aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 lut 2010, 16:26

wiolaw, to fajnie.
Moje dziecię przechodzi teraz ospę,dziś w nocy miała 40 st gorączki :ico_olaboga: ,wysypało ją dużo i płacze ze ma dosyć i ospa jest głupia :ico_noniewiem: A mnie sie chce ryczeć razem z nią :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lut 2010, 00:46

oj biedna Gabrysia , buziaczki dla niej od cioci Wioli :ico_oczko:

Ala jak przechodziła ospę to bardzo mało miałrost i jakoś tak wogóle nie drapała, moża powiedzieć że przeszła bardzo pomyślnie , gdyby nie kilka krostek to wogóle nie było y widać że była chora :ico_haha_02:

akurat ferie mała przechoruje , ale lepiej jak w zimie , bo i tak się siedzi większości w domu

a u nas odpukać jesteśmy zdrowi
Ala ma ferie i korzysta z nich do woli , 5 dni była z tata na nartach ( bo dla niej ferie rozpoczeły się już w czwartek ), a teraz jest u babci chyba do piątku zobaczymy :ico_oczko:

ja z Lolusiem siedzimy w domu , jedynie wychodzimy na spacerki a wtedy mama idzie na łyżwy a Loluś sobie grzecznie w wózeczku śpi :ico_oczko:
coprawda dziś taki snieg sypał że nigdzie nie wychodziliśmy , ale jutro już ma być ładniej i bez opadów

ale się wozpisałam :ico_wstydzioch:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 lut 2010, 17:21

ale się wozpisałam
To fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super ze ferie u Was udane.
Ja może w sobote na łyżwy wyskoczę sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ospa chyba zaczyna przysychać :ico_sorki: :ico_sorki: Wczoraj wykąpałam dokładniej Gabrysię i chyba to troszkę pomogło :ico_sorki:
Byłam dziś na kontroli u laryngologa bo Gabrysia ma do tego zapalenie uszu i to jakieś niedoleczone kiedyś :ico_olaboga: brała od zeszłej środy antybiotyk.Ma też potworny kaszel ale zeby było ciekawie nic kompletnie nie słychać w płucach ,oskrzelach ani w nosie nie widac wydzieliny.Laryngolog oczy w słup postawił że jeszcze czegoś podobnego nie widział :ico_olaboga: Także u nas 3 w 1 mamy :ico_oczko:

Pozdrawiam.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość