Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 mar 2008, 19:09

zborra, a wybluzgaj się i wykrzycz!!! Tak też trzeba odreagować. No fakt, baba w bola poleciała. Ale może znajdziesz coś lepszego i fajniejszego, a do niej napisz, że w takim razie rezygnujesz i żeby pieniądze odesłała.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 mar 2008, 20:15

Massumi moze Miłosza ??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 mar 2008, 21:30

Hej - Wiktorek trzyma ..... telefon komórkowy - zabawkę :ico_haha_01: I tak, tak - podobny do mamuni :ico_haha_01: I wszyscy twierdzą, że ma piekne, duże oczy - po mnie :-) Tylko, że mi nikt nie mówił, że mam duże oczy - do czasu aż się urodził :-D Może po porodzie dostałam wytrzeszcz :-D

Zaliczyłam wizytę u ginekologa - pan doktor utytuowany, gabinet schludny, pełna kultura. Zbadał mnie - bezboleśnie, zrobił usg - monitor odwrócił w moją stronę i wszystko tłumaczył i uspokoił, że w związku z tym, że nie miesiączkuję (choć jajniki się już przygotowują :ico_haha_01: ) to LEKKIE zapalenie to nic poważnego. Mam zaaplikować trzy tabletki, odczekać kilka dni i zgłosić się na cytologię. Jestem bardzo zadowolona i uboższa w 100 zł :-)

massumi Wiktor jest wierny Uleńce, bez obaw :ico_haha_01: I co, to nogi Miłoszka ?

Glizdunia - gratuluję ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

14 mar 2008, 21:42

dzieńdobry wieczór

dzięki za życzenia i pamięć
a tu dla wszystkich wieczorową porą :-D
Obrazek

idę na kolację

Zbora trzymaj się - jesteśmy myślami z Wami, na pewno będzie dobrze zobaczysz
a kiedyś tu pisała jakaś dziewczyna że miała celiaklię i ok 2 roku życia ją wyleczono tzn minęła jej :ico_noniewiem:
a z tym chodzeniem to ja nie wiem ale podobno do 1 roku i 4 miesięcy dzieci uczą się chodzić więc jeszcze trochę czasu jest :ico_noniewiem: inaczej to Iga by była zupełnie opóźniona... a ja uważam że ma po prostu inne tempo rozwoju :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 mar 2008, 21:53

No...idę znów ze smutami...znalazłam super forum o celiaki...Bo już o niczym innym nie mogę myśleć... :ico_placzek:
Bo czytam na tym forum i wszędzie...że jak się jest na diecie bezglutenowej, to testy w kierunku celiaki są bezsensu, bo wyjdą i tak ujemne...A ten profesor kazał nam przejśc na dietę...A lekarka będzie uchwytna w środę...i co ja nonono mam robić??? już mam normalnie kwadratową głowę............ :ico_placzek: ja pierdolę..czyli nawet pan profesor nie wie co mówi????????????????????ja pierdolę ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 mar 2008, 21:56

Kurcze no tak logicznie rozumując to będą to testy na tolerancję glutenu, tak ??? A skoro Hania nie będzie jadła glutenu to co jej organizm ma tolerować ??? :ico_noniewiem: Nie wiem czy ja dobrze rozumuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 mar 2008, 22:01

hmmm... nie wiem czy ten gluten tak szybko tzn do srody wyjdzie z niej ... bo to sprawdzaja te kosmyki w jelitach tak ?? bo sa 3 rodzaje tej choroby ...

wiec moze pan doktor ma racje .. a jezeli Hania ja ma to to tez jest bolesne wiec moze nie katowac ja tym gutenem ??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 mar 2008, 22:12

:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no do środy nieby z niej nie wyparuje...ale w środę będę dopiero dzwonić...i na prawdę bladego pojęcia nie mam kiedy ktokolwiek nas przyjmie......................... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: chyba umrę do poniedziałku na ból głowy

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 mar 2008, 22:13

Zborra...ja mysle ze jak ma celiakie to ona tak szybko sie nie wyleczy przy diecie...znaczy sie bedzie ja jeszcze widac przy testach....to moje zdanie bo przy nietolerancji zanikaja kosmyki w jelitkach i one z dnia na dzien nie powstana na nowo :ico_noniewiem:
a jesli chodzi o posciel to ja marze o ikeowskiej dla Mayci..mmmm te kolorki...ta zielen i pomarancz...cudo...

bylismy na zakupach i wiecie co...duma nas rozpiera!spotkalismy taka babke obca z dzieckiem i Maya gadala do tej dziewczynki na caly glos,okazalo sie na koniecze Maya zrobila dziewczynce papa na dowidzenia a tamta nie umiala :ico_szoking: ...dziewczynka miala 20mcy a Maya tylko 10 :-) ...taka moja mala zdolniacha ...umie sie zachowac w towarzystwie :ico_oczko:
i kupilismy Mayi na zajaczka wiaderko i lopatki i wogole...to taki zestaw malej plazowiczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 mar 2008, 22:17

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla prowadzącej pierwsze konwersacje Majci :-D

A mnie wizja przesiadywania w piaskownicy przeraża - no chyba, że wyniosę sobie kawusię, i gazetkę do poczytania, a Wiktorek sam będzie sobie lepił babki z piasku :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość