Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 lis 2007, 17:56

MAritka napisała, że jak będzie wszystko dobrze to wrócą jutro do domku i że Ona bardzo by chciała bo za Lilcią tęskni :/ Teraz musi serducho na dwie części dzielić.
Jestem ciekawa jak to jest - kochać więcej niż jedno dziecko, ja jestem jedynaczką więc tym bardziej mi to obce...

JAś śpi ponad 2 godz! a NA 18.15. do dermatologa jedziemy.

Anetko, ja karmię piersią ale już malutko, rano i wieczorem, i Jaś mało zjada bo jemu każda czynnośc się szybko nudzi. A Ty jeszcze karmisz?

Iwciu, trzymam kciuki za Dominika, zdolniacha z Niego!

Maziu, co ta Twoja córcia narozrabiała?

Joluś, na mikołaja kupię ten warsztat z narzędziami a na gwiazdkę chyba krzesełko uczydełko, też się zastanawiam czy będą odpowiednie, itd. Jak Ty coś wymyślisz to napisz.

Asiu, trzymam kciuki, żebyś się szybko z kłopotami uporała, współczuję, ale na pewno wszystko się ułoży.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 17:57

A czy my przypadkiem nie mamy dzis święta miesięczniaków Hubcio i Hanula gratuluję kolejnego miesiączka

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 lis 2007, 17:58

Jak teraz tyle pośpi to raz że późno pójdzie spać a dwa że może się w nocy budzić, on już tak 3 dzień w dzień długo podsypia... W sumie to tak wolę, bo daje od siebie odsapnąć :/

[ Dodano: 2007-11-14, 16:59 ]
buziaczki dla Hubiego i HAni :ico_buziaczki_big:

Asiu, wybacz,że zawracam głowę, ale mogłabyś te linki jeszcze raz podesłać, bo nie doszły :(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 17:59

Eluniu wszystko się wyjaśni w przeciągu następnych trzech tygodni, jeśli wszystko się uda to chyba spiję się do nieprzytomności :-D

[ Dodano: 2007-11-14, 17:01 ]
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266648046
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269225898
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269249165
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=267809380

to tak na szybko wyszukałam wczoraj
wiesz to tez zależy co Jasio lubi, moja np. wszystko co gra, no i przytulanki :D dlatego dostanie taką mięciutka lalunie, pewnie tysiące pluszaków i może coś grającego :D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

14 lis 2007, 18:17

helooł :-D
Widzę,że przygotowania do mikołaja i gwiazdki idą pełną parą :-D Maks ma tyle zabawek, że zastanawiam się nad kupnem kolejnej :ico_olaboga: ale te co wyszukałaś Asiu, super!

Iwciu, gratuluję zdoliachy w domu :ico_brawa_01: Jak mu poszło?

Mazia, co narozrabiała makusia? :-D

Co do nocnych pobudek to mamy spokój :-) Czasem ale rzadko Maks się obudzi bo mu sie chce pić ale dostanie i zaraz zasypia. Nigdy nie biorę go do nas do łóżka,raz jak był chory ale wtedy nie spałam całą noc....

Elu, mam nadzieję że u lekarza będzie ok a przede wszystkim obudzi się :ico_haha_01:

Piszecie o braku czasu i że forum podupada.... Sama nie mogę znaleźć chwili aby coś do Was skrobnąć bo rano przed wyjściem gotuję obiadek a jak przychodzę po 16 to Maks do wieczora nie daje mi chwili wytchnienia :-D Chyba,że śpi jak teraz :ico_oczko:

Ucałujcie Martusie ode mnie. Nie mam jej nr a zresztą pewnie zasypana jest telefonami i smsami a Różyczka absorbująca :-D

Widzę Asiu, że z impetem weszłaś w nową rolę :ico_oczko: Powodzenia w pracy i oby wszystko wyszło po Waszej myśli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 18:29

Narazie po naszej myśli wyleciały dwie osoby z roboty :ico_zly: kompletnie nic nie robili, jeden minus to to że mąż wychodzi po 14 i wraca po 24, ale cóż. Narzaie pracujemy nad systemem kontroli kosztów co nam znacznie ułatwi zycie i pracę. Dziś już 5 kawę piję, Wiki kochaniutka poszła lulu więc mam troszkę luzu, wracam do pracy, ale zaglądam tu :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

14 lis 2007, 20:01

Cześć
asiu, ale z ciebie ... baba :-D Popieram oczywiście, własny interes trzeba trzymać silną ręką a pracowników krótko.
W końcu się dowiedziałam, że Makusia to Martynka :-) :-)
A ja trochę przeziębiona, od rana w gardle drapie.... Naszprycowałam się lekami, mam nadzieję, że szybko mi przejdzie a Maciej się nie zarazi.
Ja też jestem ciekawa, jak nasza najmłodsza laleczka wygląda, obstawiam, że wykapana Lilii
nella, też w pracy?

[ Dodano: 2007-11-14, 19:02 ]
Zapomniałam dodać, asiu, Wiki słodka jak zawsze. Duża z niej dziewczynka i oczko w głowie dziadków. A wiecie co? Ja się cieszę, że u mojego brata będzie maluch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maciej nie będzie jedynym wnukiem i dobrze mu to zrobi :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2007, 20:05

No wiecie moje dziecko jak zwykle aniołek ona była grzeczna ale pani sie znowu dziś skarżyła ze się nie słuchaja nic z nimi nie umi zrobic no i ta wizytacj pani dyrektor to jakis koszmar.. :ico_olaboga: Moja matyldzia już poszła spać bo popołudniu nie chciała i tak marudziła że o 18 ją umyłam papu i nyny :-D mam nadzieje że się w nocy nie bedzie budzić :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-14, 19:15 ]
CHLOEE wszyscy u nas na martyne mówią maka i się przyznam nie wiem z kąd się to wzięło ale ona tak się do tego przyzwyczaiła że nawet na rysunkach w przedszkolu sie tak podpisuje :ico_haha_02: No a jutro napewno zobaczymy małą różyczke, :-) IWCIU jak twój geniusz, napweno świetujecie :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 21:06

No Iwcia chwal się chwal
Maziu czy ty nie wiesz że każdy artysta musi miec jakieś pseudo artystyczne :-D

A my mieliśmy jechac do rodziców to auto nam siadło i stoi w serwisie, ale oni do nas przyjadą :-D Chloe dziękuję za komplementy :D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2007, 21:22

No tak artystka z niej jest i nawet chodzi do przedszkola o profilu artystycznym.. :ico_noniewiem: przynajmniej nie musisz wychodzic na te zimno
:ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości