Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 mar 2008, 09:32

jagodka24, u mnie nie padało ale wiało ze myślałam że okna wywali. Zresztą wieje do tej pory

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 mar 2008, 09:37

wiac tez wiało ale ten deszcz.............lubie jak pada w nocy
co ja mam zrobic zeby to dziecie mi nie obgryzało krzeseł????????
normalnie chyba pieprzem wysmaruje
i ciagle mi pod stół włazi

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 mar 2008, 09:42

jagodka24, to lepiej że krzesła niż kable jak Alicja......... :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 mar 2008, 09:49

pod stolem są kable :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-13, 08:55 ]
dzien dobry

Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 mar 2008, 10:04

dzien doberek, jestem, poczytalam troche, ale za wiele nioe pamietam...

Zbora Ty sie tak nie martw na zapas!!!

Fociaki superaśne

pozniej w pracy bede miala wiecej czasu to popisze

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 mar 2008, 10:47

Witam i ja się!!!

Ja tak na chwilkę, bo humorku dziś nie mam, jakoś też mnie wszystko drażni tak jak anze przed okresem, tyle że ja nie wiem kiedy @ będzie, narazie cały czas jestem przed :-D Kasy też nie mam, u dentysty byłam wczoraj i 80 zł poleciało, kacprowi trzeba jeszcze buty kupić więc dla mnie już wiele nie zostanie. Na Święta do teściowej jedziemy więc kasa na paliwo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i za studia jeszcze musze zapłacić, bo narazie tylko wpisowe :ico_olaboga: A Karol na to wszystko jeszcze marudzi.

Co do spotkania to cóż, tak bardzo chciałam i wierzyłam, że się uda nam spotkać, ale ja mam wszystkie trzy majowe weekendy zajęte, mam zajęcia w szkole. Jedyne wolne to w pierwszy długi weekend majowy i w ten co Boże Ciało jest więc też w długi weekend. Ale czy wtedy będzie Wam pasować, każda pewnie będzie miała jakieś rodzinne plany. Ja to bym proponowała na spotkanie jednak w Warszawie, żeby było sprawiedliwie. Chciałabym się z Wami spotkać bardzo, a najbardziej to z Tobą GLIZDUNIA, bo z całą resztą to większe szanse w innym terminie.

Dobra zmykam, bo miałam tylko na chwile usiąść, a pranie właśnie mi się skończyło i za obiad trzeba się będzie brac niedługo :-D

[ Dodano: 2008-03-13, 09:54 ]
Jam możecie, to jeszcze tylko proszę o klik :-D

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 mar 2008, 10:59

hej...maya krzyczy mi w lozeczku bo slyszy halo dziadku a nie widzi :ico_haha_01:
wiatm sie w lepszym humorze niz Sikorka i Anza...choc tez jestem przed @ bo wczoraj mialam zapal do sprzatania ...
Anza,ani brzydka ani gruba.....cos Ty sobie wymyslila....?pewnie jak@ minie to lepsze dni nastana...a kasa...no kasa jest albo jej nie ma...niestety...u nam tak samo....Sikorko...dacie rade z kasa,a Karolek marudny...to tak jak Maya :ico_haha_01: ...oni to zawsze sie gonią :ico_oczko: ...pogoda beznadziejna wiec znow sie kisimy w domku,chyba oszaleje z taka maruda....

hehehe...co do kabli to Mayi troche juz przeszlo,teraz ciekawsze sa baterie i takie rzeczy ktore da sie otworzyc....pomyslow to ma nieskonczona ilosc :ico_puknij: ....ale wiem ze slucha co do niej mowie...wczoraj chowalam buty do polki a ona wyciagala i za ktoryms razem sie tak zamotala ze mi schowala :ico_haha_01: ....jak mowie ze ma isc po lale do pokoju to idzie,dlugo jej nie ma i wraca bez...mowie jej drugoi raz to wraca z lalką :-D i dzis jej buzi dawala i wogole slucha sie polecen-tylko nie slucha kiedy np. otwiera szafki w kuchni...wscieklizny wtedy dostaje....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 mar 2008, 11:59

GLIZDUNIA, jak czytam co Maya robi to moja Kinga jest w epoce kamienia łupanego...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

13 mar 2008, 12:02

Ello

Ula właśnie mi odpłynęła... ale jest łokropna, marudna, płaczliwa, zasmarkana, głodna /na własne życzenie/... :ico_olaboga:

Ja właśnie dostałam tel. z pravy od kolegi, który kompletnie mnie wybił...
Żąda ode mnie żebym mu podała listę nazwisk uczniów, którzy byli u mnie na niego się pożalić :ico_puknij: normalnie KRETYN... i w dodatku jaki argunent, że niby my kadra musimy trzymać się razem a nie z uczniami... normalnie IDIOTA do potęgi N-tej !!! :ico_zly:

I miej tu dzień wolny.... :ico_noniewiem:

A pogoda fatalna, ale tak jak pisze Ewcik - to zawsze u mnie identyko... nawet na mapie pogody jak nie ma Zielonej Góry to zawsze patrzę na Wrocław i się zgadza :-D

Co do spotkania w Warszawie, to ma być sprawiedliwie dla kogo ??? :ico_oczko:
Sprwiedliwie dla Wszystkich byłoby w ZAKOPANEM :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 mar 2008, 12:07

Hej.

zbora jak coś to pisz-przekaże wieści na forum :ico_haha_01: Hańcia bossska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Glizdunia Wiktora po domu ubieram w takie gorsze ciuszki hehe bo zaraz całe kolana ma czarne :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość