Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

01 lip 2011, 18:51

spokój - i jak to mówią z gołym tyłkiem można latać
o ile nie mieszka się z teściową i ciągle nie siedzi u niej zięciunio hiihi :) ale trzeba przyznać ,że wieś ma swój urok i życzę ci żeby jak najszybciej wam się wszystko poukładało i żebyście mogli spokojnie zacząć myśleć o tym własnym domku na wsi :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lip 2011, 18:55

żebyście mogli spokojnie zacząć myśleć o tym własnym domku na wsi
dokładnie :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lip 2011, 19:02

chciała by żeby córunia (która i tak siedzi tu na okrągło) z nią zamieszkała. ale my tu za dużo kasy włożyliśmy , nie jej doczekanie.
A przepisane jest to już na was??
hej dziewczyny wiece moze co się dzieje z spadłamznieba dawno jej nie było :-? :-/
No kiedyś już pisałam gdzie ona jest ale widzę że dalej się nie odzywa.Ciekawe co się stało.
ciekawe że twojemu mężowi tylko tyle, co ona była jakimś oczkiem w głowie, czy jak.
Nie wiem czemu nie dostał choć to on zawsze jest wychwalany bo zajmuje się gospodarstwem a ojciec alkoholik bierze dotacje z unii .Pawłowi nic nie dołoży.Ale P jest taki że nie będzie się prosił , ma go gdzieś , da sobie rade.
Ja mam taką koleżankę
Wiesz co historia jak z filmu.
no fajnie na wsi jest lepsza okolica może bardziej bezpieczna dla dzieci nie ma tak dużo samochodów
spokój - i jak to mówią z gołym tyłkiem można latać :ico_sorki:
Dokładnie.My mieszkamy na wsi i do pewnego czasu opalałyśmy się w samych majtkach.I nie przeszkadzało i nadal nie przeszkadza że obok mieszkają 2 największe bojcory we wsi hehe
Tylko że pewien cham obok robi cuda i już się nie da tak opalać. Właśnie się z nim sadzimy tak że lepiej nie zadzierać hehe

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 lip 2011, 19:04

Ja stawiam ze to jest projekt domu z netu np bo nie chce mi sie wierzyc zeby to byl prawdziwy domek majka :ico_oczko: tak jak Tynusz napisała. mysle ze wiekszosc osob widzi tu projekt (fotke) :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lip 2011, 19:05

łaśnie się z nim sadzimy tak że lepiej nie zadzierać
zawsze sie traki ktoś najdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

01 lip 2011, 19:17

A przepisane jest to już na was??
chyba nie nasze doczekanie :ico_zly: , chociaż zawsze powtarza ,ze w testamencie jest zapisane ,ale ja wiem co jej w łeb strzeli zwłaszcza teraz jak ma wspaniałych doradców koło siebie ,testament można zmienić nie. Dom i tak dożywotnio na nią a po śmierci ma przejść na nas .Tylko tak wam powiem ,ze znając M siostrę i tą drugą synowa to i tak będziemy się prawować całe życie o tą ruderę ,bo im ciągle mało (mimo ,ze już część spłaty dostali od M rodziców) szkoda gadać , w porąbanej sytuacji jesteśmy i jakoś ciągle pod górkę :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lip 2011, 19:20

Kurcze ale spać mi się chce.

Leczo z 2 porcji się gotuje. Wyszedł ogromny gar , bo ma to starczyć dla około 17 osób.
Sosik czosnkowy już zrobiłam na jutro by mieć z głowy .
Maz zamarynował kiełbaski, skrzydełka i dramstiki.
Popcorn gotowy do chrupania. usmażę jeszcze chrupki dla dzieci takie chyba zdrowsze niz te z przyprawami. I zostanie mi na jutro sałatka grecka. Wszystko pookładać na talerzykach. Ogórki grzybki papryka i inne drobiazgi. Potem szybko do gina i biegiem wracamy bo goście już będą czekać.Tak ze jutro zabiegany dzien mnie czeka

[ Dodano: 01-07-2011, 19:22 ]
A przepisane jest to już na was??
chyba nie nasze doczekanie
No to nie fajnie bo jestescie ciagle w takiej niewiadomej.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

01 lip 2011, 19:23

szkieletorek, że Ci się chciało kochana :ico_sorki: aż mi się jeść znów zachciało :-D

[ Dodano: 01-07-2011, 19:25 ]
No to nie fajnie bo jestescie ciagle w takiej niewiadomej.
od 10 lat katem u mamusi ,nigdy się tu nie będę czuć jak u siebie ehhh :/

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lip 2011, 19:32

No a mama jeszcze robi placka i galaretki wieprzowe.


Ja mieszkam u swoich rodziców a tez nie czuje się czasem jak u siebie bo matka ciągle mi wytyka ze to źle robię ze tamto. Ze dom jej niszczę poprzez niesprzątanie takie dokładne jak ona. A szkoda gadać .To jest temat rzeka.

Najlepiej by chyba było na swoim , tylko że no właśnie nie każdego z nas stać jest na to swoje .

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

01 lip 2011, 19:32

czesc dziewczynki :)
oj tak to juz jest z tesciowymi- trzeba ich obecnosc ograniczac do minimum. moja nie jest zla, ale strasznie falszywa.
szkieletorek, oooj ale bym zjadla tego lecza mniam, daj troche plisss
Ja stawiam ze to jest projekt domu z netu np bo nie chce mi sie wierzyc zeby to byl prawdziwy domek majka :ico_oczko: tak jak Tynusz napisała. mysle ze wiekszosc osob widzi tu projekt (fotke) :-)
dokladnie... cos zaczynam podejrzewac ze nie bierzesz nas na powaznie... najpierw akcja z ginekologami, a teraz z tym domkiem., w ogole straszenie duzo sie dzieje u ciebie. chyba ze jestem juz przewrazliwiona przez pare sytuacji jakie mialy tu miejsce ....

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość