Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lis 2007, 22:24

Chloe zdrówka, Karolinko wybacz, buziaki dla Ciebie

Oj Eluś tak moj aniuni atylko jak jest głodna to daje mi popalić :-D Ale wiesz może być tak że kiedyś zamieni się w diabełka :-D
Moi rodzice wpadają tylko n ajeden dzień, może tak 7 grudnia do nich pojedziemy, zobaczymy

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 lis 2007, 22:30

Zdrówka dla Ciebie Chloe. Mnie też coś brało ale nafaszerowałam się rutinoskorbinami i nie złamało mnie :-) Jak Cię nie dopadło na amen to herbatka z sokiem z malin i pod kolderkę :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lis 2007, 22:46

Dzięki, kobietki. Chodzę do pracy, elu bo w tygodniu nie było źle (osłabienie i ból gardła, bez gorączki), za to w piątek po pracy :ico_olaboga: i w sobotę leciało mi ciurkiem z nosa :ico_chory: Mnie pomógł gripex max (naszprycowałam się wczoraj), bo soczek malinowy nie pomógł a pod kołderkę mogę wejść jedynie na noc :ico_zly: . Do tego wczoraj ten mecz wywabił mojego z domu :ico_zly: Na szczęście Maciuś nie ma oznak przeziębienia i mam nadzieję, że tak już zostanie.
nella, jakie fryzury są modne zimą? :ico_oczko: Nie skusiłaś się czasem?
anetko, no i co???

Szykuję zdjęcia do wysłanie z roczku Maciusia... A wiecie mały wybrał dokładnie to samo co ja na swoim roczku :-D 1) książka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 2) kieliszek :ico_nienie: 3) różaniec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 lis 2007, 23:00

Karola Dla Ciebie Buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Chloe a ty się kuruj.Zdrówka Ci życzę.

Marittko Podwójna Mamusiu--fotki śliczniusie.Śliczny Różeńka ma nosek :-)

Mąż... ech,kompletnie olał nakaz sądu,aby odwiedzać nas sam i w określonych porach.Nie umiem dotrzeć do niego :583: .Nie słucha mnie.Niby zgadza sie a z drugiej strony widzę,że nie zgadza.Joachim wczoraj jeszcze go znosił,ale dziś pierwszy raz moje dziecko płakało na widok własnego ojca,robiło się czerwone i wrzeszczało, aż sił brakowało.Nic, tylko załamka :609: :613: .

Męczący dzionek za nami.Taka jakaś wypompowana się czuję.Już wszystko mi wisi. g:\

Już nie truję.

Dobranoc.Do jutra

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lis 2007, 23:35

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ta kur..ska jesień! Najchętniej to bym w jakiś sen zapadła. Dół goni doła, kurde oszaleć idzie.

Anetko głowa do góry.
Chloe ja tez leczę się zawsze gipxem :-D

Kur.. taki mam jakoś nastrój że az piac mi się nie chce :ico_zly:

Laski zróbmy coś, coś co pomoze nam jakoś przetrwać i nie popaść w depresje. Nella rzarzuć jakąą zbiorową psychozę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 lis 2007, 08:22

Hello
To ja pierwsz dzisiaj nie śpę od 5 mały jęczy, zęby chyba :ico_noniewiem:

Spóźnione życzenia dla Riterki- Kochana spełnienia wszystkich marzeń, dużo radości i zadowolenia z chłopaków :ico_haha_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Anetko- czyżby mąż przyszedł z alergją? Nie przejmuj się nie warto psuć sobie zdrowia.

Nell- Taki wypad by mi się przydał, zazdroszcę, ucałuj Maksia w obolała wargusię :ico_oczko:

Asiu- ta pogoda rzeczywiscie przygnebia, ja wczoraj miałam taki dobry nastrój ale pod wieczór tez doła złapałam

Elu- sprzatam sprzatam i końca nie widać, a za tydzień o tej porze juz tam będziemy; Co do jeździków to Kornel jakoś sam nie zabardzo sie nimi bawi, ale to zależy od dziecka :-)

Maritko- jak się czujesz? jak ta mała kobitka, napisz coś więcej :ico_haha_01:

A ja wczoraj cały dzień myłam kafelki na podłodze, zalaliśmy je tym płynem do czyszczenia wszystko zeszło tylko potem jescze chciałam poprawić ,posmarowałam nastepny raz tym płynem i teraz na gresie jakieć plamy są, załamka chyba juz tak zostanie, nie chce zejść, wyżarło je czy co :ico_noniewiem: zepsułam całe kafelki na dole, czego sie nie tknę to coś spartacze, jakis pech mnie dopadł :ico_zly: a miało byc tak pięknie.....
Za tydzień nie będę mieć neta, nie wiem kiedy nam założą w domu, takze jescze kilka dni z wami bedę a potem przerwa, jak ja wytrzymam bez Was, bede mieć co robić to jakoś wytrwam
a teraz zmykam mały wzywa, myślałam, ze się jeszcze ulula ale nici z tego

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 lis 2007, 10:21

hej poniedziałkowo :ico_oczko:

Nie wiele napiszę bo Joachim dziś wstał chyba lewą nóżką i nie daje mi pisać:-D

Już piszczy.narka

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 lis 2007, 10:23

Cześć laski

Oby ta nostalgia mineła tego nam życzę. Jestem jeszcze nieprzytomna, piję kawkę, Wiki jeszcze śpi :-D a ja zaraz biorę się za porządki, szybciej minie dzień.

Miłego poranka życzę

[ Dodano: 2007-11-19, 10:50 ]
Oj kobiety juz wam widze zbrzydł TT, a najbardziej mnie wkurzcie jak podczytujecie a nawet słowa nie napiszecie :ico_zly: jak takie babcie co to przy judaszu siedzą, patrzą kto po klatce łazi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 lis 2007, 12:05

Gdzie się podziała Gosia,Sosna,Margo? Gdzie Jola?Nie wierzy się,że czasu nie macie.Nawet na momencik aby napisać co u was?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lis 2007, 12:09

Witam!!!! Myśle że te nasze złe humory szybko miną bo idzie poprawa pogody tzn. będzie troche cieplej. :ico_oczko: Ja od rana latam wyprawiłam męża do pracy i kuzynke do domu, wczoraj mieliśmy msze z okazji roczku no i chrzestna przyjechała ale z rana musiała iść do pracy więc znowu pojechała :ico_oczko: . tylko zawsze tak wpada i wypada aż kiedyś wpadnie :-D Martynka już nie kaszle ,hura :-) poszła do przedszkola a mała matyldzia śpi :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość