Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

16 maja 2009, 19:49

Witam Czerwcowki wieczorowa pora!
Ja dzisiaj pierwszy raz odczuwam ruchy Oliwierka tak bardzo nisko i sprawia mi to ogromna radosc :-) Wczoraj pochodzilam sobie troche po schodach i pozniej mialam bole brzucha i synek wyraznie sie obnizyl, wiec dzisiaj chyba kolejna runda. Jakos na spacery poza domem nie mam ochoty. Jak maz ma wolne to wtedy z nim zawsze gdzies wychodze. Samej juz mi sie znudzilo. Masazu krocza nie robie. Wogole boje sie ruszac to miejsce od kiedy polozna powiedziala, ze juz glowke wyczuwa, wiec schody pozostaja :ico_oczko:
A Wy nie myslicie co robic zeby przyspieszyc porod? Czy tylko ja glupieje pod tym wzgledem?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 maja 2009, 20:10

A Wy nie myslicie co robic zeby przyspieszyc porod? Czy tylko ja glupieje pod tym wzgledem?
ja o tym nie mysle na razie bo musimy i tak do czerwca doczekac :-D
Pozniej bede sie zastanawiac co tu zrobic choc mysle ze dziecko i tak wyjdzie w swoim czasie :ico_oczko:
Wogole boje sie ruszac to miejsce od kiedy polozna powiedziala, ze juz glowke wyczuwa,
hehe kochana na pewno nie wyszła mu głowka wiec spokojnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie wiem co ta połozna tam czula ale gdyby głowka wychodziła to juz chyba urodziłabys dawno :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

16 maja 2009, 20:56

nie wiem co ta połozna tam czula ale gdyby głowka wychodziła to juz chyba urodziłabys dawno :ico_szoking:
no wlasnie tez mi sie tak wydaje, z drugiej strony to co ona tam innego mogla wyczuc, bo chyba nic mi tam nie wyroslo hehe
w kazdym badz razie schody sa dobre jak juz sie skurcze rozpoczna, wtedy to pomaga przyspieszyc porod, ale tak bez skurczy to nie wiem. Zreszta dobrze jest sie troche poruszac zwlaszcza w moim przypadku, bo cos sie malo ruchliwa ostatnio zrobilam

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

16 maja 2009, 21:04

A Wy nie myslicie co robic zeby przyspieszyc porod? Czy tylko ja glupieje pod tym wzgledem?
Ja w pierwszej ciazy bardzo kombinowalam, zeby wczesniej urodzic, bardzo nie chcialam przenosic. A tym razem i tak wiem, ze wczesniej urodze, wiec nic juz nie kombinuje. Dzisiaj bylam u lekarza i mniej wiecej cesarke mam miec 9-11 czerwiec, za tydzien dowiem sie dokladna date i godzine. Ja mam ogolnie termin z miesiaczki na 16 czerwca a z USG na 18 czerwca, wiec bardzo sie ciesze, ze urodze wczesniej, przynajmniej sie dobrze nastawie psychicznie, to tylko 3 tygodnie:))) Mam czas na ostatnie zakupki i przygotowania. Lekarka dzisiaj mnie tez badala i moje dziecko ma wysoko glowke, wiec gdyby nie ta cesarka to juz bym po schodach chodzila :-D

ziolo007, a moze pomysl o sexie.......podobno to przyspeiesza a meza nasienie moze otworzyc szyjke:))

[ Dodano: 2009-05-16, 21:06 ]
ziolo007, jak poolozna wyczuwa nisko glowke to napewno Oliwerek zszedl juz do kanalu i powoli przygotowuje sie na wyjscie na swiat.......zobaczymy czy bedzie chcial jeszcze byc majowym chlopczykiem

[ Dodano: 2009-05-16, 21:08 ]
Zapomnialam dodac, ze wlasnie dzisiaj mam juz ostatnie okienko :ico_brawa_01: ramonka, za pare dni Tobie wskoczy 9 miesiac

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

16 maja 2009, 21:56

Ilka79, Gratuluje ostatniego okienka! Termin porodu tez juz masz bliziutko :ico_brawa_01: Z tym seksem to podobno nic nie skutkuje, nawet ostatnio przeprowadzone badania to potwierdzaja. Juz masowanie tej szyjki daje jakies rezultaty.
Gdybym tylko miala z kim to spacerowalabym kilometrami. Tylko teraz to mnie bardzo lydka boli, po ostatnich skurczach, wiec tak z tym chodzeniem jest ciezko.
Jak ten czas leci, ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi.
Od przedwczoraj nie moge za bardzo jesc. Od razu mnie mdli, wiec jem wszystko lekkie. Na obiad to tylko nalesniki. Wszystko mi sie odbija. Jest to troche nieprzyjemne.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 maja 2009, 22:22

Dzisiaj bylam u lekarza i mniej wiecej cesarke mam miec 9-11 czerwiec, za tydzien dowiem sie dokladna date i godzine.
to tak blisko juz :ico_sorki: w zasadzie z jednej strony super znac termin ale ja chyba zawalu dostałabym idac na cesarke :ico_oczko: tak to wezmie z zaskoczenia i nie ma wyjscia :-D
Zapomnialam dodac, ze wlasnie dzisiaj mam juz ostatnie okienko
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no jeszcze tydzien i my tez zaczniemy 9 miesiac :ico_sorki:
Z tym seksem to podobno nic nie skutkuje, nawet ostatnio przeprowadzone badania to potwierdzaja.
mozna sprobowac w koncu to jeden z najprzyjemniejszych sposobow wypedzania maluszka :ico_oczko:
Choc ja powiem szczerze ze korzystamy z tego ze maz jest w domu w weekend :ico_oczko: a nic sie nie dzieje wiec nie wiem czy przed terminem zadziała :-)
Jak ten czas leci, ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi.
ja obstawiam albo Ciebie :ico_oczko: choc monis tez ma tak samo termin :ico_noniewiem: ja to az 3 tyg pozniej wiec sobie poczekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

16 maja 2009, 22:44

ramonka, ja to z jednej strony chcialabym wiedziec kiedy urodze,a z drugiej to tez chyba bym zawalu dostala :ico_olaboga: Im blizej terminu tym bardziej sie boje kiedy maz wychodzi do pracy, wiec chcialabym miec za soba porod.

Jutro planuje pojechac do szpitala na zwiedzanie porodowki, bo taka mozliwosc jest w kazda niedziele. Chce zeby niedziela w miare szybko zleciala.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

17 maja 2009, 08:47

Witam niedzielnie :ico_oczko:
U mnie dzis sliczna pogoda od rana :ico_brawa_01: Pewnie pojedziemy gdzies zeby w domu nie siedziec :-)
Jutro planuje pojechac do szpitala na zwiedzanie porodowki, bo taka mozliwosc jest w kazda niedziele.
to dobrze, moim zdaniem warto zobaczyc co nas czeka :ico_oczko: Ja swoja juz obejrzałam i nie jest zle tylko płytki ochydne :ico_oczko:
A reszta czerwcowek gdzie?? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

17 maja 2009, 10:28

Cześć dziewczyny:)
Dzisiaj miałam bardzo spokojną noc i nawet nie wyspałam się bo z psem trzeba było wyjść na spacer - pewnie jeszcze dzisiaj się położę bo w domku sama siedzę.
Mamusia dojechała do siebie - więc też już spokojna jestem. A dzisiaj faktycznie piękna pogoda, pranie, które nie wyschło przeniosłam na balkon i pewnie jeszcze dzisiaj kolejne wstawię. Czeka mnie dzisiaj też prasowanie więc sama odnajduję sobie zajęcia.
Poza tym mam w planie usiąść do pisania pracy dyplomowej - może znajdę siły:D
A jak u was mija dzień???

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

17 maja 2009, 17:44

Jak ten czas leci, ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi.
JA STAWIAM NA CIEBIE...taka mam intuicje, ze bedziesz pierwsza z nas:))))
to tak blisko juz w zasadzie z jednej strony super znac termin ale ja chyba zawalu dostałabym idac na cesarke tak to wezmie z zaskoczenia i nie ma wyjscia
No z zaskoczenia fajniej bo to jest taka specjalna data dla dzidziusia, no i wtedy jak boli to juz Ci bez roznicy co z Toba robia, myslisz tylko zeby szybko urodzic i nie byc w bolu. A ja bede jechala na cesarke normalnie bez bolu i...pewnie bede sie cala trzesla, bo to praktycznie jest operacja.

[ Dodano: 2009-05-17, 17:47 ]
No i odliczam sobie juz czas do tego porodu i nie moge sie doczekac, zreszta od tygodnia mnie plecy bola i jest to dosyc uciazliwy bol, a i chyba czym blizej tym szybciej chcemy tego rozwiazania.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość