Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 mar 2008, 22:57

I dzięki wielkie za komplementy, pocieszki...wierzę, że będzie ok...

Lady nie spinaj się...Ja też Hankę przykrywam nawet jak ma pajaca...zresztą...sama się odkrywa...a jak śpi odkryta i cicho, to ja też śpię, więc już nei przykrywam w nocy...jest ok, każde dziecko jest inne...jak dorośli...ja tam śpię w piżamie polarowej i opatulona kołdrą...i nie wyobrażam sobie inaczej...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 mar 2008, 23:01

Zborra fotki superasne...a Hania taka strojnisia na nich!!!super!!!!przyznam ze my w domciu to Mayci zawsze tylko getry i body lub bluzeczke ubieramy...nigdy spodnie(chyba ze z dresu)...i jakos tak bidnie mi na tych fotkach wyglada :ico_noniewiem: ale jak ja ubieram to mysle tylko zeby jej wygodnie bylo i przez to czesc ciuszkow marnieje w szafie :ico_zly:
szkoda ze widze tylko kilka fotek :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 mar 2008, 23:09

hm....ja widzę wszystkie...co jest???
a Ty nie gadaj głupot, Majcia nie potrzebuje ślicznych ciuszków, bo sama jest śliczna!!!

dobranoc...idę pozbierać wszystko co mam jutro zabrać do lekarza, bo z pracy wpadę biegiem, zjem coś w sekundzie i musimy jechać....pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 mar 2008, 23:13

http://pl.youtube.com/watch?v=BM0GCL24OfE
to maly dowod...jeszcze nie taki jak powinien byc bo widzialam dzisiaj lepsze rzeczy...ale zawsze to cos :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2008, 23:16

zbora a Hania na tym jednym zdjeciu jakies modły odprawia?? :ico_haha_01: ona zawsze taka radosna, super..
no wiesz ja tez spie w pizamie z długim rekawem i gaciach i pod kołdra, a Arek cały odkryty i prawie goły i tak sie zastanawiam jaka bedzie Mila..

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 mar 2008, 23:26

zborra, ściskam kciukasy !!! Michu też wpieprzał żelazo i jest OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAkby co wal :ico_oczko: Hania jest rozkoszna
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2008, 23:28

glizdunia no widac na filmiku jaki tatus dumny z kroczku Majci :-D a i zauwazyłam nowa twarz Majeczki w podpisie, ale lolitka :-D a co do tego ubierania, ja tez na co dzien Milenke ubieram tak zeby jej wygodnie było a stroimy sie tylko na specjalne okazje, albo w odwiedzinki jak gdzies idziemy..

a teraz juz mykam :555: bo moje skarby juz dawno poszły...
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 mar 2008, 23:55

hej dziewczyny spicie juz?
wlasnie mi sie pod prysznicem przypomnialo ze w maju sie spotykamy nie?to juz niedlugo wiec trzeba cos postanowic :-D ...napewno zobacze sie z Lady i Jagodka bo do nich mam blisko...oczywiscie jesli beda chcialy....a reszta musi dokladnie okreslic swoje polozenie ....moze bedziemy gdzies blisko :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 mar 2008, 00:51

Nooooooooo DOBRYWIECZÓR

pewnie wszystkie już spią, ale dopiero przeczytałam- qrcze przez to tt to już na nic innego czasu nie mam :ico_oczko:
to ja tylko krótko:
Zbora trzymamy kciuki!!! co do jedzenia to jak dla mnie je normalnie... mniej więce tak jak moja :ico_noniewiem:
Glizdunia :ico_brawa_01: dla Mayci, no i faktycznie trzeba coś postanowić już bo mamy pracujące muszą sobie urlop zaplanować :-D tylko się trochę boję jak u mnie z dojazdem będzie bo samochód odpada na dalsze trasy (maluch rozklekotany :ico_oczko: )
Doris witaj, jak miło Cię tu widzieć w takiej ilości postów :-D Kinia śliczna i Ty również niczego sobie :-D hihih
Jagodzianka mniam mniam boberek kochany :-D
no i Karolek też brawa oczywiście :ico_sorki:
a dla mamusi Karolka gratulacje udanej inauguracji studiów :ico_brawa_01:

no i nie wiem czy o kimś lub o czymś nie zapomniałam...

a ja mam doła
jestem gruba i brzydka i głupia w pracy i nie mam się w co ubrać i nie mamy kasy nawet na dentystę :ico_placzek: a co dopiero fryzjera :ico_placzek:
i ogólnie to jestem przed @ więc :ico_puknij: rozum mi ucieka a wkraczają hormonki... i cały śiwat jest przeciwko mnie teraz :(

za to Igusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dobrze jakoś je, chociaż też ma akcje pod tytułem 5 łyżeczek zupki ale nie chce to nie je, potem zjada za to następny posiłek
jutro może napiszę szczegółowo dzienny rozkład posiłków bo już :ico_spanko:
acha i Igusia jest na etapie wstawania w łóżeczku przy barierce - dziś przy dziadku pierwszy raz się jej samej udało, bo do tej pory to tylko na klęczki stawała... coż skromne ale zawsze osiągnięcie :-D :ico_brawa_01:

papa
idę spać i gaszę chyba jak zwykle co??? :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 mar 2008, 09:26

zborra najwazniejsze ze cos zauwazyłas
a jak małą dostanie zelazo w jakis witaminkach to od razu bedzie ci jadla za dwoch
a moze jest cos z przysfajaniem zelaza?
rozne rzeczy sie zdarzają ale da sie to leczyc bedzie dobrze :-D
mozesz do mnie napisac jakby co

maycia pieknie chodzi udało mi sie obejrzec

a my znowu po kieskiej nocce
mała na noc zjadla 80ml wiec juz o 23 1 2 i o 3 dostała mleczko
ale wydzierała sie straszliwie

jestem skonana a dzisiaj musze wysłac zaliczke na wyjazd wakacyjny a nie chce mi sei z domu wylazic

i was tez tak padalo w nocy?
normalnie lało jak z cebra calutką nocke

dzisiaj juz wraca tatus :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość