Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 wrz 2008, 10:14

dziendoberek

jeju znowu mnie dawno nie bylo ale wlasna firma pochlania sporo czasu, tym bardziej ze T zrobil sobie ze mnie swoja ekretarke..dzieki bogu ze jest drugi samochod bo z Oskim tak latac po miescie i wszystko zalatwiac jezdzac autobusami i tramwajami byloby ciezko :ico_noniewiem:

witam nowe kolezanki, fajnie ze nas sie duzo tu zrobilo, od razu razniej :-D :-D :-D :-D

mi zostal ostatni rok na licencjacie i zastanawiam sie nad mgr ale wciaz nie wiem, nie wiem czy bde miala ochote....zreszta za rok pomysle..

od poniedzialku bede sie zajmowac 14 miesieczna dziewczynka wiec pracy bedzie ejszcze wiecej ale nie narzekam bo sama sobie ja wymyslailam... :ico_haha_01:

Biedroneczko u nas tez od 3 dni strasznie zimno,,, tak nagle sie zrobilo wiec to wielki szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 wrz 2008, 11:28

Ja jestem na jednolitych wiec pisanie licencjatu mnie nie czeka. Z jednej strony dobrze, z drugiej niebardzo. No nic trzeba się zebrać i przetrzymać jakos te 3 lata.
Jutro przychodzi niania na rozmowe. A juz jedna mialam, niestety musiala zrezygnowac.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

14 wrz 2008, 18:01

IVI90 na początek gratuluje fasolki! na razie pewnie nie możesz się w tym wszystkim do końca odnaleść bo tak dużo się zmieniło, ale zobaczysz, będzie dobrze :-) ważne że się kochacie! wasza miłość wam (a szczególnie tobie) będziw wynagradzać to że nie może być tak jak chciałaś. Zawsze do Gdańska możecie przyjeżdżać na całe wakacje :-) a gdzie chciałabyś rodzić dzidzie? tu w PL czy tam?
a co do wesela to ja miałam 90 osób i było super :-D pochwal nam się suknią!!! bo ja uwielbiam oglądać takie rzeczy :-D

Natashka daj znać jak się pilnuje dwójeczki dzieci :-D bo też myśle czy by nie pilnować dziecka mojej sąsiadki :-) tylko że jej synuś ma dopiero 4miesiące więc różnica wiekowa jest ...

janiolek a czemu musiałaś zrezygnować z tamtej niani?



a co do studiów to zapisałam się na tego mgra choć nie mam najmniejszej ochoty iść... i nie wiem czy mi jeszcze nie odbije i nie zrezygnuje z nich :ico_haha_01:
oczywiście wszyscy dookoła klepią że bez mgr'a to ani rusz do pracy... a czy ja wiem :ico_noniewiem: coś bym na pewno znalazła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 wrz 2008, 18:08

mikusia wlasnie kupilam suknie na kolacje ktora odbedzie sie za tydzien;
http://www1.macys.com/catalog/product/i ... ryID=22120
taka klasyczna.
Suknia slubna bedzie tez klasyczna i raczej prosta, rodzic bedu tu w USA- niema sensu rodzic w PL skoro i tak nie wroce do kraju.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 wrz 2008, 18:24

janiolek a czemu musiałaś zrezygnować z tamtej niani?
Ona napisala, ze z powaznych przyczyn osobistych musi zrezygnowac. Tez miala przychodzic z córa 5 dni mlodsza od Lenki, małe sie bawily i wygladalo na to ze bedzie super, miala kupis wozek blizniaczy, no pieknie ale co z tego. Teraz mam 2 na oku i tygodnie do rozpoczecia roku

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 wrz 2008, 18:34

A oto moja osoba;
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:47 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

14 wrz 2008, 21:21

ivi ta sukienka jest śliczna! i to serio mówie! :ico_szoking: no prześliczna :ico_brawa_01:

janiolek to trzymam kciuki żebyście znaleźli dobrą uczciwą nianie :-)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 wrz 2008, 21:41

mikusia dziekuje, mi tez sie podoba :ico_haha_01: Jutro pojade sobie do niej kupic jakas bizuterie, kolczyki i naszyjnik, buty juz mam :ico_haha_01:
Chodze sobie po mieszkanku Grega i chyba czas sie zajac domem; jest parter i pietro. Na parterze jest living room dosc spory jakies 36m2, kuchnia z jadalnia i pokoj wlasciwie przeznaczony na gabinet. Ale Greg zagospodarowal sobie 2 w 1 sypialnie i gabinet, musz to zmienic na gabinet no i 1 lazienka. Na pietrze sa 3 duze sypialnie, jedna my zajmiemy, druga dla dziecka a trzecia dla gosci i 1 lazienka. Gora jest pusta i bez mebli ale to nic, zmienie wszystko. Widac ze w domu mieszka kawaler :ico_haha_01:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

15 wrz 2008, 11:13

ivi no to bierz się do roboty :-) niech "mąż" odczuje że w domu mieszka baba :-D

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

15 wrz 2008, 13:39

czesc

Mikusia no wlasnie dzis jade na zakupy po posciel a o 15-00 ma przyjsc fachowiec z probkami farb i jutro zaczniemy remont na pietrze. Wiec dziala, dzialam :ico_haha_01:
Tesciowa i mama mi pomoze :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość