buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 paź 2010, 16:46

buzok14, może jej nie wszystko dobrze w życiu wyszło i jest zazdrosna że Wam się dobrze układa..
i tu Kochana trafiłaś w sedno sprawy :ico_brawa_01: . To co ona wyprawiała za młodu to :ico_olaboga: :ico_szoking: . Nie chcę tego opisywać, bo naprawdę szkoda czasu. Wszystkiego nam zazdrości, nawet tego, że ostatnio domek wyremontowaliśmy i mamy ładniej od niej :ico_zly: .
Dzis sobie zrobię na pocieszenie Kopiec kreta, bo kiedyś Tynusz tak o nim pisała, że jakoś tak mi został w glowie i dopóki go nie skosztuje to nie wyleci :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 paź 2010, 16:51

kiedyś Tynusz tak o nim pisała,
tak pisałam że chce na M urodziny upiec :-D

[ Dodano: 2010-10-19, 16:52 ]
tu Kochana trafiłaś w sedno sprawy :ico_brawa_01:
no i dlatego jest taka zazdrosna i zawistna.. ehh Ci ludzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 paź 2010, 17:26

Buzok wspólczuje tesciowej
moja tez zazdrosna o to ze mamy lepiej, ale to az tak mnei nie rusza jak to , ze swojego 27letniego syna i psa traktuje jak bóstwo , a Mikiego i K jak trzeba bo rodzina :ico_zly:

staralismy sie o dziecko 3,5roku to ciagle nam docinala, ze chce byc babcia, ze chce miec wnuka, ze mamy go robic, szebysmy sie pospieszyli, ze co tak dlugo itp
jak sie dowiedziala ze udalo sie to sie roplakala mysle w koncu cos przelamie bedzie super babcia yhy i na tym sie skonczylo
np jak ostantnio bylismy w Pl to moj maz dzwoni do swojej mamy i mowi, mama jestesmy to teraz bede cie codziennie przywodził do małego, a jej odp a po co?? co ja tam bede robic?? po co ja mam tam siedziec ?? wiec dla meza sie przykro zrobila
nawet nas na obiad nie zaprosila , wiec maz dzwoni i mowi do niej mama moze przyjedziemy do ciebei na obiad , a ona a no dobra to zapraszam
jak przyjechalismy sie z nia przywitac to pocalowalismy klamke bo stwiierdzila ze ladan pogoda wiec na dzialke poszla :ico_puknij:
a dla meza widze juz bardzo przykro
w koncu sie spotkalismy , to wziela pocalowala nas na przywitanie i tyle
zero zabawy z malym , tylko opowiadala jaki to jej sasiadki maja fajne dzieci, jaki to jej p[ies kupe zrobi, jaki jej mlodszy syn jest cudowny i zero pytania co u nas
pozniej jak poszlismy do auta to przez okno zobaczyla ze sasiadki stoja na podworku i krzyczy do nas czekajcie, i beirze mikiego na rece caluje, papa michaelku, babacia cie kocha i sie rozglada czy wszyscy slysza :ico_puknij:
jak przyjechala do nas na chrzciny to nic mu nie przywiozla i jeszcze myslalam ze mi chociaz przez ten tydzien pomoze w domu to siedziala jak dama , i ja musialam im gotowac sprzatac , dziecko bawic bo nawet na raczki go njie brala tylko siedziala w tv sie gapila :ico_puknij:
dzwoni specjalnie do nas by powiedziec ze jej mlodszy syn ma urzodziny i ze mamy mu przezent kupic i zyczenia zlozyc :ico_puknij:
a jak maz ma urodziny to nawet ona nie zadzwoni , bo ponzije pare dni po moim mezu ona ma urodziny i moj maz zawsze dzwoni a ona a ty chyba tez miales urodziny co?. to wszytkiego najlepszego :ico_szoking:
wiecie jak mi jest zal jak patrze jak ona tarktuje K :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 paź 2010, 17:38

manenka,
to też straszna kobieta ;O :O jestem w szoku :ico_szoking:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 paź 2010, 17:59

Tynusz1, wiesz dla sąsiadów pokazuje jaka jest cudowna i tak do ciebie się odzywa to też tak niby miło , ale fałszywa to jest na maxa i te jej niby miłe, ale durne teksty :ico_zly:

[ Dodano: 2010-10-19, 18:00 ]
Tynusz1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 24 tydzien

a ja dziś stawiam za 22 tydzien :ico_tort:
i za rok i 8mc Mikiego :ico_tort:

[ Dodano: 2010-10-19, 18:14 ]
już mi sie przypomniało o co miałam was pytać
więc chcę kupić ekspres do kawy
ale tylko i wyłącznie do normlanej kawy, bo nie lubię tych z pianką
możecie coś polecić??
fajnie, żeby miał taka funkcje czasowa , ze wstaje z rana i już goraca kawa na mnie czeka :ico_kawa: :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 paź 2010, 20:00

Oj ja naprawde wiele mogłabym pisać o mojej Teściówce, ale myślę, że powinno Wam wystarczyć, jak napisze do tego co już napisalam jeszcze to, że jak mój P miał 6 lat to wyjechała do innego i zostawiła go z ojcem na 3 lata, a wzięla ze sobą P siostrę. A potem wróciła i prosiła teścia o wybaczenie, ten pantoflarz wybaczył :ico_puknij:, a teraz cierpi z nią już tyle lat.
Jak Oliwia się urodziła to przyszła na odwal się ją zobaczyć do szpitala i przyniosła śpiochy na rozm 56, a mała miała 60 :ico_haha_01: , a potem jeszcze na chrzciny dostała 100 i spelnila się jako babcia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Miałam sobie dać już spokój i o niej nie pisać, ale ja bym mogła książkę napisać o niej...

[ Dodano: 2010-10-19, 20:03 ]
fajnie, żeby miał taka funkcje czasowa , ze wstaje z rana i już goraca kawa na mnie czeka
o kurcze wygodnisia jesteś :ico_haha_01: . Niestety nie pomogę Ci, bo nie jestem smakoszem kaw i nie znam się na tym

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 paź 2010, 20:40

Wszystkiego nam zazdrości, nawet tego, że ostatnio domek wyremontowaliśmy i mamy ładniej od niej :ico_zly: .
:ico_olaboga: co za kobieta... co z niej za matka :ico_olaboga: :ico_puknij:
wiecie jak mi jest zal jak patrze jak ona tarktuje K :ico_placzek:
ja tego po prostu nie rozumiem, jak można być takim dla własnego dziecka :ico_puknij: :ico_olaboga:
a ja dziś stawiam za 22 tydzien :ico_tort:
i za rok i 8mc Mikiego :ico_tort:
no to sto lat! :ico_brawa_01:
fajnie, żeby miał taka funkcje czasowa , ze wstaje z rana i już goraca kawa na mnie czeka :ico_kawa: :-D
no więc w tej kwestii to ja Ci nie pomogę, ja mam mały ekspres ciśnieniowy na dwie max filiżanki na raz i jestem z niego zadowolona... ale on nie ma funkcji czasowych, sama go muszę obsłużyć żeby kawę mieć :-D

Ja zaraz spać idę, bo coś mi się oczy zamykają...

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

19 paź 2010, 20:54

manenka, znajomi mają taki ekspres- http://www.totu.com/index.php?st=76&IdP ... mlkaa9h3v4 i są zadowoleni :)
taki jeszcze widziałam http://www.outletrtvagd.pl/product-pol- ... CM-80.html :)

przepraszam,że tak się wtrąciłam..

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 paź 2010, 21:13

oj ja nie doradzę bo także nie pijam kaw :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

19 paź 2010, 21:21

hej!! zawsze jest tak że mamusie naszych ukochanych to jakieś :ico_puknij: o mojej też można trochę napisac, ale szkoda czasu.. bo dziś mam cudowny wieczór, leżę sobie w łóżku z laptopem na kolanach, oglądam M jak miłośc, zajadam paluszki, Zuzia śpi a mąż na piłce.. chwilo trwaj :-D

[ Dodano: 2010-10-19, 21:22 ]
oj ja nie doradzę bo także nie pijam kaw
ja też niestety nie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość