Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 cze 2007, 19:17

Cześć słonka !!!!!!! :ico_ciezarowka:
Super Wisienko, że dzidzia posłuchała mamusi. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A moja dzidiza nawala mnie stopkami tak strasznie, że aż pobolewa. :ico_olaboga:
Po dzisiajeszym dniu bede miala wiele wam do opowiadania,tylko musze przetrwać dzień, więc jak przyje nawałnice teściowej i jej mamy to wam opisze co i jak.
A ja doweidziałam się apropo Avant, że jest bardzo niedobry jeśli chodzi o plastik, w sklepie pani wyciągneła mi liste zrobioną przez rząd i mi powiedziała, że to jest bardzo niezdrowe i od nowa musze zacząć szukanie pomki i butelek.
Zdam relacje również później jak się dowiem co i jak.
Milego dzionka pappappa

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 cze 2007, 20:03

A ja juz po zakupkach. Troche nakupowałam ale w dalszym ciągu najwazniejszych rzeczy nie mam. Na pewno bede miała z głowy kocyki, butelki, czapeczki i skarpetki. Tak mi sie przynajmniej wydaje. :ico_noniewiem: Sliniaczek mam tylko jeden, ale doszłam do wniosku ze bede uzywała pieluszki zamiast tego wiec chyba mi wystarczy. Aha, i kupiłam fajny organizer na kosmetyki i najpotrzebniejsze rzeczy. http://www.toysrus.com/product/index.js ... age=search
O takie cacko. Zobaczymy jak sie sprawdzi.
A tak wogóle to chyba wszystkie Sierpnióweczki maja długi weekend w Polsce, cio? Bo tak tu puściutko... :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-08, 20:06 ]
Aha, Kasia3, powodzenia!!!! :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 cze 2007, 23:22

ja tez sie pozale od wczoraj czuje sie koszmarnie moj chyba sie tez jakos dziwnie ulozyl brzuch sie stawia wzielam Nospe ale niewiele pomogla a poza tym ta pogoda dzisiaj w nocy 3 pobudki nie moge sobie znalezc miejsca juz zaczynam sie martwic czy wszystko ok i czy do konca juz tak bedzie a nie bylo najgorzej :ico_placzek: moze tez pocwicze te grzbiety

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 cze 2007, 23:38

79anita, wczoraj miałam dokładnie tak samo. Brzuch się stawiał, był twardy, Mały się wiercił, żadna pozycja nie była odpowiednia. Ani siedząca, ani leżaca, koszmar. Na szczęście wieczorem Maluch zdecydował się ruszyc i dzis już jest ok. Mam nadzieje, ze Twoja Pociecha też szybko zmieni położenie. Mnie pomógł masaż brzuszka pod prysznicem. Jak tylko wyszłam, to Mały 15 min później już był w wygodniejszej pozycji.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

09 cze 2007, 13:44

no cóż zaczynamy narzekać :-D :-D :-D ale to baaardzo normalne przy takich temperaturach i w takim stanie :ico_ciezarowka: , inni narzekają więc nam na pewno wolno się żalić.... ile tylko chcemy :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 cze 2007, 19:22

Hej sierpnióweczki,
ale tu ostatnio puściutko... Chyba wszystkie wygrzewacie się na słonku. :-D
Ja staram się nie narzekac. Przepuklina się... ulotniła. Nie wiem tak właściwie co się stało. W dalszym ciągu jest wyczuwalna, ale jest duzo mniejsza i co najwazniejsze juz nie boli. :ico_brawa_01: Nie chce zapeszac wiec nic juz wiecej nie powiem...
Zazdroszcze Wam troche tych długich weekendów. U nas ciezko o kilka dni wolnego. Moj R ciagle w pracy, a ja siedze sama w domku i troche mi smutno bo nawet nie mam z kim pogadac. :ico_noniewiem:
Oki, biegne dalej sprzatc. :ico_haha_01: Pa

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 cze 2007, 05:30

Dziendoberki !!! :ico_ciezarowka:
przykro mi, że nie mogę z wami pogadać i chciała bym wam wszytko opisać ale już jestem tak zmęczona, że jedynie się odmeldowywuje i życze wam powodzenia.
Anitko to już chyba tak będzie z tą nie wygodą, ja nawet prowadzić samochodu nie mogę, boli mnie pod brzusiem. A spanko też nie zawsze juz jest konfortem. :ico_oczko:
Wisienko niesamowite z tą przepukliną, ten nowy oragnizator dla dzidzia superesaty jest. :ico_brawa_01:
Powodzenia i zobaczymy się jutro.
Ciekawe jak ten weekend się skończy, bo ja już dzisiaj padam. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 cze 2007, 10:56

Czesc Dziewczyny!!!
Sorki ze mnie nie bylo ale znowu nam padla ten rupiec kopm i mezunio musial naprawiac, teraz powinno byc juz dobrze.
Wisienko bardzo sie ciesze ze lepiej z przepuklina.Mysle ze to Twoja zasluga bo wiecej odpoczywasz :ico_brawa_01:
Dziewczyny moj brzunio tez boli jak Nelcia sie dziwnie ulozy, wiec chyba to juz tak bedzie, ale jeszcze tylko ponad 2 miesiace i bedziemy jeszcze bardziej obolale :-D hihihih
Ja mam ostatni tydz na uczelni a potem to blogo odpoczywam i czekam na obrone :ico_brawa_01: !Ale bede leniuchowac!!!
Dzis pada, a mialo byc slonecznie, ale w sumie dobrze bo upalu nie ma duzego!!!
Trzymajcie sie cieplutko!Odezwe sie pozniej!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 cze 2007, 16:07

Hej dziewczynki!!! :ico_ciezarowka:
Wczoraj był zakrecony dzien. Najpierw przez pół dnia sprzątałam, a później wpadliśmy do znajomych i... zasiedzieliśmy się na grillu do 1 w nocy. Ale było fajnie i jedzonko pyszniutkie.
Mam nadzieje, że dzisiejszy dzionek bedzie bardziej spokojny.
Papapapa

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 cze 2007, 08:53

Witam moje kochaniutkie
Melduje calą naszą trójkę w domciu niestety troszku sie przeziebilam ale to nic poważnego. Wypoczęliśmy i jesteśmy szczęśliwi dzieki za wasze wsparcie bez was nie wiem czy bym sie zdecydowala na ten wyjazd. Bylo cudnie w końcu tylko razem i z kopiącym brzdącem :-D zdjęć narobiliśmy całe mnostwo ale nie będę zawalać stron wkleję narazie tylko te:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość