anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 kwie 2010, 10:33

dziewczyny jak ubieracie maluszki na spacer jak jest dosyc cieplo??
moja ostatnie dni ma body na dlugi i cieplejsza bluze i w poludnie jak juz cieplo mocno to w wozku bez czapki spi

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 10:40

anetka607, :ico_sorki:
to dzisiaj chyba malemu bluze ubiore :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 kwie 2010, 10:41

Leona- dziecko ma 30% większa przemianę materii niż my, czyli ubiera się tak jak siebie i i tak jest mu za ciepło, trzeba tylko przykrywać jak śpi. Jak były takie dni u nas że było ciepło to Adaś w samej bluzie na body i bluzeczkę był, bluzę miał z kapturem więc już mu czapki nie zakładałam. Teraz u nas ciągle leje :( i ok.10C

Dzisiaj w nocy Adaś się budził o 3 i 5 i nie dał się oszukać wodą tylko wytrąbił po 100ml mleka, ale potem pospaliśmy do 8. Jego się nie da wieczorem przetrzymać bo nie dosć że płacze ze zmęczenia to potem zwyczajnie zasypia w byle jakiej pozycji i tak do 23 ma bardzo mocny sen. O 23 daje mu na śpiocha butlę i wytrzymuje do tej 3. Ale kliekiem pluje chyba mu nie smakuje, chyba na razie sobie odpuszczę z nowymi smakami i spróbuje za dwa tygodnie znowu.

Co do niani to dzisiaj przychodzi i musze od niej wydobyć jakąś jednoznaczną odpowiedź co i jak od września, na pewno wiem że w poniedziałki i piątki nie da rady i się zastanawiam czy całkiem nową osobę wprowadzać czy tylko na te dwa dni szukać :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 10:42

a rajstopki ubieracie pod spodnie?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-15, 10:48 ]
Pruedence, to widocznie synus i w nocy potrzebuje zjesc :ico_oczko:

tutaj mowia zeby dziecko przyzywczajac do przesypiania nocek bez jedzenia tak od ok 6tego miesiaca, ale mysle ze dziecko i tak samo zdecyduje :ico_noniewiem:
Ale kliekiem pluje chyba mu nie smakuje, chyba na razie sobie odpuszczę z nowymi smakami i spróbuje za dwa tygodnie znowu.
a nie lepiej probowac codziennie, wkoncu zalapie :ico_oczko:
ja jestem ciekawa jak Marcel zareaguje na nowe smaki :-D :ico_oczko:

Pruedence, ciezka sprawa z ta niania, ale wydaje mi sie ze lepiej jakby caly czas byla ta jedna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 kwie 2010, 10:49

a rajstopki ubieracie pod spodnie??
ja ubieram, bo nawet jak jest sloneczko, to wiatr jest jeszcze zimny, a ona lezy w wozku i sie nie rusza...

[ Dodano: 2010-04-15, 10:52 ]
moje dziecko wczoraj w ciagu dnia prawie wcale nie spalo, a jak udalo mi sie je 2 razy uspic, to po kilku minutach moj pies ja halasowaniem obudzil :ico_zly: dzisiaj maz zabral psiure do pracy :-D ale Kiara i tak urzeduje... marudka moja mala

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 kwie 2010, 10:55

zmieniałam dwa razy kierunek studiów i nie żałuje :-D :-D
ja żałuję, że nie zmieniłam po pierwszym roku, bo już wtedy wiedziałam, że ekonomia to nie moja pasja, a nad matmą zawsze się zastanawiałam. Muszę spróbować, nic nie stracę, a tak jak pisze Helen, ciężko robić coś czego się nie lubi przez całe życie.

Shiva, to faktycznie Justynka buszowała kiedyś do późna :ico_olaboga: Dobrze, że już jest lepiej :ico_brawa_01: To prawda, że dzieci coraz gorsze, a ja zdaję sobie z tego sprawę, ale wydaje mi się, że mimo tego dam radę.

leona, teraz to u nas zimnica, ale jak było ładnie to też ubierałam jej na bawełnianą bluzeczkę z długim rękawem tylko bluzę i nie zmarzła na pewno. Ja ją zawsze ubieram, tak jak siebie + bawełniana bluzeczka z długim rękawkiem pod spód. Póki co zdrowa i nie zauważyłam żeby się przegrzewała czy marzła.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 10:56

bo nawet jak jest sloneczko, to wiatr jest jeszcze zimny, a ona lezy w wozku i sie nie rusza...
a mi sie wlasnie wydaje ze wiatr nie przeszkadza :ico_noniewiem: przeciez wozek oslania :ico_noniewiem:

a moj synus juz ponad godz spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 kwie 2010, 11:00

a mi sie wlasnie wydaje ze wiatr nie przeszkadza :ico_noniewiem: przeciez wozek oslania :ico_noniewiem:
chodzilo mi o to, ze powietrze przez to chlodne :ico_oczko: ale to tutaj, u Wasmoze juz ladniej... ja sobie na razie nie wyobrazam niuni z golymi nozkami na dworze...

[ Dodano: 2010-04-15, 11:05 ]
a moj synus juz ponad godz spi
i to bez mamy, no prosze jaki grzeczny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-15, 11:06 ]
ale wydaje mi się, że mimo tego dam radę.
skoro czujesz, ze dasz sobie rade na tych studiach i chcesz pracowac w szkole, to czemu nie :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 kwie 2010, 11:08

chodzilo mi o to, ze powietrze przez to chlodne
a to co innego jak powietrze chlodne, bo sam wiatr raczej nie przeszkadza :ico_oczko: a tu wieje strasznie........
i to bez mamy, no prosze jaki grzeczny :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: wlasnie sie obudzil :ico_oczko: jemy i zbieramy sie na spacerek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 kwie 2010, 11:17

leona, mysle, ze kazda mama czuje instynktownie, jak ubrac to swoje malenstwo, wiec na pewno i Ty ani nie przegrzewasz, ani nie wychladzasz Marcelka :-)
milego spacerku :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość