Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 sie 2010, 09:44

czesc :-D
ja dzis o 8 wstalam. Jakas nieprzytomna.
Wczoraj zrobilam juz pierwsze pranie ciuszkow małej a wieczorkiem odrobine poprasowalam tych malych galgankow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ile z tego frajdy mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: znow wszystko takie malusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzis juz tez wstawilam pranko Maji rzeczy. Musialam sie za to juz abrac bo mam tego tyle :ico_olaboga: , ze nie wyrobilabym sie do listopada w koncu, tym bardziej, ze potem juz tak schlo nie bedzie jesienia, a i nasze ciagle prac trzeba, wiec teraz po trochu popiore, poprasuje, i do pazdziernika mam zamiar skonczyc :-D bo potem to juz sily nie bedzie :-D
Mateusz dzis sobie wymyslil sobie zabawe i mowi do mnie syneczku a ja mam do niego mowic mamusiu :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 sie 2010, 10:28

hej dziewczyny , przepraszam, ze tak malo jestem, ale wiecie jaką mam sytuacje - w sobote bylismy w warszawie na ponowne zalozenie cewnika bo niestety zrobila sie przetoka, doktor powiedzial ze jest tak mala ze powinna sie zrosnac samoistnie - jesli nie to za rok kolejna operacja - na szczescie cewka jest szerokaa i drożna, wiktorek nie dostaje leków przeciwbólowych bo i nie marudzi to go niepotrzebnie nie faszeruje - cewnik sama musze sciagnąc w sobote bo doktor ma urlop.

poza tym, tez juz sie nie moge doczekac listopada chcialabym miec obu chlopców przy sobie, co do ciuszków pare mam ale jeszcze nic nie kupuje - poczekam z tym chyba do pażdziernika bo nie mam gdzie tego trzymac, najpierw musimy sie wprowadzic do nowego domku potem tam urzadzic i znalezc na wszystko miejsce wiec sie nie spiesze :)

a noi wklejam pare fotek - malo ale nie bylo okazji robic wiecej bo wika bolalo wiec nie meczylam go obiektywem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-08-10, 10:30 ]
aniaj84, gratuluje synka


i za 26 tc stawiam :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 sie 2010, 10:45

ejustysia[/b fotki super!!!
slicznie wygladasz!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 sie 2010, 10:49

Monia M, :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dzia

wam tez juz tak ciezko, mi od kilku dni brzucho mocno daje sie we znaki. Wikusiowi tez bo jak siedzi mi na kolanach to MIki go kopie :) a juz tak mocno widac jak sie kreci ze szok - co ciekawe ma totalnie inne pory brykania niz mial Wikuś :) chyba leniuszek bedzie - Wiko to z zegarkiem w reku 7,30 wstawal a Miki dopiero o 10 :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 sie 2010, 11:35

tak mnie tez juz ciezko z brzcholkiem.
Mala tez daje popalic tak, ze az caly brzuch sie rusza.
a najlepsze kopy to dostaje moj maz jak polozy polik na brzuchu :-D

Najbardziej dokuczaja mi stopy, strasznie puchna i bola wieczorem.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 sie 2010, 11:49

najlepsze kopy to dostaje moj maz jak polozy polik na brzuchu :-D
a u nas odwrotnie jak tylko K. polozy reke to Miki sie uspokaja , z wikiem to samo bylo

co do opuchlizny to jeszcze nia mam, na szczescie

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 sie 2010, 11:51

aniaj84 gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justysia super fotki, wiktorek na kzdym zdjeciu jakos inaczej wyglada, maly rozrabiaka :-D no i ty tez laseczka z brzuszkiem :-D

ja mam cala komode przejrzanych ciuszkow na pierwsze 3-6 miesiecy ale musze poprac, u nas problem angielska pogoda, jeszcze ja pranie robie tylko w nocy bo mam jakas taka taryfe wiec rano jedna pralka, wczoraj popralam posciele bo pogoda ladna dzisiaj juz lalo, wiec ciezko trafic a w domu tak nie schnie jednak, ale ja poczekam jeszcze, poki co mam do prania dzisiaj dywan i ogolne sprzatanie bo niedlugo przyjezdza moja babcia i mama :ico_brawa_01:

amelka dzis mnie obudzila znowu kupa na nocniku i wycieraniem pupki, jak juz ja wytarlam i wymylam to mowi: mamusia cyk amelki baje i mamusia poloz sie :ico_haha_01:

a teraz gadala z ciocia moja siostra i ona sie pyta jak sie czuje mama amelka mowi: mama toche lepiej, mama jecie toche chola :-D

ja dzis ledwo mowie mam taka chrype ze szok :ico_noniewiem: kupilam sobie wczoaj ta poduche w ksztalcie litery V i wogole nowepoducchy, przebralam posciel i spalam jak krolowa, wprawdzie nie cuzje zapchow i tlyko wierze na slowo ze ladnie pachnie ale mimo to spalam jak na chmurce :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-10, 11:54 ]
mi tez puchna stopy niestety :ico_noniewiem: ale bardzo bardzo mnie bola pachwiny i to najbardziej w nocy jak wstaje na siusiu
moj maz czul kopniaki czasem ale tez jak polozy reke to cisza, z amelka tez tak bylo my sie smialismy ze juz czuje respekt :ico_oczko: jak sa poukladane wasze bobasy ????? mi powiedziala ostatnio polozna ze lezy w poprzek jak w hamaku rzeczywiscie ja czuje tylko takie mocne kopy po bokach, nie wiem czy sie przekreci jakos niedlugo czy jak bo z amelka bylo calkiem inbaczj, najgorsze z takim ulozeniem ze na ktorym boku nie leze to mnie wtedy kopie i to mocno :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-10, 13:14 ]
wysprzatalam troche chalupke, kuchnie, lazienke, czekam az podloga wyschnie , ledwo zyje, pogoda brzydka, pada co chwilke, a ja mam dosc, jestem cala mokra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 sie 2010, 15:03

karolina-ch, Mikolaj lezy glówkowo - tez inaczej niz Wiki :-D bo on z kolei do 29 tyg mial polozenie miednicowe :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 sie 2010, 16:01

My bylismy na dluzszym spacerku :-)
Moja Maja lezy juz głowka w dół.
a kopy czuje pod zebrami, pod pepkiem jakies uderzenia jakby lapkami no i na pecherz mi sie glowa strasznie pcha

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

10 sie 2010, 20:39

u mnie Mateuszek też miednicowo siedzi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość