Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

18 kwie 2012, 17:51

agaa22, kurde a ja myślałam ze mi sie po prostu nie ładują :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 kwie 2012, 18:33

Jadzia dzieki, :ico_sorki: za kciuki

ja tez sie modle aby byl negatywny

tu nie smie o tym pisac bo kazdy ma inny poglad na to ale tu moglabym dostac tabletke wczesna poronna i wszystko by sie samo oczyscilo bo jak wiecie aborcja w UK jest dozwolona ale nawet o tym nie chce myslec z drugiej strony sama tu z 4 dzieci nie dalabym rady, ale zdazylo nam sie to tylko raz wiec mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie :ico_sorki:

[ Dodano: 18-04-2012, 19:00 ]
pokaze wam jak dzis Hanulek zaczela glowke podnosic i krecic na boki
musze ja coraz czesciej klasc to widze ze postepy robi

Obrazek

i jej piekny usmiech tez dzisiejszy

Obrazek
Obrazek

i dzisiejsza straszaca nas minka :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 kwie 2012, 19:17

dziekuje :ico_sorki:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

18 kwie 2012, 19:40

Od jednego razu to naprawde by trzeba było miec pecha.
Ja mam koleżanke ktora ma tylko jeden jajnik i zrobiła to z męzem raz i to był stosunek przerywany, i jakiez bylo jej zdziwienie kiedy ginka jej powiedziala ze jest w 5-ym tygodniu ciąży. Także wszystko jest mozliwe.
Ale Beatka trzymam kciuki za 1 kreske
A oczka Hani są przecudne, napatrze sie nie moge :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 kwie 2012, 20:40

Dziekuje w imieniu Hani :ico_sorki:

udalo mi sie kupic na ebayu za 5f wieksza wanienke
z mamas and papas teraz musimy ja jechac odebrac

Obrazek
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 kwie 2012, 21:42

Beatka Wasza Hania ma śliczne oczka i jakie fajne wloski :-)
Trzymam i ja kciuki za negatywny test ;-)

Jadzia tez nie widze suwaczkow u Ciebie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 kwie 2012, 22:12

Beatka trzymam kciuki za negatywny test. Słodki zapach może oznaczać równie dobrze początek np grzybicy. A z tym jednym razem to wiesz...Borys z takowego pochodzi :ico_oczko: a Hania jest cudowna
:ico_brawa_01:

Co do pracy to mnie się nie spieszy. Pójdę pewnie jak Borys do przedszkola pójdzie. Z reszta z Emilia było Tak samo. Z tym że Emilia poszła we wrześniu do przedszkola a Ja w maju w ciążę z Borysem zaszlam :-D heh długo nie pracowałam :-)

Jutro czeka nas wizyta u neurologa i mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Póki co zmykam bo Borys przespal dzisiaj pół dnia więc mam pewne obawy co do nocki...

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

19 kwie 2012, 08:09

Witam i ja i :ico_kawa: stawiam

Beatka trzymam kciuki za negatywny test i fajną wanienkę kupiłaś jateż musże większą przynieść bo w tej co mam to Kuba już ledwo się mieści ale miałam taką małą 70cm tyle ona fajna że mało miejsca w łazience zajmowała :ico_haha_01:

co do powrotu do pracy to ja planuję gdzieś w połowie sierpnia powrót i mam nadzieję ze nie będzie z tym problemów i nie wywalą mnie gdzieś na inny sklep :ico_noniewiem:

Aga26, i jak nocka minęła?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

19 kwie 2012, 08:37

hej

Beatka
daj zna jak test wyszedł :ico_sorki:

Agajak nocka??moja Lena też miała wczoraj śpiący dzień ,tylko na cyca się budziła i wieczorem troszkę się pobawiła,aż się martwię bo i noc w miarę przespana i teraz też śpi :ico_olaboga: oby to jakiegoś choróbska nie zwiastowało :ico_placzek:

a moich suwaczków nie widać bo coś na stronce z której je ściągałam się popsuło :/ musze jakieś nowe znaleźc :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 kwie 2012, 09:27

hej
beatka Hania cudna uwielbiam jej oczka Obrazek i mocno kciukam za negatywny test
Gabi jaka kochana Lilusia :ico_sorki:
Margolcia, ale generalnie chcesz isc do pracy czy chciałabys na wychowawczym z Amelka zostac? Bo zalezy jakiego masz pracodawce, ale moze dałoby rade porozmawiac i przedłuzyłby Ci umowe bys mogła na wychowawczy isc? A jesli do pracy chcesz wrócic, to chyba bys musiała po macierzynskim isc i pewnie by Ci przedłuzyli umowe.
chciałabym być z Amelką conajmniej do roku bo tych chwil już nikt mi nie zwróci
hmm... co do pracodawcy to nie wiem musze zajść do pracy i porozmawiać co i jak z tą umową
wiesz ja w ciągu jednej umowy zaliczyłam 2 ciąże wiec wątpie by chcieli mi umowe przedłużyć :ico_noniewiem:
ale wymyśliłam żeby może znaleźć jakąś prace na nocki i to było by jakieś wyjście z sytuacji :ico_sorki:

u nas głownym problemem jest kasa :ico_zly: R. nas z jednej wypłaty niestety nie utrzyma co prawda mieszkamy z mama i jeszcze z moimi 2 siostrami ale 90% zakupów i opłat robimy my tak wiec kasy sporo nam idzie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość