Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2008, 10:17

Dziendobry :ico_brawa_01:
Barbara pisze:Pamietacie mnie jeszcze?
pamietamy :-)
Barbara pisze:A ja dostalam prace, jako administrator stron www , i pracuje sobie na razie w domku, jak Asia spi, to wlasnie przedawszystkim dlatego tak trudno jest mi do Was napisac, bo chce jak najwiecej
:ico_brawa_01: super gratulacje-fajnie tak w domku pracowac :ico_sorki:
Anuszka pisze: Zapytal najpierw, czy porod byl skomplikowany, bo widzi, ze jest obnizona przednia sciana pochwy z pecherzem moczowym... i to dosc znacznie dal mi zestaw jakichs debilnych cwiczen, na ktore zapewne nie bede miala tyle czasu ile potrzeba... Ale powiedzial, ze jak cwiczenia nie pomoga i zaczne miec trudnosci z utzrymaniem moczu czy bole przy wspolzyciu, to moze bedzie potrzebna korekta chirurgiczna..
:ico_pocieszyciel: no to mialas wizyte :ico_olaboga: ale moze te cwiczonka pomoga i bedzie wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 kwie 2008, 10:38

Barbara, jak znalazlas t prace..?

mmarta81, dziekuje...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

18 kwie 2008, 10:50

Anuszka pisze:Barbara, jak znalazlas t prace..?


po znajomosci :ico_wstydzioch:

mmarta81 pisze:Zapytal najpierw, czy porod byl skomplikowany, bo widzi, ze jest obnizona przednia sciana pochwy z pecherzem moczowym... i to dosc znacznie dal mi zestaw jakichs debilnych cwiczen, na ktore zapewne nie bede miala tyle czasu ile potrzeba... Ale powiedzial, ze jak cwiczenia nie pomoga i zaczne miec trudnosci z utzrymaniem moczu czy bole przy wspolzyciu, to moze bedzie potrzebna korekta chirurgiczna..


trzymam kciuki rzeby cwiczenia pomogly :ico_sorki: , bedzie dobrze, zobaczysz!!!

[ Dodano: 2008-04-18, 10:51 ]
mmarta81 pisze:fajnie tak w domku pracowac :ico_sorki:


ja tez sie ciesze, bo moge byc z Asia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 kwie 2008, 11:47

ale od rana były jaja przyjechała do mnie do domku kontrola z SANEPIDU :ico_szoking: w zwiazku z pogryzieniem Julki przez tego kota...ośrodek zdrowia ich poinformował o takim zajściu i przyjechali sprawdzic co zrobiliśmy w tym kierunku bo dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni chorób zakaźnych a czy pojedziemy to juz była nasza decyzja,i dzięki Bogu jeździmy bo inaczej by była kara pienięzna i moglibyśmy mieć sprawe o zaniedbanie dziecka :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_szoking:

mmarta81 pisze:a te zaszczyki sa bardzo bolesne?

wczoraj zapłakała chwilke i w nocy to przezywała bo troszke popłakiwała...

Barbara pisze:Pamietacie mnie jeszcze?


pewnie że tak :ico_brawa_01:

Barbara pisze:A ja dostalam prace, jako administrator stron www ,


gratulację :ico_brawa_01: :-D

Anuszka pisze:ze jest obnizona przednia sciana pochwy z pecherzem moczowym... i to dosc znacznie


ło matko :ico_olaboga: ale mam nadzieję,że jednak ćwiczenia same pomogą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 kwie 2008, 17:57

Barbara pisze:Witajcie dziewczynki!
Pamietacie mnie jeszcze? :ico_wstydzioch:

pewnie że tak a jakby inaczej :ico_oczko: :-D

kwiatunio pisze:ale od rana były jaja przyjechała do mnie do domku kontrola z SANEPIDU

naprawde jaja :ico_szoking: :ico_szoking: nie miałam pojęcia że oni jeżdża i sprawdzają takie rzeczy :ico_szoking:
Biedna Julka z tymi zastrzykami buziaczki dla niej :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 kwie 2008, 19:49

justyna25, ja tez nie miałam pojęcia i dlatego zrobiłam takie :ico_szoking: jak A do mnie zadzwonił i mi o tym powiedział.....

Julka już w łóżeczku,A przy motorze bo w niedzielę rano około 5 pobudka i jedziemy do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-04-19, 15:59 ]
dzień dobry....

a tutaj znów pustki :ico_szoking:


ja sie już wyrobiłam teraz popijam herbatkę A bierze Julkę i idą sobie na dwór bo będzie kosił trawkę ...
my jutro rano wstajemy o 5 rano i jedziemy do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego....później wstawię zdjęcia i pokaże jak było....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2008, 20:35

kwiatunio pisze:a tutaj znów pustki

ja byłam w pracy więc jestem wytłumaczona :-D :-D

kwiatunio pisze:w niedzielę rano około 5 pobudka i jedziemy do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego

super kwiatunio, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życze udanego wypadu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może jakieś fotki potem wstawisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 kwie 2008, 20:39

justyna25 pisze:może jakieś fotki potem wstawisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


oczywiście ,ze tak,bierzemy aparat więc Was za rzucę fotkami :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 kwie 2008, 21:13

kwiatunio, zazdroszczę tego motocyklu!!! :-) moim marzniem jest jezdzic...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2008, 10:42

:ico_haha_02: Dziendoby-ja juz :ico_kawa: popijam -wlasciwie dopijam-planow nie mam na dzisisjszy dzien ,maz juz zwial na ryby i wroci kolo 5 wiec nuda :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość