Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 sty 2009, 16:58

Hejka!
mmarta81 pisze:a jak dziecku ustapi odruch wypychania wszystkiego z buzi jezykiem-a Iga ciagle ma ten odruch :ico_haha_01:
Martus to Weronisia zasowa rowno z lyzeczki jak jej podaje witaminki i jak brala wapno to ladnie otwierala buzialka i polykala
Teraz z butla coraz lepiej jak pije mleczko oczywiscie tylko moje z to nawet jak juz nie chce tego smoka a cos jej wleci bo jej specjalnie tak go po przyciskam :ico_oczko: to ladnie polyka a nie wyplowa to dobry znak narazie
A dzis ciamkala chrupka kukurydzianego i calkiem jej sie to podobalo jak sie torszke rozpuscilo to co jej wypadalo to raczka sobie wpychala :ico_oczko: ale naprawde odrobinke
Mysle ze zaczekam z takim normalnym podawaniem jej tych słoiczkow do 6 miesiaca jedynie co to tak jak pisalam do sprobowania tak lyzeczke malunia to moze ale zobacze jeszcze

Wiecie ja ja za nie dlugo zostawiam z tesciowa i jak znam zycie ona tez bedzie mi kombinowac zeby jej cos dac bo ona tak chowala swoje dzieci wiec wole sama juz powoli mala uczyc tego :ico_noniewiem:
Wogole mi sie to nie podoba ten powrot do pracy :ico_zly: a malenka zostawiac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: okropny jest ten krotki macierzynski :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
adia26 pisze:hoc budzil sie czesto na jedzonko i picie dobrze ze ma apetyt jeszcze by sie odwodnil :ico_noniewiem:
No masz racje bardzo dobrze .Bidulek malenki niech szybko wraca do zdrowia i ty tez kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

12 sty 2009, 17:30

nasza kruszynka waży 6950 :ico_olaboga: :-D :-D przy szczepieniu nawet nie zapłakał a nawet się usmiechał i gadał :-D :-D
dana pisze:Wiecie ja ja za nie dlugo zostawiam z tesciowa i jak znam zycie ona tez bedzie mi kombinowac zeby jej cos dac bo ona tak chowala swoje dzieci wiec wole sama juz powoli mala uczyc tego
no moja też tak robi sama widziałam na oczy jak dawała chrześnicy Jarka zupke , kompot a Iza jeszcze chciała poczekać :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 sty 2009, 22:39

Haloo dziewczynki gdzie jesteście??????????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 sty 2009, 22:54

adia26 pisze:Haloo dziewczynki gdzie jesteście?????????
jestem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

12 sty 2009, 23:37

witam :-)
adia26 pisze:Haloo dziewczynki gdzie jesteście??????????

i ja też jestem!
jestem ostatnio jakas do d...., nic mi sie nie chce i ciągle jestem zmęczona a jak przychodzi noc to mi odechciewa spać! a teraz boli mnie łeb!!!
ja z tym jedzonkiem to sie nie moge juz doczekać,tez karmie tylko cycem ale zaczne mu chyba podawac juz jak skonczy 4 miesiące,czyli po 22, 27 mamy jeszcze wizyte i po tej wizycie zaczne cos mu tam dawac! :-D
dziewczyny myślicie ze mozna pic zieloną herbate? nie ma jakiegoś wpływu na mleko? :ico_noniewiem:
dziewczyny wracać do zdrowia i maluszki tez ! duzo duzo zdrówka!!!
aaa musze se pochwalić -wczoraj dostalismy mnóstwo ciuszków dla maluszka,od znajomej norweszki,super ciuszki wszystkie w idealnym stanie i takie cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ok chyba ide spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 sty 2009, 00:27

Dobry wieczor :) my juz mamy internet na stale!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Witam nowa kolezanke :)) no i to tyle jezeli chodzi o radosne rzeczy :/
Pochwalilam ostatnio Nine ze pieknie sypia, zasypia w lozeczku, nawet jak ja kladlam a nie byla spiaca to lezala i mowila sama do siebie ... i nagle boom!! Od 2 dni mi placze strasznie, nosze ja na rekach zeby usnela, nie wiem o co chodzi :ico_placzek: :ico_placzek: w nocy zjadla mi cycki obydwa i 140ml mleka z butli! Nie wiedzialam juz co mam robic. Temp zadnej! No i dzisiaj zobaczylam wysypke na jej plecach. Skora jej sie luszczy. Z glowki luszczyla jej sie od kilku dni ale smarowalam dzielnie i wyczesywalam i jest ladnie, buzka czysta, brzuszek tez, a rece, nogi i plecy cale szorstkie!! Zaczelam sie zastanawiac czy nie jest taka marudna bo ja swedzi. Bo klade ja kolo siebie a ona wierzga nogami i nawet jak nosze na rekach to nic jej sie nie podoba :/ w srode mala ma szczepienie, dzisiaj nie bylo pediatry i jak do jutra jej sie nie poprawi to ide do jakiegos innego. Chociaz wlasnie tfu tfu mi spi ladnie w lozeczku :)

Ale wczoraj? Koszmar, od 3 do 5 ja nosilam na rekach! Normalnie odkladalam do lozeczka i szlam spac dalej. Pozniej wstaje o 6, 7, 8 i koniec snu. Ja zmeczona, ona niezadowolona ehh dobrze ze M mi pomaga bo inaczej bym wysiadla! No i boje sie, ze sie przyzwyczai. Nigdy po kapieli jej nie nosilam na rekach. A teraz caly czas! Ale nie mam sumienia, jak patrze jak sie meczy i widze ze tylko to ja w miare uspokaja i zasypia :/ ehh no trudno bede ja oduczac jak sie nauczy :/
Ach i na studiach do nonono! Wszedzie prace w grupach, wszyscy swoje grupy juz maja, projekty trzeba oddawac a nie moge byc jednoosobowa grupa, a juz za pozno zeby sie dolaczac. Wszyscy mnie denerwuja :D a najgorsze jest to, ze moich znajomych nagle nie ma. Moja przyjaciolka i 3 najblizsze kolezanki tylko nie zapomnialy o mnie, a tak to wszyscy koledzy i inni chyba mysla, ze jak sie ma dziecko to juz nie mozna sie odzywac, odwiedzac? Ale mnie denerwuja :[ nie umiem zyc bez towarzystwa innych i uwielbiam jak ktos mnie odwiedza, a tu nagle kazdy zajmuje sie swoimi sprawami i nie ma czas dla innych wrRr ja zawsze staram sie dla wszystkich go znajdowac! To tyle jezeli chodzi o narzekanie - moze macie koncepcje o co chodzi z ta wysypka i sucha skora - ja ide poczytac na necie co to moze byc ..

[ Dodano: 2009-01-13, 13:20 ]
Dzien dobry :) cos Was nie widac! A u mnie duze zmiany od wczoraj :P ponarzekalam na Nine, zasnela o 22, o 6 rano ja budzilam bo moje cycki :D zaczynaly pekac jak balony :P a ze nienawidze odciagac pokarmu to ja obudzilam zeby cos zjadla :) tak wiec 8h snu zaliczone i moze by bylo wiecej :) teraz lezy tfu tfu grZecznie na lezaczku :) ale cos mi sie wydaje, ze z usypianiem i tak bedzie problem bo juz cwaniara sie nauczyla usypiac na rekach :/ biore ja w pozycji poziomej i odrazu oczy zamkniete :/ ehh dobrze, ze jak usnie odkladam do lozeczka i tam juz sobie grzecznie spi! O 6 rano obrocilam ja na brzuszek i spala smacznie dalej do 9 :)

A na jutro jestesmy umowione na szczepienie :ico_chory: :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A w czwartek dziadek Niny przylatuje (czyt. moj tatus :D) uwielbiam wizyty rodzicow!! (Ale tylko moich :P )
Milego dnia Wam zycze! I ide werandowac Nine, bo u nas -6 wiec za zimno na spacer :/

[ Dodano: 2009-01-13, 13:22 ]
Ach i juz wiem skad ta sucha skora! Od naszych dlugich kapieli ... bo suche ma nozki, suche rece, suche plecy, a brzuszek i twarz sliczne :) wiec nie ma innej opcji ... skracamy kapiele :ico_placzek: :ico_placzek: i to drastycznie! Bo Ninka musi miec najpiekniejsza skore na swiecie :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 sty 2009, 14:08

yoanna a moze to potowki??? Moze malej jest zagoraco i dlatego nie chce spac :ico_noniewiem: a moze cos zjadlas co ja uczulilo i nie czuje sie najlepiej :ico_noniewiem:
Kurde na 15 mam szczepienie :ico_chory: o 14 30 juz malej dam pqaracetamol :ico_sorki: za wczesu :ico_oczko:
wczoraj mojej kumpeli kupilam bilet-a to taka najlepsza kumpela i przylatuje pod koniec styczna :ico_brawa_01: potem siora a potem ja lece do pl i do polowy marca zostaje :ico_brawa_01: wiec mi zleci jak nie wiem :ico_olaboga:
Jeszcze dzis facet przychodzi piecyk naprawic o 5 :ico_noniewiem: a ja jestem dzis jakas zdechnieta nie do zycia :ico_noniewiem:
Agusia wiesz co mi dla odmiany zaczely od tygodnia tak wlosy wypadac ze szok :ico_szoking: normalnie wszedzie je znajduje :ico_olaboga: najwiecej w wyrku :ico_olaboga: ale nic karmie dalej najwyzej peruke bede nosic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

13 sty 2009, 14:28

witam! :ico_haha_02:
mmarta81 pisze:wiesz co mi dla odmiany zaczely od tygodnia tak wlosy wypadac ze szok normalnie wszedzie je znajduje najwiecej w wyrku ale nic karmie dalej najwyzej peruke bede nosic

wiesz co mi też strasznie wypadają włosy normalnie mam dość,wszedzie ich pełno nawet jak przebieram małego to pieluszce je znajduje,już zastanawiam sie czy ich nie ściąć :ico_zly: ale nie wiem czy to od karmienia!? :ico_noniewiem: jak byłam w ciąży to nie wypadały :ico_noniewiem: ,mam nadzieje ze po szczepieniu niunia będzie spokojna :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 13:32 ]
aaa właśnie ostatnio coraz częściej myślimy o powrocie do polski,tylko ze tam nie mamy mieszkania,planujemy kupić na kredyt ale nie wiem :ico_noniewiem: coraz częściej brakuje mi moich bliskich -mamusi i siostry i w ogóle mały wychowa sie tu bez rodziny nawet nie bedzie ich znał ,bo co to są wizyty po 2 tyg,3 razy w roku! dobrze nam tu ,spokojnie i nie musimy martwic sie o jutro ale jednak jest jakaś pustka! nie wiem tylko czy to dobra decyzja dla dzieci-Natalka chodzi juz do szkoły co prawda to dopiero pierwsza klasa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 sty 2009, 15:32

hej my chorobska ciag dalszy mmarta81, Agusia1982, a mi wlosy taz wypadaja normalnie mysle ze bede lysa czhyba, tylko ze mi zaczely wypaac jak malego od cyca zaczelam odstawiac :ico_szoking: i o co tu chodzi bo ja nie wiem :ico_noniewiem:
my do pl na swieta sie wybieramy ja chyba wczesniej polece tak by w domku miesiac pobyc jeszcze zobaczymy jak to bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 sty 2009, 15:49

Agusia Adia niestety te wlosy to od karmienia...wiec podciecie nic nie da :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Adia a Ty chociaz malego odstawilas od cyca to hormony jeszcze moze Ci sie nie pozmienialy no i wypadaja Ci tez wlosy...
Agusia wiesz co to chyba tak w zyciu jest ze cos za cos...albo spokoj i lepsze zycie materialne albo rodzina...to ciezki wybor bo trzeba swoja rodzine tez brac pod uwage...ciezka decyzje przed Wami

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość