim rodzicom, bo zawiera bardzo duzo cennych wskazowek.
Ja budzilam sie ciagle w nocy przez te bole brzucha, teraz tylko chwilami poboli i przestaje. Oliwierka ruchy wyczuwam w podbrzuszu, to zupelnie inne uczucie :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 maja 2009, 18:05

ze dopuki sluz nie jest zabarwiony krwia to jest ok. Nie wiem kiedy masz kolejna wizyte u lekarza, ale powiedz mu o tym bolu to na pewno Cie uspokoi.
wizyte mam juz w poniedziałek, sluz mnie nie niepokoji - bardzie denerwuje bo jest tego sporo i martwilam sie czy to nie saczace sie wody ale kolor taki jakis mleczny to chyba nie :ico_szoking:

Wizyte mam w poniedziałek zobaczymy ile Kluseczka wazy i czy jest szansa ze wyjdzie przed terminem :ico_oczko:
Polecam ja wszystkim rodzicom, bo zawiera bardzo duzo cennych wskazowek.
ja czytam ta swoja i za wiecej sie nie zabieram, w kazdej doradzaja cos innego wiec to oszalec mozna a zreszta jak przyjdzie co do czego to pewnie bede na zawolanie małej choc planuje zeby nas nie zterroryzowała :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

16 maja 2009, 19:23

Cześć dziewczyny:)
ramonka, nie martw się myślę, że to co ciebie kuje to może być dzidzia, która naciska na jakich nerw a co do ilości śluzu to podobno normalna zwiększona ilość. Niepokojącym objawem jest zaczerwieniony, z brzydkim zapachem. Jak tylko pójdziesz do lekarza to mu wszystko opowiedz.

A ja dzisiaj znowu aktywny dzień - i bardzo się cieszę bo wszystko mam już porobione - remont skończony, mieszkanko posprzątane. Dzisiaj też odwiedziła mnie koleżanka z moich rodzinnych stron i przywiozła całą reklamówkę ciuszków. Więc kolejne pranie zrobione, poprzednie właśnie skończyłam prasować a poza tym moja kochana mamusia uraczyła naszego bąbelka wyprawką - więc z mężem nie zdążyliśmy nic kupić - no może malutki kocyk:) Aż mi głupio ale jak maminka ma z tego radość to nie moge jej tego zabrać. Mnóstwo nam pomogła i jestem bardzo szczęśliwa.
Poza tym dzisiaj też zawożę mamę na autobus i wyjeżdża do swojego mieszkanka bo nie wiem czy wiecie ale ja pochodzę z Bydgoszczy a mieszkam w Sosnowcu.
A jak wam mija dzionek bo ja jutro cały dzień w domku sama bo mąż jest na 36h w pracy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość